1. päev 27.09.2014 Kuura (Lauri Sild) 2. päev 28.09.2014 Kuura (Lauri Sild) |
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus Etapp 1 Etapp 2
1. Olev Piirisild Võru EST 00:42.55 00:42.55 00:22.14(1) 00:20.41(2)
2. Renārs Kļaviņš Azimuts OK-SmBJ LAT 00:45.50 +2:55 00:25.30(4) 00:20.20(1)
3. Andreas Kepp EST 00:48.20 +5:25 00:23.07(2) 00:25.13(3)
4. Ossi Priks Rakv EST 00:58.33 +15:38 00:24.30(3) 00:34.03(8)
5. Otto Toomas Kibena Võru/Võru spord EST 00:58.58 +16:03 00:33.18(8) 00:25.40(4)
6. Kevin Markus Korrol Mercury EST 01:00.10 +17:15 00:34.10(10 00:26.00(5)
7. Marius Vister OK Käbi EST 01:01.05 +18:10 00:34.02(9) 00:27.03(6)
8. Andri Kepler Kobras/Põlva SK EST 01:04.48 +21:53 00:29.50(5) 00:34.58(9)
9. Daniel Sibul Põlva Spordikoo EST 01:05.58 +23:03 00:32.28(6) 00:33.30(7)
10. Kristjan Jaan Korge Otepää EST 01:07.53 +24:58 00:32.31(7) 00:35.22(10
11. Ivars Abolins Aluksne Ape OK LAT 01:10.08 +27:13 00:34.10(10 00:35.58(11
12. Andre Asi OK Käbi EST 01:14.04 +31:09 00:35.46(12 00:38.18(12
13. Sven-Andres Niglas Jõhvikas EST 01:27.13 +44:18 00:38.45(13 00:48.28(15
14. Vadzim Shylak SKO ORION BLR 01:32.19 +49:24 00:47.59(15 00:44.20(13
15. Ivan Trusov Pskov RUS 01:32.41 +49:46 00:45.56(14 00:46.45(14
16. Kaspar Karolin Põlva Spordikoo EST 01:44.14 +61:19 00:53.26(16 00:50.48(16
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus Etapp 1 Etapp 2
1. Ragnar Rooba Rakv EST 00:49.09 00:49.09 00:27.08(1) 00:22.01(1)
2. Dainis Männiste Kobras/Põlva SK EST 00:52.56 +3:47 00:29.06(2) 00:23.50(3)
3. Austris Kalnins Aluksne Ape OK LAT 00:54.38 +5:29 00:31.03(3) 00:23.35(2)
4. Martin Erik Maripuu Põlva Spordikoo EST 01:03.43 +14:34 00:37.16(5) 00:26.27(4)
5. Janar Saks Võru/Võru spord EST 01:04.25 +15:16 00:33.38(4) 00:30.47(6)
6. Mattias Maidla Kobras/Põlva SK EST 01:09.00 +19:51 00:39.36(6) 00:29.24(5)
7. Joonas Mölder OK Käbi EST 01:35.41 +46:32 00:54.34(8) 00:41.07(7)
8. Mihkel Abram Tammed EST 01:51.03 +61:54 00:54.51(9) 00:56.12(9)
Tõnis Jäädmaa Võru EST Katk Ei start 00:48.25(8)
Eric Voolaid Extreme EST Tühist Puuduv KP Puuduv KP
Emil Eensaar Tartu Suusaklub EST Tühist 00:41.19(7) Puuduv KP
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus Etapp 1 Etapp 2
1. NatWud Tapsai Suomusjärven Si FIN 00:37.02 00:37.02 00:18.49(1) 00:18.13(1)
2. Jaan Peeter Viljamaa EST 00:48.44 +11:42 00:27.35(5) 00:21.09(2)
3. Kristofer Kuusik Põlva Spordikoo EST 00:49.47 +12:45 00:22.27(3) 00:27.20(6)
4. Samuel Kolsar - EST 00:53.22 +16:20 00:27.24(4) 00:25.58(3)
5. Peko Piirisild Põlva Spordikoo EST 00:57.53 +20:51 00:30.44(7) 00:27.09(5)
6. Kerten Matto Kobras/Põlva SK EST 00:58.36 +21:34 00:31.54(8) 00:26.42(4)
7. Jürgen Joonas Võru/Võru spord EST 00:59.32 +22:30 00:20.27(2) 00:39.05(8)
8. Erkki Pähn Võru EST 01:07.39 +30:37 00:29.14(6) 00:38.25(7)
9. Urmet Pihus Võru/Võru spord EST 01:22.07 +45:05 00:35.26(9) 00:46.41(10
10. Taavi Tamm TaHK EST 01:24.26 +47:24 00:37.59(10 00:46.27(9)
11. Joosep Ainjärv JOKA EST 01:52.02 +75:00 00:44.33(11 01:07.29(12
12. Kerdo Männilaan JOKA EST 01:55.53 +78:51 00:56.34(12 00:59.19(11
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus Etapp 1 Etapp 2
1. Hando Allmann Võru/Võru spord EST 01:16.22 01:16.22 00:40.02(1) 00:36.20(2)
2. Siim Turban Rakv EST 01:21.57 +5:35 00:46.16(4) 00:35.41(1)
3. Eerik Priks Rakv EST 01:25.03 +8:41 00:42.18(3) 00:42.45(4)
4. Alex Treier Võru/Võru spord EST 01:27.58 +11:36 00:41.15(2) 00:46.43(5)
5. Markus Sulg JOKA EST 01:36.38 +20:16 00:57.38(9) 00:39.00(3)
6. Raido Kiss Võru EST 01:43.59 +27:37 00:48.44(5) 00:55.15(7)
7. Jürmo Rooma Jõhvikas EST 01:44.04 +27:42 00:55.21(7) 00:48.43(6)
8. Kustu Künnapas HOK EST 01:53.38 +37:16 00:52.34(6) 01:01.04(8)
Emil Salmenkylä Helsingin Suunn FIN Tühist Puuduv KP Puuduv KP
Tanel Tamm TaHK EST Tühist 00:59.19(10 Puuduv KP
Raiko Jool Jõhvikas EST Tühist 00:56.07(8) Puuduv KP
Raiko Marrandi JOKA EST Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus Etapp 1 Etapp 2
1. Renārs Akmins Azimuts OK-SmBJ LAT 00:48.53 00:48.53 00:27.50(1) 00:21.03(1)
2. Oto Rainers Strazdiņš Azimuts OK-SmBJ LAT 01:03.17 +14:24 00:36.07(2) 00:27.10(4)
3. Armin Raudsepp JOKA EST 01:09.26 +20:33 00:43.57(5) 00:25.29(3)
4. Georg Paal JOKA EST 01:10.09 +21:16 00:40.36(3) 00:29.33(5)
5. Askar Neumann OK Käbi EST 01:17.42 +28:49 00:42.11(4) 00:35.31(7)
6. Ronalds Orniks Azimuts OK-SmBJ LAT 01:23.55 +35:02 00:53.01(7) 00:30.54(6)
Kristofer Lupp Võru/Võru spord EST Katk Ei start 00:23.00(2)
Kert Lehes Võru/Võru spord EST Tühist Puuduv KP Puuduv KP
Aleksander Kepler Põlva Spordikoo EST Tühist Puuduv KP 00:42.17(8)
Hanno-Laur Kunnus Võru/Võru spord EST Tühist 00:48.00(6) Puuduv KP
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus Etapp 1 Etapp 2
1. Oliver Kütt Ilves EST 01:23.41 01:23.41 00:51.17(4) 00:32.24(1)
2. Lauri Pähn Võru/Võru spord EST 01:27.37 +3:56 00:52.16(5) 00:35.21(2)
3. Kaarel Vesilind SRD EST 01:27.51 +4:10 00:51.02(3) 00:36.49(3)
4. Kaarel Hendrik Zernant Ilves EST 01:29.12 +5:31 00:48.59(2) 00:40.13(5)
5. Tomi-Andre Piirmets West EST 01:30.01 +6:20 00:46.40(1) 00:43.21(8)
6. Viktor Kurguzkin Belye Notchi RUS 01:33.51 +10:10 00:52.49(6) 00:41.02(6)
7. Karel-Sander Kljuzin Peko EST 01:37.44 +14:03 00:55.26(7) 00:42.18(7)
8. Siim Helmoja Kobras/Põlva SK EST 01:40.57 +17:16 01:02.49(10 00:38.08(4)
9. Jasper Ainjärv JOKA EST 01:53.49 +30:08 01:08.59(13 00:44.50(9)
10. Kristo Sirk Kobras/Põlva SK EST 01:55.25 +31:44 01:03.57(11 00:51.28(12
11. Kristofer Pähklepa Kobras EST 01:56.01 +32:20 01:05.57(12 00:50.04(11
12. Villu Serv Kobras/Põlva SK EST 01:57.38 +33:57 00:57.37(9) 01:00.01(14
13. Martin Sults Kobras/Põlva SK EST 02:02.40 +38:59 01:10.50(15 00:51.50(13
14. Markus Harald Pais West EST 02:03.25 +39:44 01:13.42(16 00:49.43(10
15. Kevin Jaaska Kobras/Põlva SK EST 02:13.31 +49:50 01:09.30(14 01:04.01(16
16. Kiur Erik Eensaar TÜ ASK EST 02:36.58 +73:17 01:15.42(17 01:21.16(18
17. Aaro Angerpuro Helsingin Suunn FIN 02:44.12 +80:31 01:17.54(18 01:26.18(19
18. Ekvard-Allan-Matis Joakit Tammed EST 02:47.40 +83:59 01:32.43(19 01:14.57(17
19. Artemii Zavialov Pskov"RUS" RUS 03:04.35 +100:54 02:04.30(20 01:00.05(15
Andres Rõõm Ilves/Tartu SUK EST Katk 00:56.34(8) Ei start
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus Etapp 1 Etapp 2
1. Timmo Tohus Otepää EST 01:10.40 01:10.40 00:40.46(1) 00:29.54(1)
2. Edgar Toimetaja JOKA EST 01:33.38 +22:58 00:55.03(4) 00:38.35(2)
3. Esko Vanahunt Kobras/Põlva SK EST 01:42.40 +32:00 00:52.01(3) 00:50.39(3)
Alo Vahtre OK Käbi EST Tühist 00:47.51(2) Puuduv KP
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus Etapp 1 Etapp 2
1. Bogdan Rodionov Northernwind RUS 01:43.05 01:43.05 00:57.50(1) 00:45.15(1)
2. Nikolay Shaykin Belye Notchi RUS 01:47.32 +4:27 01:00.08(2) 00:47.24(2)
3. Anton Salmenkylä Helsingin Suunn FIN 01:52.50 +9:45 01:01.02(3) 00:51.48(3)
4. Veiko Vinkel West EST 02:03.22 +20:17 01:08.31(5) 00:54.51(4)
5. Kevin Hallop Peko EST 02:08.46 +25:41 01:09.29(6) 00:59.17(6)
6. Mauno Kapten Peko EST 02:09.13 +26:08 01:11.51(8) 00:57.22(5)
7. Andreas Aadli Tammed EST 02:16.24 +33:19 01:12.22(9) 01:04.02(7)
8. Andrei Gilin Pskov"RUS" RUS 02:31.04 +47:59 01:11.28(7) 01:19.36(10
9. Iliya Mogilny Belye Notchi RUS 02:39.49 +56:44 01:31.51(12 01:07.58(8)
10. Rando Marrandi JOKA EST 02:44.52 +61:47 01:24.24(11 01:20.28(11
11. Ingmar Bert Sabre Võru/Võru spord EST 03:01.09 +78:04 01:47.50(13 01:13.19(9)
Rimmo Rõõm Ilves/Tartu SUK EST Katk 01:12.46(10 Ei start
Vadim Shved SRD EST Katk 01:07.20(4) Ei start
Hans Mark Võsu JOKA EST Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus Etapp 1 Etapp 2
1. Alexey Yaganov Belye Notchi RUS 02:18.52 02:18.52 01:20.35(1) 00:58.17(1)
2. Reigo Teervalt Peko EST 02:26.04 +7:12 01:25.03(2) 01:01.01(2)
3. Anti Sõukand Võru/Võru spord EST 02:30.41 +11:49 01:29.40(5) 01:01.01(2)
4. Andres Saal Otepää EST 02:36.28 +17:36 01:27.24(3) 01:09.04(4)
5. Alexandr Vikentiev Belye Notchi RUS 02:47.21 +28:29 01:28.26(4) 01:18.55(6)
6. Kristjan-Martin Kirjanen Võru EST 02:52.19 +33:27 01:38.46(7) 01:13.33(5)
7. Andrei Nikiforov Pskov"RUS" RUS 03:02.05 +43:13 01:38.45(6) 01:23.20(7)
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus Etapp 1 Etapp 2
1. Martin Simpson Kobras EST 02:05.53 02:05.53 01:13.28(1) 00:52.25(1)
2. Dmitry Shantcev Belye Notchi RUS 02:26.45 +20:52 01:26.26(2) 01:00.19(2)
3. Raul Reiljan Võru EST 02:49.27 +43:34 01:41.22(5) 01:08.05(5)
4. Ville- Veikko Nurminen Suosmeren Salpa FIN 02:51.14 +45:21 01:41.08(4) 01:10.06(7)
5. Arvi Anton Ilves EST 03:01.35 +55:42 01:26.37(3) 01:34.58(11
6. Aleksander Tali KEKRSK EST 03:01.52 +55:59 01:52.48(7) 01:09.04(6)
7. Indrek Kustavus Lehola EST 03:01.58 +56:05 01:44.58(6) 01:17.00(10
8. Märt Kivila Ilves EST 03:08.13 +62:20 01:54.23(9) 01:13.50(8)
9. Marko Teder EST 03:25.22 +79:29 02:09.48(10 01:15.34(9)
10. Raido Viks Võru EST 03:33.24 +87:31 01:54.07(8) 01:39.17(12
Enar Nõmmiste Kape EST Tühist Puuduv KP 01:07.58(4)
Rain Jaaksoo Tartu EST Tühist Puuduv KP Ei start
Mattias Rennel KEKRSK EST Tühist Puuduv KP Ei start
Boris Popovich SKO "RUS" RUS Tühist Puuduv KP 01:06.49(3)
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus Etapp 1 Etapp 2
1. Kristaps Grinbergs Ilves EST 02:02.04 02:02.04 01:12.32(1) 00:49.32(1)
2. Mairo Kirss Koop EST 02:37.04 +35:00 01:35.55(2) 01:01.09(2)
3. Janis Ligats ZVOC LAT 02:39.06 +37:02 01:36.00(3) 01:03.06(3)
4. Toomas Telgma Voller EST 03:15.56 +73:52 01:56.33(4) 01:19.23(4)
Kaupo Järve LSF PT EST Ei start Ei start Ei start
Rünno Sulg LSF PT EST Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus Etapp 1 Etapp 2
1. Guido Aus HOK EST 01:45.32 01:45.32 01:02.57(2) 00:42.35(1)
2. Kristo Oja OK Käbi EST 02:51.07 +65:35 01:22.04(3) 01:29.03(3)
Rauno Havo Mustalammen Pal FIN Katk Ei start 01:01.53(2)
Mait Tõnisson LSF PT EST Katk 00:41.15(1) Ei start
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus Etapp 1 Etapp 2
1. Sander Vaher EKJ SK EST 01:56.29 01:56.29 01:24.41(1) 00:31.48(4)
2. Arturs Paulins Azimuts OK LAT 01:57.42 +1:13 01:26.49(2) 00:30.53(2)
3. Kristo Heinmann Ilves EST 01:59.56 +3:27 01:28.14(3) 00:31.42(3)
4. Stepan Kodeda MS Parma CZE 02:00.58 +4:29 01:28.32(4) 00:32.26(5)
5. Edgars Bertuks Aluksne Ape OK LAT 02:03.28 +6:59 01:35.02(7) 00:28.26(1)
6. Peeter Pihl Tammed EST 02:04.19 +7:50 01:31.51(5) 00:32.28(6)
7. Artem Popov Espoon Suunta RUS 02:07.29 +11:00 01:33.24(6) 00:34.05(8)
8. Rain Eensaar EKJ SK EST 02:09.13 +12:44 01:35.53(8) 00:33.20(7)
9. Jonatan Karjus Võru EST 02:15.18 +18:49 01:40.32(11 00:34.46(9)
10. Tõnis Laugesaar Rakv EST 02:17.07 +20:38 01:42.08(13 00:34.59(11
11. Lauri Malsroos Tammed EST 02:19.16 +22:47 01:39.35(10 00:39.41(18
12. Andres Saetalu Tammed EST 02:20.36 +24:07 01:43.59(14 00:36.37(14
13. Reimo Liiv Tammed EST 02:20.52 +24:23 01:44.17(15 00:36.35(13
14. Uku-Laur Tali KEKRSK EST 02:25.52 +29:23 01:41.57(12 00:43.55(22
15. Georgiy Mavchun Espoon Suunta RUS 02:30.19 +33:50 01:45.44(16 00:44.35(23
16. Tiit Tähnas JOKA EST 02:31.09 +34:40 01:49.10(18 00:41.59(21
17. Kaarel Kallas JOKA EST 02:39.14 +42:45 01:59.55(19 00:39.19(17
18. Taivo Timmusk HOK EST 02:43.35 +47:06 02:04.21(21 00:39.14(15
19. Tiit Poopuu JOKA EST 02:44.46 +48:17 02:04.00(20 00:40.46(20
20. Aleksandr Shved SRD EST 02:51.32 +55:03 02:11.09(23 00:40.23(19
21. Sven Oras Ilves EST 02:58.46 +62:17 02:13.47(24 00:44.59(24
Daniils Ozolins Auseklis LAT Katk 01:47.17(17 Ei start
Sander Mirme Tartu EST Katk 02:05.37(22 Ei start
Timmo Tammemäe SK100 EST Katk 01:39.24(9) Ei start
Jaagup Truusalu Võru EST Katk Ei start 00:39.17(16
Mati Tiit Ilves EST Katk Ei start 00:34.57(10
Andreas Kraas Tammed EST Katk Ei start 00:35.35(12
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus Etapp 1 Etapp 2
1. Alexey Burago Belye Notchi RUS 02:09.47 02:09.47 01:15.26(3) 00:54.21(1)
2. Ott Rakkaselg HOK EST 02:11.14 +1:27 01:14.51(1) 00:56.23(3)
3. Tõnis Piirisild Võru EST 02:13.45 +3:58 01:15.13(2) 00:58.32(4)
4. Mati Korrol Mercury EST 02:17.12 +7:25 01:22.42(8) 00:54.30(2)
5. Meelis Mälter KEKRSK EST 02:20.07 +10:20 01:21.09(6) 00:58.58(5)
6. Mati Mägi HOK EST 02:22.39 +12:52 01:17.34(4) 01:05.05(6)
7. Meelis Merenäkk Rae EST 02:34.39 +24:52 01:21.40(7) 01:12.59(9)
8. Priit Narusk Võru EST 02:38.17 +28:30 01:20.37(5) 01:17.40(12
9. Ivo Miller Koop EST 02:44.01 +34:14 01:32.15(10 01:11.46(8)
10. Heno Ivanov EST 02:45.38 +35:51 01:38.02(11 01:07.36(7)
11. Raio Piiroja EST 02:54.25 +44:38 01:39.21(12 01:15.04(10
12. Aliaksei Shylak SKO ORION BLR 03:03.58 +54:11 01:31.46(9) 01:32.12(13
Priit Laos EST Katk 03:48.50(13 Katk
Allan Terve Võru EST Katk Ei start 01:16.30(11
Ivo Tamm EST Tühist Puuduv KP 02:40.50(14
Risto Kiilberg Tammed EST Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus Etapp 1 Etapp 2
1. Alar Abram Tammed EST 01:31.01 01:31.01 00:53.28(1) 00:37.33(1)
2. Igor Gorbatenkov Belye Notchi RUS 01:34.58 +3:57 00:55.29(2) 00:39.29(2)
3. Igor Gavrilov ProSport OK RUS 01:40.50 +9:49 00:59.26(3) 00:41.24(3)
4. Dmitri Shved SRD EST 01:43.05 +12:04 01:00.56(4) 00:42.09(4)
5. Taras Fedorov Izhora RUS 01:46.04 +15:03 01:03.09(6) 00:42.55(6)
6. Kuno Rooba Rakv EST 01:47.32 +16:31 01:03.05(5) 00:44.27(7)
7. Timo Asikainen Hiisirasti FIN 01:50.50 +19:49 01:04.58(7) 00:45.52(9)
8. Margus Klementsov Mercury EST 01:51.59 +20:58 01:05.03(8) 00:46.56(11
9. Andris Dzalbs Meridians LAT 01:54.03 +23:02 01:07.51(12 00:46.12(10
10. Väino Ellamik Suusahullud EST 01:54.09 +23:08 01:08.21(13 00:45.48(8)
11. Martin Aunin EST 01:54.22 +23:21 01:11.51(15 00:42.31(5)
12. Raivis Kalnins Aluksne Ape OK LAT 01:55.15 +24:14 01:07.11(11 00:48.04(13
13. Tarmo Klaar Ilves EST 01:56.57 +25:56 01:05.15(9) 00:51.42(18
14. Alvis Lepiksons Auseklis IK LAT 02:01.01 +30:00 01:13.48(18 00:47.13(12
15. Paul Lumi EST 02:01.02 +30:01 01:11.59(16 00:49.03(15
16. Margus Marrandi JOKA EST 02:01.33 +30:32 01:08.35(14 00:52.58(19
17. Danilo Piht Mercury EST 02:02.04 +31:03 01:13.52(19 00:48.12(14
18. Timofey Suratov petersburg RUS 02:02.35 +31:34 01:13.04(17 00:49.31(16
19. Ott Toomet Ilves EST 02:09.48 +38:47 01:18.09(22 00:51.39(17
20. Arthur Raichmann LSF PT EST 02:09.53 +38:52 01:16.08(20 00:53.45(21
21. Mart Jakobson KEKRSK EST 02:11.14 +40:13 01:16.18(21 00:54.56(23
22. Roman Shved SRD EST 02:14.20 +43:19 01:20.44(24 00:53.36(20
23. Sander Blehner West EST 02:18.31 +47:30 01:23.49(25 00:54.42(22
24. Kristjan-Taavi Vaiksalu Tammed EST 02:46.54 +75:53 01:43.54(28 01:03.00(24
25. Andres Käver Extreme EST 02:59.36 +88:35 01:53.30(29 01:06.06(25
Dmitrijs Frolovs Auseklis IK LAT Katk 01:20.26(23 Ei start
Antti Nöps TÖÖRIISTAKESKUS EST Katk 01:24.39(26 Ei start
Priit Evardi JOKA EST Katk 01:05.17(10 Ei start
Marti Ranne G4S Spordiklubi EST Katk 01:28.49(27 Ei start
Kalle Metsoja Mercury EST Ei start Ei start Ei start
Sergei Shirokov SRD EST Ei start Ei start Ei start
Randy Korb Peko EST Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus Etapp 1 Etapp 2
1. Matti Yliluikki Suomusjärven Si FIN 01:32.06 01:32.06 00:52.29(1) 00:39.37(3)
2. Raivo Reiman West EST 01:35.38 +3:32 00:58.01(2) 00:37.37(1)
3. Priit Pääslane Ilves EST 01:38.41 +6:35 01:00.18(4) 00:38.23(2)
4. Dmitrii Nikitin Pskov"RUS" RUS 01:41.20 +9:14 00:59.36(3) 00:41.44(4)
5. Priit Överus Mercury EST 01:49.26 +17:20 01:04.16(5) 00:45.10(9)
6. Taivo Tali KEKRSK EST 01:49.58 +17:52 01:06.19(7) 00:43.39(6)
7. Meelis Zimmermann Kape EST 01:50.59 +18:53 01:06.21(8) 00:44.38(8)
8. Rauno Autio Karkki-Rasti FIN 01:51.30 +19:24 01:09.40(12 00:41.50(5)
9. Rein Zaitsev Peko EST 01:53.04 +20:58 01:07.00(9) 00:46.04(12
10. Johan Alenius IFK Lidingö SWE 01:55.00 +22:54 01:09.16(11 00:45.44(11
11. Jyrki Nieminen Lounais-Hämeen FIN 01:56.19 +24:13 01:08.01(10 00:48.18(16
12. Māris Stabiņš Azimuts OK-SmBJ LAT 01:57.44 +25:38 01:11.32(14 00:46.12(13
13. Andrei Murashka Orion BLR 01:58.37 +26:31 01:11.10(13 00:47.27(14
14. Mart Ostra Nõmme EST 02:01.02 +28:56 01:17.13(19 00:43.49(7)
15. Antti Roose Kobras EST 02:01.56 +29:50 01:16.28(18 00:45.28(10
16. Andy Karjus Võru EST 02:03.04 +30:58 01:14.59(17 00:48.05(15
17. Pekka Saalasti Mustalammen Pal FIN 02:09.51 +37:45 01:18.00(20 00:51.51(17
18. Raivo Erik Rae EST 02:14.19 +42:13 01:18.45(21 00:55.34(19
19. Andres Viira EST 02:15.22 +43:16 01:22.55(22 00:52.27(18
20. Raivo Panker Mercury EST 02:26.41 +54:35 01:30.40(23 00:56.01(20
21. Sergei Shved SRD EST 02:35.23 +63:17 01:31.01(24 01:04.22(22
22. Vilmars Katkovskis Meza sports LAT 02:42.16 +70:10 01:44.28(25 00:57.48(21
Veiko Pak Rae EST Katk 01:12.01(15 Ei start
Paavo Rõigas Peko EST Katk 01:06.08(6) Ei start
Einar Raudkepp Peko EST Katk 01:14.36(16 Ei start
Mart Koppel Sangar EST Tühist Puuduv KP Ei start
Taivo Täht Tartu linn EST Tühist Ei start Puuduv KP
Tõnu Lauter Lauter Team EST Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus Etapp 1 Etapp 2
1. Maido Kaljur KEKRSK EST 01:35.04 01:35.04 00:57.22(2) 00:37.42(1)
2. Tiit Tali Ilves EST 01:37.58 +2:54 00:55.52(1) 00:42.06(5)
3. Eduard Pukkonen KEKRSK EST 01:38.01 +2:57 00:59.41(4) 00:38.20(2)
4. Andres Talver Mercury EST 01:43.21 +8:17 00:59.06(3) 00:44.15(9)
5. Martti Parve Peko EST 01:44.48 +9:44 01:03.18(8) 00:41.30(3)
6. Tõnu Tänav Rae EST 01:45.07 +10:03 01:02.00(6) 00:43.07(7)
7. Toomas Tarve Kobras EST 01:46.29 +11:25 01:02.48(7) 00:43.41(8)
8. Mati Preitof KEKRSK EST 01:47.22 +12:18 01:05.18(9) 00:42.04(4)
9. Ants Turban Rakv EST 01:52.16 +17:12 01:01.42(5) 00:50.34(14
10. Ülo Viru Orvand EST 01:55.13 +20:09 01:12.32(16 00:42.41(6)
11. Guntars Cīrulis Azimuts OK LAT 01:55.33 +20:29 01:05.50(10 00:49.43(12
12. Timo Neuvonen Mustalammen Pal FIN 02:00.45 +25:41 01:11.17(14 00:49.28(11
13. Jouni Iso-Markku Suomusjärven Si FIN 02:01.27 +26:23 01:12.00(15 00:49.27(10
14. Maksim Gurejev Kape RUS 02:02.16 +27:12 01:08.59(13 00:53.17(17
15. Raul Olesk Kobras EST 02:04.13 +29:09 01:14.14(17 00:49.59(13
16. Margus Jaanus Koop EST 02:10.01 +34:57 01:17.04(18 00:52.57(16
17. Jukka Honkasaari Piikkiön Karhu FIN 02:11.57 +36:53 01:20.06(19 00:51.51(15
18. Viesturs Dandens Aluksne Ape OK LAT 02:20.25 +45:21 01:26.06(21 00:54.19(18
19. Jaanus Viljamaa TON EST 02:27.59 +52:55 01:23.02(20 01:04.57(20
20. Sakari Mikkola Helsingin Suunn FIN 02:32.11 +57:07 01:30.13(22 01:01.58(19
21. Ivo Tamla Koop EST 03:39.25 +124:21 02:10.00(23 01:29.25(21
22. Aleksandr Gnidenko Jõhvikas EST 04:52.27 +197:23 02:34.24(24 02:18.03(22
Anatolijs Ozolins Auseklis LAT Katk 01:06.30(11 Ei start
Janis Ence ZVOC LAT Katk Katk Ei start
Leho Haldna Võru EST Katk 01:07.55(12 Ei start
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus Etapp 1 Etapp 2
1. Edmunds Zvaigzne A2 LAT 01:38.06 01:38.06 00:57.16(1) 00:40.50(2)
2. Juris Kokins OK Meridiāns LAT 01:39.07 +1:01 00:59.08(3) 00:39.59(1)
3. Teuvo Töyrylä VeVe FIN 01:41.16 +3:10 00:58.33(2) 00:42.43(3)
4. Raul Laas JOKA EST 01:49.08 +11:02 01:03.37(6) 00:45.31(5)
5. Simo Valtanen Hiisirasti FIN 01:50.33 +12:27 00:59.55(4) 00:50.38(11
6. Tapio Mannila Rastikarhut FIN 01:52.29 +14:23 01:06.16(8) 00:46.13(6)
7. Jarmo Lehto VeVe FIN 01:52.44 +14:38 01:04.38(7) 00:48.06(9)
8. Jaanus Reha Koop EST 01:53.19 +15:13 01:00.28(5) 00:52.51(12
9. Karolis Mickevičius Ažuolas LTU 01:54.13 +16:07 01:07.29(9) 00:46.44(7)
10. Rein Rooni Orvand EST 01:58.41 +20:35 01:11.30(11 00:47.11(8)
11. Andrei Oshmarin Novgorod RUS 02:03.13 +25:07 01:13.50(12 00:49.23(10
12. Vello Post Koop EST 02:06.22 +28:16 01:10.09(10 00:56.13(16
13. Paul Poopuu JOKA EST 02:11.36 +33:30 01:16.40(13 00:54.56(15
14. Māris Zaļaiskalns Mona LAT 02:16.57 +38:51 01:23.21(18 00:53.36(13
15. Udo Lüüs Ilves EST 02:17.38 +39:32 01:20.47(16 00:56.51(17
16. Riho Kokk Rakv EST 02:19.09 +41:03 01:24.15(19 00:54.54(14
17. Uldis Bertuks Alūksne-Ape OK LAT 02:20.13 +42:07 01:20.32(15 00:59.41(18
18. Ahto Karu JOKA EST 02:27.05 +48:59 01:26.08(20 01:00.57(19
19. Jüri Merirand Tõrva EST 02:40.07 +62:01 01:37.31(22 01:02.36(21
20. Mikhail Ivanov Pskov RUS 02:40.59 +62:53 01:39.01(23 01:01.58(20
21. Timo Glad Rasti-Jyry FIN 02:47.24 +69:18 01:35.29(21 01:11.55(24
22. Juha Eronen Karkki-Rasti FIN 02:50.43 +72:37 01:41.10(24 01:09.33(23
Tauno Kure Kape EST Katk 01:21.03(17 Ei start
Jaak Jaagus Saku EST Katk 01:20.00(14 Ei start
Tuomo Mattila Helsingin Suunn FIN Tühist Puuduv KP 01:29.43(25
Kaljo Julge Kape EST Tühist Puuduv KP 00:44.51(4)
Evgenii Mihaylov Pskov"RUS" RUS Tühist Puuduv KP 01:07.02(22
Mihkel Nahkur Jõhvikas EST Tühist Puuduv KP Ei start
Veli-Matti Heinonen HIKIKI FIN Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus Etapp 1 Etapp 2
1. Vesa Tervo Rajamäen Rykmen FIN 01:26.46 01:26.46 00:48.57(1) 00:37.49(1)
2. Anti Parik Otepää SK EST 01:33.49 +7:03 00:51.19(2) 00:42.30(4)
3. Arvo Kivikas Ilves EST 01:39.40 +12:54 00:53.50(5) 00:45.50(6)
4. Heini Tammik Kape EST 01:39.50 +13:04 00:52.20(4) 00:47.30(9)
5. Kai Saksman TON FIN 01:39.51 +13:05 00:58.15(7) 00:41.36(3)
6. Koit Paasma Lehola EST 01:40.39 +13:53 00:55.14(6) 00:45.25(5)
7. Pertti Laine Mustalammen Pal FIN 01:42.02 +15:16 00:52.12(3) 00:49.50(14
8. Räty Jouko HIKIKI FIN 01:48.08 +21:22 00:59.31(8) 00:48.37(11
9. Lasse Kallio Suomusjärven Si FIN 01:49.29 +22:43 00:59.42(9) 00:49.47(13
10. Tiit Ploompuu Jõhvikas EST 01:51.24 +24:38 01:01.59(11 00:49.25(12
11. Leonid Popovich SKO "RUS" RUS 01:56.45 +29:59 01:05.16(14 00:51.29(15
12. Jüri Rokko SK RT EST 01:57.12 +30:26 01:03.02(13 00:54.10(18
13. Juhani Tarvainen Malmin Huiput FIN 01:59.04 +32:18 01:02.56(12 00:56.08(20
14. Ilmar Kirjanen TAOK EST 01:59.17 +32:31 01:05.45(15 00:53.32(17
15. Heikki Kivioja Salon Vilpas FIN 01:59.58 +33:12 01:12.29(17 00:47.29(8)
16. Aldis Lapiņš Azimuts OK-SmBJ LAT 02:00.19 +33:33 01:12.27(16 00:47.52(10
17. Markku Nurminen Suosmeren Salpa FIN 02:02.47 +36:01 01:00.58(10 01:01.49(24
18. Mati Pilt West EST 02:04.01 +37:15 01:12.31(18 00:51.30(16
19. Rein Hanstein Okas EST 02:04.42 +37:56 01:17.18(21 00:47.24(7)
20. Lembit Nöps Ilves EST 02:09.49 +43:03 01:13.15(19 00:56.34(21
21. Aare Limberg Rakv EST 02:16.27 +49:41 01:19.29(23 00:56.58(22
22. Pertti Kuosmanen HIKIKI FIN 02:17.32 +50:46 01:17.46(22 00:59.46(23
23. Jarmo Paikkala Rasti-Jyry FIN 02:25.55 +59:09 01:13.50(20 01:12.05(26
24. Toomas Naelapää KEKRSK EST 02:29.14 +62:28 01:24.37(24 01:04.37(25
Kalju Vaikjärv Vunder EST Katk Ei start 00:54.17(19
Tõnu Taal JOKA EST Tühist Puuduv KP 00:40.46(2)
Juhani Pörsti Suosmeren Salpa FIN Tühist 01:28.59(25 Puuduv KP
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus Etapp 1 Etapp 2
1. Toivo Saue HOK EST 01:19.11 01:19.11 00:45.21(2) 00:33.50(1)
2. Rein Unt TON EST 01:21.19 +2:08 00:44.41(1) 00:36.38(3)
3. Juhani Nippala Rasti-Jyry FIN 01:25.46 +6:35 00:51.05(5) 00:34.41(2)
4. Mihkel Mälter KEKRSK EST 01:30.31 +11:20 00:50.55(4) 00:39.36(5)
5. Rafael Gordon Võru EST 01:32.41 +13:30 00:47.09(3) 00:45.32(11
6. Lasse Kataja Suomusjärven Si FIN 01:34.11 +15:00 00:51.17(6) 00:42.54(9)
7. Anatolii Kubarskii Pskov RUS 01:39.25 +20:14 00:56.34(7) 00:42.51(8)
8. Tiit Tatter TON EST 01:46.08 +26:57 01:01.12(8) 00:44.56(10
9. Jouko Visa Suomusjärven Si FIN 01:47.34 +28:23 01:10.26(13 00:37.08(4)
10. Peep Koppel Koop EST 01:48.50 +29:39 01:02.54(9) 00:45.56(12
11. Pentti Reinikainen Rasti-Jyry FIN 01:49.02 +29:51 01:07.16(10 00:41.46(6)
12. Jukka Aunula Rasti-Jyry FIN 01:56.27 +37:16 01:13.44(14 00:42.43(7)
13. Ivan Kazantsev Novgorod RUS 01:56.46 +37:35 01:09.41(12 00:47.05(13
14. Jorma Helin Rasti-Jyry FIN 02:02.23 +43:12 01:09.05(11 00:53.18(16
15. Esa Tarkiainen SuSe FIN 02:07.57 +48:46 01:19.21(16 00:48.36(14
16. Heiki Rammul Ilves EST 02:21.06 +61:55 01:16.14(15 01:04.52(19
17. Mati Randoja Jõhvikas EST 02:22.36 +63:25 01:22.04(17 01:00.32(17
18. Sergei Myasnikov Pskov RUS 02:29.10 +69:59 01:38.33(20 00:50.37(15
19. Agu Koppa Jõhvikas EST 02:35.11 +76:00 01:23.52(19 01:11.19(20
20. Pjotr Aksjonov Jõhvikas EST 03:08.15 +109:04 02:04.43(22 01:03.32(18
21. Jaan Loide KEKRSK EST 04:52.09 +212:58 02:58.35(23 01:53.34(21
Jaan Miljan Kape EST Katk 01:22.40(18 Ei start
Vladimir Vari EST Tühist 01:41.26(21 Puuduv KP
Kari Löyttyjärvi Rasti-Jyry FIN Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus Etapp 1 Etapp 2
1. Mihhail Taivere Kape EST 01:48.40 01:48.40 01:08.07(2) 00:40.33(1)
2. Ants Tamm TON EST 01:50.41 +2:01 01:06.56(1) 00:43.45(2)
3. Reijo Leino HIKIKI FIN 01:56.20 +7:40 01:10.50(4) 00:45.30(5)
4. Rauno Visa Suomusjärven Si FIN 01:59.13 +10:33 01:15.15(6) 00:43.58(3)
5. Lembit Vassil Ilves EST 02:00.39 +11:59 01:11.12(5) 00:49.27(8)
6. Elmo Pärna Lehola EST 02:02.28 +13:48 01:08.47(3) 00:53.41(12
7. Reijo Seitajoki Rasti-Jyry FIN 02:08.56 +20:16 01:16.09(7) 00:52.47(11
8. Nikolai Kuha Kape EST 02:12.09 +23:29 01:27.34(10 00:44.35(4)
9. Kalju Tilk Orion EST 02:21.12 +32:32 01:29.54(12 00:51.18(10
10. Pekka Syväterä RiSu FIN 02:23.04 +34:24 01:23.50(9) 00:59.14(15
11. Tiit Koppel Orion EST 02:29.18 +40:38 01:39.43(15 00:49.35(9)
12. Jaan Orav TON EST 02:31.39 +42:59 01:31.13(13 01:00.26(16
13. Georg Sooberg Võru EST 02:31.50 +43:10 01:29.23(11 01:02.27(17
14. Ilmar Mõistlik Orion EST 02:34.33 +45:53 01:47.53(18 00:46.40(6)
15. Valter Ploom Jõhvikas EST 02:36.13 +47:33 01:37.33(14 00:58.40(14
16. Vaabo Annus Orion EST 02:41.20 +52:40 01:43.49(16 00:57.31(13
17. Matti Kuusanka Rasti-Jyry FIN 02:54.30 +65:50 01:47.35(17 01:06.55(18
18. Matti Pekki HIKIKI FIN 03:10.30 +81:50 01:53.20(20 01:17.10(21
19. Valentin Nikitin Pskov"RUS" RUS 03:19.39 +90:59 02:11.13(22 01:08.26(20
20. Mati Tõnus Orion EST 03:20.01 +91:21 02:12.44(23 01:07.17(19
21. Sergei Kazantsev EST 03:32.37 +103:57 01:58.52(21 01:33.45(22
Jüri Tähemaa EST Katk 01:49.54(19 Ei start
Tõnu Raid Tammed EST Katk 01:20.23(8) Ei start
Mati Poom TON EST Katk Ei start 00:47.43(7)
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus Etapp 1 Etapp 2
1. Onni Rosenkvist Suosmeren Salpa FIN 01:28.22 01:28.22 00:50.40(2) 00:37.42(1)
2. Rein Küttim Orion EST 01:34.30 +6:08 00:43.22(1) 00:51.08(6)
3. Heino Peeterson West EST 01:40.42 +12:20 00:53.58(4) 00:46.44(4)
4. Olavi Heinonen Karkki-Rasti FIN 01:41.12 +12:50 00:55.57(5) 00:45.15(3)
5. Endel Remmet Kape EST 01:47.17 +18:55 00:51.20(3) 00:55.57(7)
6. Olli Juntunen Helsingin Suunn FIN 02:00.27 +32:05 01:09.23(6) 00:51.04(5)
7. Olavi Leino HIKIKI FIN 02:01.33 +33:11 01:18.43(8) 00:42.50(2)
8. Lev Migdalski Jõhvikas EST 02:19.48 +51:26 01:18.33(7) 01:01.15(9)
9. Kaarel Koitmets Jõhvikas EST 02:35.30 +67:08 01:24.01(9) 01:11.29(10
10. Heikki Lepistö Helsingin Suunn FIN 02:39.49 +71:27 01:40.44(10 00:59.05(8)
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus Etapp 1 Etapp 2
1. Antti Honkasaari Piikkiön Karhu FIN 01:56.52 01:56.52 01:01.11(1) 00:55.41(2)
2. Heino Heinloo Tammed EST 01:58.57 +2:05 01:08.27(2) 00:50.30(1)
3. Juhani Salmenkylä Helsingin Suunn FIN 02:38.10 +41:18 01:23.45(4) 01:14.25(3)
4. Osvald Mõttus Lehola EST 02:56.44 +59:52 01:13.24(3) 01:43.20(4)
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus Etapp 1 Etapp 2
1. Erkki Simpanen Rastihaukat FIN 02:51.17 02:51.17 01:50.21(1) 01:00.56(1)
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus Etapp 1 Etapp 2
1. Bert Joosep Panker Ilves EST 00:32.54 00:32.54 00:16.56(2) 00:15.58(1)
2. Renno Merenäkk - EST 00:34.51 +1:57 00:16.50(1) 00:18.01(3)
3. Markus Kaljur KEKRSK EST 00:38.59 +6:05 00:21.19(4) 00:17.40(2)
4. Toms Bērziņš LVM LAT 00:43.01 +10:07 00:20.21(3) 00:22.40(6)
5. Laur-Rogert Sulg - EST 00:44.42 +11:48 00:22.09(6) 00:22.33(5)
6. Jooa Eronen Karkki-Rasti FIN 00:45.08 +12:14 00:25.56(8) 00:19.12(4)
7. Kaspar Mathias Korrol Mercury EST 00:46.21 +13:27 00:21.40(5) 00:24.41(7)
8. Erik Kersna EST 00:50.03 +17:09 00:22.24(7) 00:27.39(9)
9. Usiaslau Murashka Orion BLR 00:59.29 +26:35 00:33.58(11 00:25.31(8)
10. Roland Kivila lasteaed Krõll EST 01:01.39 +28:45 00:31.32(10 00:30.07(10
11. Markus Zimmermann Kape EST 01:05.45 +32:51 00:34.10(12 00:31.35(11
12. Alexey Botov Belye Notchi RUS 01:08.36 +35:42 00:31.00(9) 00:37.36(13
13. Henri Kersna EST 01:14.41 +41:47 00:39.04(13 00:35.37(12
14. Jero Eronen Karkki-Rasti FIN 01:23.58 +51:04 00:42.22(14 00:41.36(14
15. Erik Marten Zernant Ilves EST 01:37.53 +64:59 00:53.38(15 00:44.15(15
Oskar Kiilberg Tammed EST Ei start Ei start Ei start
Jesse Lauter Lauter Team EST Ei start Ei start Ei start
Mihkel Tali Ilves EST Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus Etapp 1 Etapp 2
1. Uvis Sprogis Aluksne Ape OK LAT 00:33.02 00:33.02 00:19.05(1) 00:13.57(2)
2. Timo Kudre Peko EST 00:33.58 +0:56 00:21.42(2) 00:12.16(1)
3. Kristers Larmanis Aluksne Ape OK LAT 00:42.42 +9:40 00:27.09(3) 00:15.33(3)
4. Rasmus Saare Põlva Spordikoo EST 00:48.36 +15:34 00:32.01(4) 00:16.35(4)
5. Rainer Kepp EST 00:57.17 +24:15 00:39.00(5) 00:18.17(5)
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus Etapp 1 Etapp 2
1. Anna Gorbatenkova Belye Notchi RUS 00:42.49 00:42.49 00:21.41(1) 00:21.08(1)
2. Brigitte Panker Ilves EST 00:52.26 +9:37 00:28.05(2) 00:24.21(2)
3. Birgit Rõõm Ilves EST 01:01.17 +18:28 00:35.09(3) 00:26.08(3)
4. Siiri Lindroth Karkki-Rasti FIN 01:20.20 +37:31 00:44.52(4) 00:35.28(5)
5. Kris Jette Piht Mercury EST 01:42.25 +59:36 01:08.56(6) 00:33.29(4)
6. Karolin-Kristiin Piirmets - EST 01:56.46 +73:57 00:53.41(5) 01:03.05(6)
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus Etapp 1 Etapp 2
1. Eliise Kesküla HOK EST 00:55.18 00:55.18 00:33.32(2) 00:21.46(1)
2. Siiri Talts HOK EST 01:01.43 +6:25 00:34.10(3) 00:27.33(3)
3. Helena Maripuu HOK EST 01:02.44 +7:26 00:28.59(1) 00:33.45(7)
4. Leana Jete Korb Peko EST 01:03.00 +7:42 00:37.30(5) 00:25.30(2)
5. Johanna Laanoja Kobras/Põlva SK EST 01:03.14 +7:56 00:35.25(4) 00:27.49(4)
6. Anita Laanejõe Võru/Võru spord EST 01:06.52 +11:34 00:38.51(6) 00:28.01(5)
7. Valeria Grigorieva Pskov"RUS" RUS 01:27.55 +32:37 00:56.19(7) 00:31.36(6)
8. Greta-Maria Pisarev Järve Gümnaasiu EST 02:23.19 +88:01 01:09.01(8) 01:14.18(9)
9. Aigi Einmaa Rakv EST 02:43.17 +107:59 01:23.32(9) 01:19.45(10
Hanna Lora Traagel Kobras/Põlva SK EST Katk Ei start 01:05.36(8)
Regina Poom Jõhvikas EST Ei start Ei start Ei start
Anete Saar Kobras/Põlva SK EST Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus Etapp 1 Etapp 2
1. Anna Anete Strazdiņa Azimuts OK-SmBJ LAT 00:40.45 00:40.45 00:20.33(1) 00:20.12(1)
2. Kristina Sidorova OK Käbi EST 00:57.24 +16:39 00:29.21(2) 00:28.03(3)
3. Kristiin Kalle Põlva Spordikoo EST 00:59.48 +19:03 00:36.26(3) 00:23.22(2)
Evely Ostrov Kobras/Põlva SK EST Katk Ei start 00:29.32(4)
Kätri Kiilberg Tammed EST Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus Etapp 1 Etapp 2
1. Elīna Skopāne Azimuts OK-SmBJ LAT 00:52.19 00:52.19 00:26.37(2) 00:25.42(1)
2. Teele Telgma Tammed EST 00:53.49 +1:30 00:25.30(1) 00:28.19(2)
3. Anastasia Botova Belye Notchi RUS 00:56.38 +4:19 00:27.38(3) 00:29.00(3)
4. Kelli Nurm Kobras/Põlva SK EST 00:58.16 +5:57 00:29.13(5) 00:29.03(4)
5. Laura-Liis Kütt Kobras/Põlva SK EST 00:58.53 +6:34 00:29.31(6) 00:29.22(5)
6. Lorely Kõrvel Kobras/Põlva SK EST 01:02.28 +10:09 00:28.36(4) 00:33.52(6)
7. Elizaveta Botova Belye Notchi RUS 01:09.25 +17:06 00:32.32(7) 00:36.53(8)
8. Maria Nikitina Pskov"RUS" RUS 01:12.37 +20:18 00:37.50(9) 00:34.47(7)
9. Tekla Liisa Vilberg West EST 01:13.12 +20:53 00:35.23(8) 00:37.49(10
10. Kristina Haug Võru/Võru spord EST 01:27.48 +35:29 00:50.08(11 00:37.40(9)
11. Carmel Poom Jõhvikas EST 01:38.06 +45:47 00:47.58(10 00:50.08(11
12. Sara Gustafsson Karkki-Rasti FIN 02:04.39 +72:20 00:54.51(12 01:09.48(12
Jessica Lauter Lauter Team EST Ei start Ei start Ei start
Triin Helimets HOK EST Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus Etapp 1 Etapp 2
1. Karina Harkina Aluksne Ape OK LAT 00:57.18 00:57.18 00:30.10(1) 00:27.08(1)
2. Dārta Cīrule Azimuts OK LAT 01:10.00 +12:42 00:40.46(4) 00:29.14(2)
3. Paula Liis Viljamaa Tallinn EST 01:14.27 +17:09 00:38.08(3) 00:36.19(3)
4. Estere Rozkalne Aluksne Ape OK LAT 01:38.26 +41:08 00:34.00(2) 01:04.26(6)
5. Maire Pärn Ilves EST 01:39.27 +42:09 01:02.06(6) 00:37.21(4)
6. Kairiin Märtson Kobras/Põlva SK EST 01:52.12 +54:54 00:51.21(5) 01:00.51(5)
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus Etapp 1 Etapp 2
1. Emily Raudkepp Peko EST 01:04.25 01:04.25 00:32.24(1) 00:32.01(2)
2. Kristel Kõivo Peko EST 01:09.39 +5:14 00:36.24(2) 00:33.15(4)
3. Kaisa Rooba Rakv EST 01:10.38 +6:13 00:39.35(5) 00:31.03(1)
4. Marie Anna Blehner West EST 01:11.18 +6:53 00:39.06(4) 00:32.12(3)
5. Anastsia Nikitina Pskov"RUS" RUS 01:17.29 +13:04 00:37.32(3) 00:39.57(7)
6. Kristin Viikmaa West EST 01:19.09 +14:44 00:44.35(6) 00:34.34(5)
7. Viktoria Ponomarenko Pskov"RUS" RUS 01:29.55 +25:30 00:51.33(8) 00:38.22(6)
8. Sonja Laasonen Tampereen Pyrin FIN 01:35.50 +31:25 00:47.39(7) 00:48.11(8)
9. Kati Iher Võru EST 01:53.35 +49:10 01:03.49(9) 00:49.46(9)
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus Etapp 1 Etapp 2
1. Heleri Karmen Hõrrak Võru EST 01:17.53 01:17.53 00:39.53(1) 00:38.00(1)
2. Tiina-Maria Tali KEKRSK EST 01:24.35 +6:42 00:43.24(3) 00:41.11(2)
3. Birgit Russka Kobras/Põlva SK EST 01:32.27 +14:34 00:44.33(4) 00:47.54(3)
4. Signe Kallion Võru/Võru spord EST 01:37.59 +20:06 00:41.42(2) 00:56.17(4)
Kadri Ustav SRD EST Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus Etapp 1 Etapp 2
1. Marianne Haug Võru/Võru spord EST 01:18.06 01:18.06 00:43.51(1) 00:34.15(1)
2. Anna Nikitina Pskov"RUS" RUS 01:26.09 +8:03 00:46.17(2) 00:39.52(2)
3. Mariethe-Piret Niglas Jõhvikas EST 01:39.22 +21:16 00:57.34(3) 00:41.48(3)
4. Ragne Reiman West EST 01:44.56 +26:50 01:00.00(4) 00:44.56(5)
5. Jonne Rooma Jõhvikas EST 01:49.32 +31:26 01:05.05(6) 00:44.27(4)
6. Yana Zjuhova SRD EST 01:50.56 +32:50 01:05.01(5) 00:45.55(6)
7. Getter Matto Kobras/Põlva SK EST 01:57.50 +39:44 01:11.14(7) 00:46.36(7)
Marie Tammemäe Orvand EST Tühist Puuduv KP Ei start
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus Etapp 1 Etapp 2
1. Veronika Tomashevskaya Belye Notchi RUS 01:29.46 01:29.46 00:49.54(1) 00:39.52(1)
2. Margret Zimmermann Kape EST 01:33.22 +3:36 00:51.37(2) 00:41.45(2)
3. Triinu Rooni Orvand EST 01:36.30 +6:44 00:53.52(3) 00:42.38(3)
4. Madli-Johanna Maidla Kobras EST 01:40.46 +11:00 00:55.22(4) 00:45.24(5)
5. Kristiine Aluvee Kobras EST 01:42.45 +12:59 00:58.54(5) 00:43.51(4)
6. Olga Pochtar SRD EST 02:47.59 +78:13 01:47.40(6) 01:00.19(6)
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus Etapp 1 Etapp 2
1. Eva-Maria Truusalu Võru EST 01:43.44 01:43.44 01:02.58(3) 00:40.46(1)
2. Marika Kustavus Lehola EST 01:45.30 +1:46 01:04.19(4) 00:41.11(2)
3. Thea Kaljur KEKRSK EST 01:47.35 +3:51 01:04.28(5) 00:43.07(4)
4. Polina Kuznetcova Belye Notchi RUS 01:50.45 +7:01 01:08.53(7) 00:41.52(3)
5. Marili Zimmermann Kape EST 01:54.20 +10:36 01:08.17(6) 00:46.03(5)
6. Daisi Saetalu Tammed EST 01:55.21 +11:37 01:01.11(1) 00:54.10(10
7. Kaisa Kase Tammed EST 01:59.37 +15:53 01:10.07(8) 00:49.30(6)
8. Kadi-Liis Minn JOKA EST 02:03.19 +19:35 01:10.39(9) 00:52.40(9)
9. Ade Timmusk HOK EST 02:05.35 +21:51 01:14.03(10 00:51.32(7)
10. Anu Kuusmaa Orion EST 02:06.35 +22:51 01:14.20(11 00:52.15(8)
11. Heleri Kirss Koop EST 02:18.34 +34:50 01:22.20(12 00:56.14(11
12. Marta Olvet Rakv EST 02:34.37 +50:53 01:37.11(14 00:57.26(12
13. Kairi Tuulmägi Mercury EST 02:34.52 +51:08 01:27.11(13 01:07.41(13
Kadri Limberg LSF PT EST Tühist 01:02.21(2) Puuduv KP
Susan Pihelgas Tammed EST Tühist 01:43.07(15 Puuduv KP
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus Etapp 1 Etapp 2
1. Kitija Ligate ZVOC LAT 01:18.17 01:18.17 00:38.56(1) 00:39.21(2)
2. Kadri Kadakas EST 01:22.47 +4:30 00:41.01(2) 00:41.46(3)
3. Ele Sisas TAOK EST 01:42.20 +24:03 00:53.05(3) 00:49.15(6)
4. Lota Plezere Ilves EST 01:48.14 +29:57 01:06.09(6) 00:42.05(4)
5. Ethel Madalik Tammed EST 01:50.09 +31:52 01:03.19(4) 00:46.50(5)
6. Marge Sargma Tammed EST 02:06.33 +48:16 01:03.24(5) 01:03.09(8)
7. Mari Turban Rakv EST 02:11.13 +52:56 01:11.36(7) 00:59.37(7)
Katerina Fedorova Izhora RUS Tühist Puuduv KP 00:38.07(1)
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus Etapp 1 Etapp 2
1. Pia Luovula Suosmeren Salpa FIN 00:57.09 00:57.09 00:32.47(1) 00:24.22(1)
2. Ulvi Oja Hansa SK EST 01:21.13 +24:04 00:42.41(2) 00:38.32(3)
3. Tiina Neumann OK Käbi EST 01:24.04 +26:55 00:50.08(6) 00:33.56(2)
4. Sanita Sproge Aluksne Ape OK LAT 01:27.04 +29:55 00:44.28(3) 00:42.36(4)
5. Mare Vahtre OK Käbi EST 01:31.59 +34:50 00:47.56(5) 00:44.03(5)
6. Riina Kink Koop EST 01:36.22 +39:13 00:45.39(4) 00:50.43(7)
7. Ilze Ciemina Silva LAT 02:07.00 +69:51 01:17.01(8) 00:49.59(6)
8. Kristina Vesilind SRD EST 02:11.59 +74:50 01:04.59(7) 01:07.00(8)
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus Etapp 1 Etapp 2
1. Annika Rihma Kobras EST 01:50.23 01:50.23 01:16.17(1) 00:34.06(2)
2. Laura Joonas Võru/Võru spord EST 01:52.33 +2:10 01:18.02(2) 00:34.31(3)
3. Evely Kaasiku JOKA EST 01:54.49 +4:26 01:21.45(3) 00:33.04(1)
4. Mariann Sulg Orvand EST 02:01.36 +11:13 01:23.48(4) 00:37.48(5)
5. Eleri Hirv Võru EST 02:03.54 +13:31 01:26.11(5) 00:37.43(4)
6. Kristine Bertuka OK Meridiāns LAT 02:09.03 +18:40 01:26.34(6) 00:42.29(7)
7. Kati Rooni Orvand EST 02:35.54 +45:31 01:50.19(7) 00:45.35(9)
Maiki Jäädmaa Võru EST Katk Ei start 00:45.12(8)
Kerstin Uiboupin Võru EST Tühist Puuduv KP 00:37.52(6)
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus Etapp 1 Etapp 2
1. Merike Vanjuk Kape EST 01:20.29 01:20.29 00:47.02(1) 00:33.27(1)
2. Ingrid Piht Mercury EST 01:49.05 +28:36 01:05.05(2) 00:44.00(3)
3. Ilze Pikšena LVM LAT 01:52.34 +32:05 01:08.56(3) 00:43.38(2)
4. Kristi Vassil Ilves EST 01:54.44 +34:15 01:10.37(4) 00:44.07(4)
5. Tatiana Nikitina Pskov"RUS" RUS 02:05.16 +44:47 01:13.35(5) 00:51.41(5)
6. Marlen-Veronika Valgma Tammed EST 02:10.05 +49:36 01:17.40(6) 00:52.25(6)
7. Noora Leskinen Rasti-Jyry FIN 02:37.02 +76:33 01:30.44(7) 01:06.18(7)
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus Etapp 1 Etapp 2
1. Jana Kink Kape EST 01:26.07 01:26.07 00:51.15(1) 00:34.52(2)
2. Jana Lepiksone Auseklis IK LAT 01:28.33 +2:26 00:53.24(4) 00:35.09(3)
3. Triin Vask Ilves EST 01:29.01 +2:54 00:51.17(2) 00:37.44(4)
4. Margit Blehner West EST 01:30.38 +4:31 00:52.43(3) 00:37.55(5)
5. Mall Alev Tammed EST 01:38.14 +12:07 00:57.40(5) 00:40.34(6)
6. Tanja Nyholm Karkki-Rasti FIN 01:39.46 +13:39 00:58.36(6) 00:41.10(7)
7. Triina-Britt Preden TON EST 01:43.25 +17:18 01:01.33(8) 00:41.52(8)
8. Siiri Vallner EST 01:46.23 +20:16 01:01.22(7) 00:45.01(9)
9. Raili Rooba Rakv EST 01:49.50 +23:43 01:04.24(10 00:45.26(10
10. Anne-Ly Viikmaa West EST 01:50.52 +24:45 01:04.12(9) 00:46.40(11
11. Heidi Prits Mercury EST 02:00.19 +34:12 01:13.24(11 00:46.55(12
12. Maari Idnurm EST 02:07.59 +41:52 01:16.16(12 00:51.43(14
13. Ilona Poljakova LSF PT EST 02:21.06 +54:59 01:25.39(13 00:55.27(15
14. Inga Karu Rae EST 02:34.17 +68:10 01:43.56(14 00:50.21(13
Marika Jäädmaa Võru EST Katk Ei start 00:34.50(1)
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus Etapp 1 Etapp 2
1. Airi Alnek Võru EST 01:20.17 01:20.17 00:45.15(1) 00:35.02(3)
2. Vita Cīrule Azimuts OK LAT 01:22.36 +2:19 00:49.33(2) 00:33.03(1)
3. Svetlana Gorbatenkova Belye Notchi RUS 01:25.37 +5:20 00:50.39(4) 00:34.58(2)
4. Lea Leppik TAOK EST 01:27.08 +6:51 00:50.41(5) 00:36.27(6)
5. Maris Roosipuu TON EST 01:30.56 +10:39 00:52.14(6) 00:38.42(9)
6. Mare Parve Peko EST 01:31.34 +11:17 00:53.34(8) 00:38.00(8)
7. Videga Gaigala Azimuts OK LAT 01:32.25 +12:08 00:50.01(3) 00:42.24(13
8. Minija Pääslane Ilves EST 01:33.28 +13:11 00:53.09(7) 00:40.19(12
9. Aari Talver Mercury EST 01:35.22 +15:05 00:56.38(9) 00:38.44(10
10. Inger Jalakas KEKRSK EST 01:38.27 +18:10 01:01.04(10 00:37.23(7)
11. Merike Paapson TON EST 01:42.01 +21:44 01:06.34(11 00:35.27(4)
12. Kaie Konsap Võru EST 01:44.20 +24:03 01:08.21(13 00:35.59(5)
13. Maret Viira EST 01:52.16 +31:59 01:09.50(14 00:42.26(14
14. Meeli Kerem TON EST 01:55.40 +35:23 01:08.20(12 00:47.20(15
15. Piret Niglas Jõhvikas EST 02:08.57 +48:40 01:14.55(15 00:54.02(16
16. Rutti Räbovoitra Mercury EST 02:30.14 +69:57 01:51.07(17 00:39.07(11
17. Aleksandra Lebedeva Pskov RUS 02:43.30 +83:13 01:27.00(16 01:16.30(17
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus Etapp 1 Etapp 2
1. Marje Viirmann KEKRSK EST 01:23.13 01:23.13 00:50.05(1) 00:33.08(1)
2. Anu Järv MARU EST 01:42.39 +19:26 01:02.47(4) 00:39.52(2)
3. Tuulikki Salmenkylä Helsingin Suunn FIN 01:46.08 +22:55 01:03.49(5) 00:42.19(3)
4. Velga Zaļaiskalns Mona LAT 01:48.57 +25:44 01:00.31(3) 00:48.26(7)
5. Ellen Lembra Kape EST 01:49.28 +26:15 01:05.35(6) 00:43.53(4)
6. Pille Illak Otepää EST 02:00.29 +37:16 01:12.13(8) 00:48.16(6)
7. Ruta Zepa ZVOC LAT 02:04.31 +41:18 01:19.34(9) 00:44.57(5)
8. Ülle Raudsepp Okas EST 02:08.28 +45:15 01:09.34(7) 00:58.54(10
9. Larisa Barsukova Pskov RUS 02:11.55 +48:42 01:19.48(10 00:52.07(9)
10. Koidu Laanemets KEKRSK EST 02:23.39 +60:26 01:32.55(15 00:50.44(8)
11. Tiina Tamla Koop EST 02:23.52 +60:39 01:21.45(11 01:02.07(13
12. Sanna Hilska Karkki-Rasti FIN 02:28.55 +65:42 01:29.32(13 00:59.23(11
13. Mari Roots TAOK EST 02:29.01 +65:48 01:27.26(12 01:01.35(12
14. Ilze Dave Aluksne Ape OK LAT 02:46.37 +83:24 01:30.10(14 01:16.27(14
Tiina Oras Ilves EST Katk 00:55.06(2) Ei start
Ingrid Ranna Ilves EST Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus Etapp 1 Etapp 2
1. Siiri Poopuu JOKA EST 01:23.48 01:23.48 00:52.13(3) 00:31.35(2)
2. Reet Johanson Kobras EST 01:25.59 +2:11 00:54.45(5) 00:31.14(1)
3. Ene Sulg Orvand EST 01:29.46 +5:58 00:51.43(2) 00:38.03(6)
4. Tiina Talisoo KEKRSK EST 01:30.50 +7:02 00:54.32(4) 00:36.18(4)
5. Marika Kirsspuu TAOK EST 01:31.17 +7:29 00:50.42(1) 00:40.35(9)
6. Marja Töyrylä KyS FIN 01:34.04 +10:16 00:57.08(7) 00:36.56(5)
7. Eha Tolm Orvand EST 01:35.41 +11:53 00:56.10(6) 00:39.31(8)
8. Ülle Kadak Lehola EST 01:38.26 +14:38 01:02.45(11 00:35.41(3)
9. Saima Värton Kobras EST 01:38.49 +15:01 00:59.42(8) 00:39.07(7)
10. Pirjo Kivioja Salon Vilpas FIN 01:46.53 +23:05 01:00.20(9) 00:46.33(12
11. Helena Jumppanen Pihkaniskat FIN 01:49.11 +25:23 01:01.29(10 00:47.42(13
12. Natalia Ushakova Pskov RUS 01:56.47 +32:59 01:11.42(15 00:45.05(10
13. Aino Leppänen Rasti-Jyry FIN 01:58.32 +34:44 01:09.32(13 00:49.00(15
14. Ülle Põldoja Ilves EST 01:59.32 +35:44 01:06.46(12 00:52.46(20
15. Ulla Lehto KyS FIN 01:59.41 +35:53 01:11.40(14 00:48.01(14
16. Lubov Gerasimova Novgorod RUS 02:00.19 +36:31 01:14.13(18 00:46.06(11
17. Anu Pallon JOKA EST 02:03.39 +39:51 01:12.50(16 00:50.49(17
18. Olga Jakovleva Jõhvikas EST 02:07.59 +44:11 01:13.00(17 00:54.59(21
19. Liisa Nordberg Helsingin Suunn FIN 02:09.06 +45:18 01:18.59(19 00:50.07(16
20. Ārija Bertuka Alūksne-Ape OK LAT 02:14.06 +50:18 01:19.00(20 00:55.06(22
21. Helve Luht KEKRSK EST 02:23.18 +59:30 01:25.40(21 00:57.38(23
22. Krista Terno Tammed EST 02:30.42 +66:54 01:38.55(23 00:51.47(18
23. Ilme Roosi Orvand EST 02:42.44 +78:56 01:44.52(24 00:57.52(24
24. Elena Popovich SKO "RUS" RUS 03:17.58 +114:10 01:58.57(25 01:19.01(26
25. Olga Nazaryan Pskov"RUS" RUS 03:38.03 +134:15 02:18.47(26 01:19.16(27
Maire Kure Kape EST Katk 01:27.19(22 Ei start
Anne Vaikjärv Vunder EST Katk Ei start 00:58.06(25
Anita Laaksonen Tarpian Suunta FIN Tühist Puuduv KP 00:52.20(19
Aino Koser Ilves EST Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus Etapp 1 Etapp 2
1. Anne Arold Ilves EST 01:11.09 01:11.09 00:42.23(1) 00:28.46(1)
2. Niina Karnit SRD EST 01:22.35 +11:26 00:47.02(2) 00:35.33(7)
3. Vaike Tomann Ilves EST 01:22.52 +11:43 00:49.20(3) 00:33.32(4)
4. Hille Tasa Tammed EST 01:24.18 +13:09 00:50.08(4) 00:34.10(5)
5. Liivi Parik Otepää SK EST 01:31.10 +20:01 00:58.25(7) 00:32.45(2)
6. Alina Kazantseva Novgorod RUS 01:34.34 +23:25 01:01.26(9) 00:33.08(3)
7. Anu Saue HOK EST 01:39.16 +28:07 01:02.56(10 00:36.20(8)
8. Mare Leis Ilves EST 01:39.28 +28:19 00:54.50(5) 00:44.38(12
9. Marika Pilt West EST 01:41.49 +30:40 01:06.25(12 00:35.24(6)
10. Maire Limberg Rakv EST 01:42.51 +31:42 00:56.12(6) 00:46.39(13
11. Kersti Ploom Jõhvikas EST 01:43.51 +32:42 01:00.41(8) 00:43.10(11
12. Riina Kivikas Ilves EST 01:44.23 +33:14 01:05.34(11 00:38.49(10
13. Ene Ehrenpreis Rakv EST 01:54.22 +43:13 01:17.59(13 00:36.23(9)
14. Tamara Safonhik Pskov RUS 02:12.14 +61:05 01:18.00(14 00:54.14(14
15. Irma Ahonkivi Suosmeren Salpa FIN 02:42.30 +91:21 01:38.16(15 01:04.14(16
16. Tatjana Sumilo Jõhvikas EST 03:35.22 +144:13 02:32.58(16 01:02.24(15
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus Etapp 1 Etapp 2
1. Tiiu Kaasik Ilves EST 01:21.15 01:21.15 00:45.54(1) 00:35.21(2)
2. Mare Beilmann LUS EST 01:24.11 +2:56 00:48.53(2) 00:35.18(1)
3. Beatrice Malmsten Lynx FIN 01:34.10 +12:55 00:53.16(3) 00:40.54(5)
4. Ritva Kajava Hämeenlinnan Su FIN 01:41.55 +20:40 01:03.50(4) 00:38.05(3)
5. Kaie Kivila Ilves EST 01:46.51 +25:36 01:05.03(5) 00:41.48(6)
6. Malle Viilma TON EST 02:00.22 +39:07 01:07.44(6) 00:52.38(10
7. Ludmila Miasnikova Pskov RUS 02:04.23 +43:08 01:11.59(7) 00:52.24(9)
Galina Chernova Pskov"RUS" RUS Katk 01:41.09(8) Ei start
Ulla Lindsten Rasti-Jyry FIN Tühist Puuduv KP 00:53.56(11
Ene Loide KEKRSK EST Tühist Puuduv KP 00:49.33(7)
Pirjo Reinikainen Rasti-Jyry FIN Tühist Puuduv KP 00:51.36(8)
Liis Lille KEKRSK EST Tühist Puuduv KP 00:38.21(4)
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus Etapp 1 Etapp 2
1. Kiira Tarassova TON EST 01:16.11 01:16.11 00:39.32(2) 00:36.39(1)
2. Eeva Tanska Espoon Suunta FIN 01:20.03 +3:52 00:37.55(1) 00:42.08(4)
3. Aira Mylly Ounasvaaran Hii FIN 01:21.11 +5:00 00:42.13(3) 00:38.58(2)
4. Ilona Vanaveski Ilves EST 01:37.15 +21:04 00:56.09(4) 00:41.06(3)
5. Ulla Finnilä-Seitajoki Rasti-Jyry FIN 01:57.02 +40:51 01:04.16(5) 00:52.46(6)
6. Maimu Tornberg Koop EST 02:00.24 +44:13 01:15.10(7) 00:45.14(5)
7. Helle Mürk Võru EST 02:15.39 +59:28 01:05.29(6) 01:10.10(9)
8. Hillevi Syväterä RiSu FIN 02:20.06 +63:55 01:17.35(8) 01:02.31(7)
9. Leena Norva Karkki-Rasti FIN 02:33.41 +77:30 01:29.54(9) 01:03.47(8)
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus Etapp 1 Etapp 2
1. Maire Raid Tammed EST 01:38.58 01:38.58 00:56.41(1) 00:42.17(3)
2. Ilse Uus TON EST 01:46.23 +7:25 01:07.49(4) 00:38.34(1)
3. Maie Abram Ilves EST 01:48.22 +9:24 01:06.14(3) 00:42.08(2)
4. Ülle Mõistlik Orion EST 01:49.34 +10:36 01:01.23(2) 00:48.11(4)
5. Pirkko Raunemaa Helsingin Suunn FIN 02:13.44 +34:46 01:15.15(5) 00:58.29(5)
6. Aino Kirkkala Suosmeren Salpa FIN 02:41.25 +62:27 01:29.56(6) 01:11.29(6)
7. Urvi Sarv Orion EST 03:20.25 +101:27 01:57.16(7) 01:23.09(7)
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus Etapp 1 Etapp 2
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus Etapp 1 Etapp 2
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus Etapp 1 Etapp 2
1. Iris Abram Tammed EST 00:29.44 00:29.44 00:16.30(1) 00:13.14(1)
2. Herta Kesküla HOK EST 00:36.03 +6:19 00:18.22(2) 00:17.41(2)
3. Siru Lindroth Karkki-Rasti FIN 00:42.42 +12:58 00:21.46(5) 00:20.56(4)
4. Annabel Mirtel Saskia Joa Tammed EST 00:45.26 +15:42 00:23.15(6) 00:22.11(5)
5. Marta Kalnina Aluksne Ape OK LAT 00:46.43 +16:59 00:23.34(7) 00:23.09(8)
6. Anete Stabiņa Azimuts OK-SmBJ LAT 00:48.00 +18:16 00:25.39(8) 00:22.21(6)
7. Mariann Zernant Ilves EST 00:48.25 +18:41 00:20.41(4) 00:27.44(11
8. Karmen Tugedam Võru EST 00:49.28 +19:44 00:18.29(3) 00:30.59(13
9. Kitija Abula Azimuts OK-SmBJ LAT 00:50.58 +21:14 00:26.43(9) 00:24.15(9)
10. Laura-Liis Kaljur KEKRSK EST 00:52.06 +22:22 00:31.52(12 00:20.14(3)
11. Anett Kari Rakv EST 00:52.36 +22:52 00:29.51(11 00:22.45(7)
12. Grete Johanna Korb XT Sport EST 00:56.50 +27:06 00:28.13(10 00:28.37(12
13. Mirell Valgma EST 00:58.38 +28:54 00:34.19(14 00:24.19(10
14. Liis-Marie Kaljur KEKRSK EST 01:05.42 +35:58 00:32.49(13 00:32.53(14
15. Luisa Nõmmik Kanepi EST 01:11.02 +41:18 00:36.18(15 00:34.44(15
16. Maria Kaljur KEKRSK EST 01:36.32 +66:48 00:49.20(17 00:47.12(16
17. Astrid Heleen Tõnisson LSF PT EST 01:40.34 +70:50 00:44.40(16 00:55.54(17
Anni Linnus Peko EST Ei start Ei start Ei start
Aliisa Shirokova SRD EST Ei start Ei start Ei start
Jasmiin Kraas Tartu EST Ei start Ei start Ei start
Kaira Kiilberg Tammed EST Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus Etapp 1 Etapp 2
1. Maria Eller HOK EST 00:29.53 00:29.53 00:15.48(1) 00:14.05(1)
2. Julija Celenberga Aluksne Ape OK LAT 00:44.14 +14:21 00:25.04(3) 00:19.10(3)
3. Karoliina Kets Põlva Spordikoo EST 00:46.10 +16:17 00:29.16(4) 00:16.54(2)
4. Helina Saega Otepää EST 00:50.55 +21:02 00:22.39(2) 00:28.16(4)
OK Võru