Karjalaskevõistlus ja Lihavõtte lühirada 03-04.04.2010
Karjalaskevõistlus
3.04.2010 Osula (Markus Puusepp)
Lihavõtte lühirada
4.04.2010 Osula (Markus Puusepp)
M10NR  M12  M14  M16  M18  M21A  M21B  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M70  M8NR 
N10NR  N12  N14  N16  N18  N21A  N21B  N35  N40  N45  N50  N55  N60  N65  N70  N8NR 

M10NR

2120m 7KP
1560m 7KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
          2 Henri Konsap                                        Katk       00:20.39(1)  Ei start       
M12

2280m 8KP
1680m 8KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.     7 Kaarel Vesilind                SRD                  00:43.15   00:24.22(1)  00:18.53(1)    
   2.     8 Timmo Tohus                    Otepää               01:14.53   00:53.42(2)  00:21.11(2)    
          6 Sander Haas                    Otepää               Tühist     Vale KP      00:54.41(5)    
          4 Karel-Sander Kljuzin           Peko                 Tühist     Vale KP      00:24.39(3)    
          5 Mihkel Parts                   Haanja SK            Tühist     Vale KP      00:39.42(4)    
M14

3450m 9KP
2860m 13KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.    17 Janek Piirisild                Võru                 00:54.53   00:29.38(1)  00:25.15(1)    
   2.    16 Vadim Shved                    SRD                  01:01.57   00:31.54(2)  00:30.03(2)    
   3.    15 Maikel Konsap                  Võru                 01:16.30   00:33.46(3)  00:42.44(3)    
   4.    14 Jaspar Jõesalu                 Peko                 01:19.39   00:35.46(4)  00:43.53(4)    
   5.    10 Keven Mekk                     Võru                 01:36.31   00:50.31(7)  00:46.00(5)    
   6.    13 Margus Isaak                   Võru                 01:46.13   00:56.33(8)  00:49.40(6)    
         11 Karl Edgar Raudsep             Võru                 Katk       00:48.41(6)  Ei start       
         12 Mauno Kapten                   Peko                 Tühist     00:46.51(5)  Vale KP        
M16

6180m 17KP
3610m 15KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.    24 Tõnis Laugesaar                Rakv                 01:12.56   00:44.38(1)  00:28.18(2)    
   2.    22 Kristjan-Martin Kirjanen       TAOK                 01:18.26   00:50.35(2)  00:27.51(1)    
   3.    30 Oliver Jõgeva                  Kobras/Põlva SK      01:28.30   00:54.48(3)  00:33.42(4)    
   4.    20 Priit Võsupärg                 Kobras/Põlva SK      01:33.15   01:02.27(5)  00:30.48(3)    
   5.    27 Kevin Koskinen                 Võru                 01:44.34   01:04.25(6)  00:40.09(9)    
   6.    25 Rait Ernits                    Võru                 01:45.13   01:10.28(10) 00:34.45(5)    
   7.    33 Tanel Papp                     Võru                 01:47.25   01:08.32(8)  00:38.53(7)    
   8.    23 Joosep Hiielaan                Võru                 01:49.45   01:08.49(9)  00:40.56(10)   
   9.    19 Markus Konsap                  Võru                 01:53.22   01:16.51(13) 00:36.31(6)    
  10.    28 Rauno Põldsepp                 Otepää SK            01:59.29   01:11.21(11) 00:48.08(13)   
  11.    21 Georg Kõlli                    Võru                 01:59.59   01:15.22(12) 00:44.37(11)   
  12.    29 Sander Lembra                  Võru                 02:05.58   01:19.08(14) 00:46.50(12)   
         18 Matis Kalm                     Ilves                Katk       01:08.29(7)  Ei start       
         31 Anti Sõukand                   Võru                 Tühist     Vale KP      00:39.44(8)    
         26 Deniss Shved                   SRD                  Tühist     00:56.37(4)  Vale KP        
         32 Reigo Teervalt                 Peko                 Ei start   Ei start     Ei start       
M18

8980m 19KP
4990m 19KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.    41 Aleksandr Shved                SRD                  01:30.32   00:57.39(1)  00:32.53(1)    
   2.    39 Sergei Rjabõshkin              SRD                  01:33.13   00:59.01(2)  00:34.12(2)    
   3.    35 Rene Post                      Kobras/Põlva SK      01:37.42   01:01.22(3)  00:36.20(3)    
   4.    36 Jüri Joonas                    Võru                 01:46.02   01:07.38(4)  00:38.24(4)    
   5.    38 Kaspar Karjus                  Võru                 01:57.24   01:12.13(5)  00:45.11(8)    
   6.    40 Taavi Kalle Kiisler            KEKRSK               02:10.44   01:28.44(6)  00:42.00(6)    
   7.    37 Rasmus Sotnik                  Otepää               02:18.44   01:34.02(7)  00:44.42(7)    
         42 Uku-Laur Tali                  KEKRSK               Katk       Ei start     00:38.40(5)    
         43 Henri Oru                      Võru                 Katk       Ei start     00:48.27(9)    
M21A

12670m 34KP
6080m 22KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.    44 Peeter Pihl                    Tammed               01:47.58   01:11.59(1)  00:35.59(3)    
   2.    51 Kenny Kivikas                  Ilves                01:50.25   01:15.05(5)  00:35.20(2)    
   3.    60 Lauri Sild                     Võru                 01:50.31   01:16.02(6)  00:34.29(1)    
   4.    55 Jürgen Einpaul                 Tammed               01:51.29   01:14.42(4)  00:36.47(4)    
   5.    54 Kristo Heinmann                Ilves                01:51.52   01:13.54(2)  00:37.58(6)    
   6.    53 Jaagup Truusalu                Võru                 01:55.02   01:14.36(3)  00:40.26(8)    
   7.    57 Jonatan Karjus                 Võru                 02:06.11   01:26.50(11) 00:39.21(7)    
   8.    48 Mattias Rennel                 KEKRSK               02:07.38   01:30.08(12) 00:37.30(5)    
   9.    52 Karli Lambot                   Orion                02:12.42   01:26.17(9)  00:46.25(13)   
  10.    47 Marek Karm                     KEKRSK               02:14.05   01:26.32(10) 00:47.33(14)   
  11.    45 Tanel Kannel                   Rae                  02:14.43   01:32.22(14) 00:42.21(9)    
  12.    58 Alar Kume                      Võru                 02:16.54   01:24.22(8)  00:52.32(17)   
  13.    46 Kaur Kase                      Võru                 02:20.45   01:22.55(7)  00:57.50(19)   
  14.    61 Ott-Kaarel Kalm                Ilves                02:24.54   01:39.36(15) 00:45.18(10)   
  15.    49 Ats Sõnajalg                   KEKRSK               02:29.41   01:32.11(13) 00:57.30(18)   
  16.    59 Raul Reiljan                   Võru                 02:38.43   01:49.36(16) 00:49.07(16)   
         56 Timmo Tammemäe                 Orvand               Katk       Katk         Katk           
         50 Mikk Tali                      KEKRSK               Katk       Ei start     00:57.53(20)   
         65 Raido Mitt                     Kobras/Põlva SK      Katk       Ei start     00:45.57(11)   
         66 Artur Nevinski                 Võru                 Katk       Ei start     01:05.38(21)   
         67 Ott Rakkaselg                  HOK                  Katk       Ei start     00:46.00(12)   
         68 Jaan Tarmak                    JOKA                 Katk       Ei start     00:48.26(15)   
         62 Martti Mikk                    seiklusporr          Ei start   Ei start     Ei start       
M21B

6390m 14KP
3910m 17KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.    69 Tarvo Klaasimäe                Ilves                01:11.37   00:43.10(1)  00:28.27(1)    
   2.    81 Jürjo Lokk                                          01:18.07   00:48.48(6)  00:29.19(2)    
   3.    76 Tõnis Piirisild                Võru                 01:22.59   00:47.13(5)  00:35.46(9)    
   4.    77 Kristjan Pahk                  West                 01:28.27   00:53.25(7)  00:35.02(5)    
   5.    90 Tarmo Klaar                    Ilves                01:29.51   00:56.50(8)  00:33.01(4)    
   6.    79 Daniel Vasser                                       01:30.00   00:58.52(12) 00:31.08(3)    
   7.    84 Indrek Mahla                   Peko                 01:33.59   00:58.17(11) 00:35.42(8)    
   8.    92 Hendri Parrol                  West                 01:34.27   00:59.23(13) 00:35.04(6)    
   9.    85 Enno Lepvalts                  -                    01:36.14   00:57.59(9)  00:38.15(10)   
  10.    86 Margus Pulver                  MARU                 01:39.23   00:58.08(10) 00:41.15(12)   
  11.    75 Henry Olde                     West                 01:41.45   00:59.43(14) 00:42.02(14)   
  12.    73 Toomas Telgma                  Voller               01:43.00   01:04.13(16) 00:38.47(11)   
  13.    87 Johannes Pärtel Truusalu       Kape                 01:44.31   01:02.51(15) 00:41.40(13)   
  14.    78 Siim Vollmer                   21.CC                01:53.08   01:11.00(17) 00:42.08(15)   
  15.    91 Oleg Koshik                    SRD                  01:57.38   01:11.03(18) 00:46.35(17)   
  16.    72 Anton Roolaid                  TAOK                 02:45.14   01:47.08(22) 00:58.06(18)   
         71 Ragnar Ilp                                          Katk       Ei start     00:43.49(16)   
         82 Taavi Pae                                           Katk       01:11.49(19) Ei start       
         88 Jaan Tarmak                    JOKA                 Katk       00:44.08(2)  Ei start       
         89 Rauno Kaiv                     Võru                 Katk       Ei start     00:35.39(7)    
         83 Matis Karu                     Kape                 Katk       01:27.02(21) Ei start       
         70 Ott Rakkaselg                  HOK                  Katk       00:46.41(3)  Ei start       
         80 Silver Rebenits                Kape                 Katk       01:15.19(20) Ei start       
         74 Marek Atonen                   Lehola               Tühist     00:46.49(4)  Vale KP        
M35

8980m 19KP
4990m 19KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.    98 Randy Korb                     Peko                 01:30.29   00:59.11(1)  00:31.18(1)    
   2.   107 Mati Korrol                    Mercury              01:36.53   01:00.10(3)  00:36.43(2)    
   3.   102 Ain Fjodorov                   Otepää               01:44.23   01:05.19(4)  00:39.04(4)    
   4.   105 Arvo Laanemets                 TAOK                 01:47.01   01:06.57(5)  00:40.04(7)    
   5.   103 Rait Lille                     KEKRSK               01:47.21   01:08.30(8)  00:38.51(3)    
   6.   106 Andres Koppel                  Ilves                01:48.17   01:07.45(7)  00:40.32(8)    
   7.   100 Danilo Piht                    Mercury              01:48.22   01:07.34(6)  00:40.48(9)    
   8.   108 Peep Otstavel                  LSF PT               01:50.35   01:10.42(9)  00:39.53(6)    
   9.    95 Ain-Meelis Hannus              Võru                 01:54.53   01:12.56(11) 00:41.57(10)   
  10.    99 Martti Kuldma                                       01:58.26   01:10.50(10) 00:47.36(11)   
  11.    96 Eero Kivikas                                        02:00.00   01:20.54(12) 00:39.06(5)    
         97 Rünno Sulg                     LSF PT               Katk       01:21.06(13) Ei start       
        104 Inno Ling                      Lehola               Katk       00:59.28(2)  Ei start       
         94 Ilmar Kink                     Kape                 Tühist     Vale KP      Ei start       
        101 Arthur Raichmann               LSF PT               Ei start   Ei start     Ei start       
M40

6390m 14KP
3910m 17KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   117 Paavo Rõigas                   Peko                 01:15.17   00:46.18(1)  00:28.59(1)    
   2.   118 Raul Hindov                    TON                  01:19.38   00:48.16(3)  00:31.22(3)    
   3.   115 Meelis Zimmermann              Kape                 01:22.49   00:53.00(4)  00:29.49(2)    
   4.   119 Rein Zaitsev                   Peko                 01:23.35   00:46.52(2)  00:36.43(7)    
   5.   112 Taivo Tali                     KEKRSK               01:24.51   00:53.18(5)  00:31.33(4)    
   6.   113 Andy Karjus                    Võru                 01:30.11   00:54.31(6)  00:35.40(6)    
   7.   111 Margus Andresson               LSF PT               01:32.18   00:56.57(7)  00:35.21(5)    
   8.   116 Aivar Jõgiaas                  seiklusporr          01:42.14   01:01.34(9)  00:40.40(8)    
        114 Jaan Olvet                     Rakv                 Katk       00:58.11(8)  Ei start       
        110 Kristjan Leiger                Kape                 Katk       01:01.49(10) Ei start       
        120 Peeter Lind                    Kape                 Katk       Ei start     00:46.45(9)    
M45

6180m 17KP
3610m 15KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   123 Antti Roose                                         01:12.01   00:46.30(1)  00:25.31(1)    
   2.   128 Einar Raudkepp                 Peko                 01:26.28   00:54.40(2)  00:31.48(2)    
   3.   127 Aleksander Pritsik             Rakv                 01:27.39   00:55.50(4)  00:31.49(3)    
   4.   126 Priit Truusalu                 Kape                 01:37.31   00:59.25(5)  00:38.06(6)    
   5.   124 Hillar Nikkari                 SK RT                01:38.03   01:01.42(6)  00:36.21(5)    
        121 Leho Haldna                    Võru                 Katk       00:54.45(3)  Ei start       
        122 Toomas Teekel                  West                 Katk       01:02.54(7)  Ei start       
        125 Lauri Leppik                   TAOK                 Katk       Ei start     00:34.57(4)    
M50

5390m 14KP
3350m 17KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   137 Tiit Tali                      Ilves                01:09.06   00:40.26(2)  00:28.40(2)    
   2.   133 Rein Rooni                     Orvand               01:11.04   00:42.30(3)  00:28.34(1)    
   3.   136 Jaanus Reha                    Koop                 01:12.17   00:39.10(1)  00:33.07(4)    
   4.   130 Urmas Tammemäe                 Orvand               01:19.29   00:50.08(5)  00:29.21(3)    
   5.   138 Raul Laas                      JOKA                 01:24.04   00:48.25(4)  00:35.39(5)    
   6.   139 Jaan Ainelo                    Ilves                01:36.41   01:00.53(8)  00:35.48(6)    
        131 Raul Olesk                     Kobras               Katk       00:52.08(6)  Ei start       
        135 Andres Minn                    JOKA                 Katk       01:11.46(9)  Ei start       
        132 Andrus Rämmann                                      Katk       Katk         00:45.45(7)    
        134 Tõnu Loog                      Kobras               Tühist     01:00.46(7)  Vale KP        
M55

5170m 15KP
3290m 16KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   144 Udo Lüüs                       Ilves                01:14.56   00:44.45(1)  00:30.11(1)    
   2.   143 Anti Parik                     Otepää SK            01:24.21   00:51.22(3)  00:32.59(2)    
   3.   141 Jüri Rokko                     SK RT                01:30.45   00:51.14(2)  00:39.31(3)    
        142 Ahto Karu                      JOKA                 Katk       00:57.43(4)  Ei start       
M60

3980m 12KP
3020m 14KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   149 Arvo Kivikas                   Ilves                01:05.18   00:35.35(1)  00:29.43(1)    
   2.   146 Peep Koppel                    Koop                 01:14.43   00:42.10(3)  00:32.33(2)    
   3.   148 Kalle Nelk                     Tammed               01:20.46   00:45.01(4)  00:35.45(3)    
   4.   150 Agu Koppa                                           01:41.24   00:54.17(5)  00:47.07(4)    
        147 Rein Prank                     Kape                 Katk       00:41.08(2)  Ei start       
        151 Jüri Tarmak                    TON                  Katk       Ei start     01:21.05(5)    
M65

3450m 9KP
2860m 13KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   157 Mihkel Mälter                  KEKRSK               01:02.35   00:33.15(1)  00:29.20(1)    
   2.   156 Mati Poom                      TON                  01:12.09   00:40.11(5)  00:31.58(2)    
   3.   154 Ants Tamm                                           01:13.54   00:34.29(2)  00:39.25(5)    
   4.   159 Aarne Mardiste                 KEKRSK               01:22.24   00:46.46(6)  00:35.38(4)    
        155 Elmo Pärna                     Lehola               Katk       00:38.18(3)  Ei start       
        153 Enn Aedna                      West                 Katk       00:39.06(4)  Ei start       
        160 Lembit Vassil                  Ilves                Katk       Ei start     00:35.33(3)    
        158 Tiit Koppel                    Orion                Ei start   Ei start     Ei start       
M70

3420m 9KP
2610m 12KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   162 Endel Remmet                   Kape                 01:16.35   00:42.21(1)  00:34.14(1)    
   2.   163 Valju Tali                     KEKRSK               02:50.14   01:31.03(2)  01:19.11(2)    
M8NR

2120m 7KP
1560m 7KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
        164 Erkki Pähn                     Võru                 Katk       Ei start     00:33.15(1)    
N10NR

2120m 7KP
1560m 7KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   167 Teele Telgma                   Tammed               00:36.30   00:20.18(1)  00:16.12(1)    
   2.   165 Kristina Haug                  Võru                 01:12.47   00:43.29(2)  00:29.18(3)    
   3.   166 Marianne Hannus                Võru                 01:14.51   00:48.46(3)  00:26.05(2)    
N12

2280m 8KP
1680m 8KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   169 Liina Vesilind                 SRD                  00:37.28   00:18.45(1)  00:18.43(1)    
   2.   177 Kristiina Himma                Haanja SK            00:55.45   00:26.35(2)  00:29.10(5)    
   3.   176 Johanna Maria Karjus           Võru                 00:58.07   00:30.32(4)  00:27.35(2)    
   4.   175 Kelly Mattus                   Kobras/Põlva SK      01:04.39   00:33.12(5)  00:31.27(6)    
   5.   178 Carmen Saega                   Otepää               01:05.03   00:27.30(3)  00:37.33(7)    
   6.   173 Ksenija Shved                  SRD                  01:14.08   00:46.09(9)  00:27.59(3)    
   7.   172 Anna-Liisa Hannus              Võru                 01:14.36   00:46.07(8)  00:28.29(4)    
   8.   171 Kairi Hein                     Haanja SK            01:17.51   00:38.33(7)  00:39.18(8)    
        170 Helle Leis                     Kobras/Põlva SK      Tühist     Vale KP      Ei start       
        174 Birgit Bõstrova                Otepää               Tühist     00:35.28(6)  Vale KP        
N14

3420m 9KP
2610m 12KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   184 Alina Kramarenko               SRD                  01:09.21   00:33.08(1)  00:36.13(3)    
   2.   182 Marianne Haug                  Võru                 01:12.28   00:37.05(2)  00:35.23(2)    
   3.   183 Marie Tammemäe                 Orvand               01:25.26   00:51.26(3)  00:34.00(1)    
   4.   181 Aleksandra Leesment            SRD                  01:48.16   01:03.01(4)  00:45.15(6)    
        185 Eneli Maranik                  Kape                 Katk       Ei start     00:41.56(5)    
        180 Kadrian Possul                 Otepää               Tühist     Vale KP      00:37.41(4)    
N16

5390m 14KP
3350m 17KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   189 Laura Joonas                   Võru                 01:34.28   00:53.43(2)  00:40.45(2)    
   2.   192 Margret Zimmermann             Kape                 01:36.55   00:54.30(4)  00:42.25(3)    
   3.   196 Madli-Johanna Maidla           Kobras/Põlva SK      01:37.10   00:58.11(5)  00:38.59(1)    
   4.   197 Kristiine Aluvee               Otepää SK            01:41.25   00:52.28(1)  00:48.57(5)    
   5.   190 Maret Lind                     Kape                 01:52.36   01:06.43(7)  00:45.53(4)    
   6.   193 Helen Parik                    Otepää SK            02:09.02   01:16.22(9)  00:52.40(6)    
   7.   188 Grethe-Johanna Ploompuu        KEKRSK               02:36.15   01:27.46(11) 01:08.29(7)    
        187 Jaana Olvet                    Rakv                 Katk       00:54.19(3)  Ei start       
        194 Silja Olesk                    Kobras               Katk       01:08.07(8)  Ei start       
        191 Triine Viirmann                KEKRSK               Tühist     01:21.45(10) Vale KP        
        195 Maarja Maranik                 Otepää SK            Tühist     01:01.07(6)  Vale KP        
N18

6180m 17KP
3610m 15KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   203 Kaisa Raudkepp                 Peko                 01:26.36   00:55.14(2)  00:31.22(1)    
   2.   201 Kaia Kivikas                   Ilves                01:29.19   00:54.15(1)  00:35.04(3)    
   3.   199 Siiri Rist                     West                 01:33.38   01:00.29(5)  00:33.09(2)    
   4.   202 Marili Zimmermann              Kape                 01:38.04   00:56.11(3)  00:41.53(5)    
   5.   200 Kerstin Uiboupin               Võru                 01:38.38   00:58.15(4)  00:40.23(4)    
        204 Marta Olvet                    Rakv                 Katk       01:20.56(6)  Ei start       
N21A

7390m 21KP
4480m 19KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   217 Viivi-Anne Soots               Tammed               01:28.38   00:54.58(2)  00:33.40(1)    
   2.   209 Annika Rihma                   Kobras               01:31.44   00:53.28(1)  00:38.16(7)    
   3.   211 Merike Vanjuk                  Kape                 01:33.52   00:56.39(3)  00:37.13(5)    
   4.   205 Maret Vaher                    Kobras               01:35.57   00:59.12(4)  00:36.45(3)    
   5.   215 Kirti Rebane                   Tammed               01:36.50   01:00.01(5)  00:36.49(4)    
   6.   208 Triin Aedmäe                   Kobras               01:38.20   01:00.11(6)  00:38.09(6)    
   7.   214 Eleri Hirv                     Võru                 01:44.25   01:02.56(8)  00:41.29(11)   
   8.   213 Sigrid Ruul                    JOKA                 01:44.28   01:07.58(9)  00:36.30(2)    
   9.   210 Liina Palu                     Koop                 01:45.00   01:02.29(7)  00:42.31(13)   
  10.   206 Edit Kannel                    Rae                  01:51.28   01:09.28(10) 00:42.00(12)   
  11.   212 Kadi-Liis Minn                 JOKA                 02:14.55   01:26.31(12) 00:48.24(14)   
        216 Agnes Vask                     Ilves                Katk       01:15.15(11) Ei start       
        207 Piibe Tammemäe                 Orvand               Katk       Ei start     00:40.25(10)   
        220 Adele Puusalu                  Kobras               Katk       Ei start     00:38.36(8)    
        221 Kristi Vassil                  Ilves                Katk       Ei start     00:39.04(9)    
N21B

4330m 13KP
3030m 13KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   224 Karmen Alnek                   Võru                 01:06.04   00:40.47(1)  00:25.17(1)    
   2.   230 Edith Madalik                  Tammed               01:09.36   00:41.00(2)  00:28.36(2)    
   3.   225 Ingrid Vehlmann                Mercury              01:15.44   00:44.24(3)  00:31.20(3)    
   4.   228 Lilyon Vaiksalu                Tammed               01:25.20   00:50.37(5)  00:34.43(5)    
   5.   226 Heli Haug                      Võru                 01:40.48   00:57.30(6)  00:43.18(7)    
   6.   229 Triin Jõeveer                                       01:43.46   01:03.23(7)  00:40.23(6)    
   7.   227 Marge Sargma                   -                    02:53.24   01:42.07(8)  01:11.17(8)    
        222 Raili Raudsepp                 Võru                 Katk       00:45.43(4)  Ei start       
        231 Ly Trei                        Kobras               Katk       Ei start     00:31.52(4)    
        223 Annika Toit                    Juku-Peedu           Ei start   Ei start     Ei start       
N35

5390m 14KP
3350m 17KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
        232 Kaie Konsap                    Võru                 Katk       01:33.03(2)  Ei start       
        233 Kadri Parts                    Haanja SK            Katk       Katk         01:00.01(1)    
        234 Jana Kink                      Kape                 Katk       00:43.55(1)  Ei start       
N40

5170m 15KP
3290m 16KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   240 Marje Viirmann                 KEKRSK               01:14.19   00:43.51(1)  00:30.28(1)    
   2.   242 Pilvi-Heli Vettik              Rae                  01:19.15   00:46.52(3)  00:32.23(2)    
   3.   236 Maris Roosipuu                 Orion                01:25.08   00:47.49(4)  00:37.19(6)    
   4.   238 Merike Paapson                 TON                  01:25.49   00:50.23(6)  00:35.26(4)    
   5.   246 Anneli Rämmann                                      01:26.15   00:52.10(7)  00:34.05(3)    
   6.   235 Airi Alnek                     Võru                 01:26.26   00:50.06(5)  00:36.20(5)    
   7.   244 Lea Leppik                     TAOK                 01:40.30   01:02.27(8)  00:38.03(7)    
   8.   243 Ella Shved                     SRD                  01:48.52   01:02.54(9)  00:45.58(8)    
   9.   239 Evelin Koppel                  Ilves                01:58.47   01:04.25(11) 00:54.22(9)    
        237 Rita Ojala                     JOKA                 Katk       01:04.12(10) Ei start       
        241 Triin Vask                     Ilves                Katk       00:44.40(2)  Ei start       
N45

3980m 12KP
3020m 14KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   248 Siiri Sotnik                   Otepää               02:10.35   01:10.35(1)  01:00.00(2)    
        247 Sirje Lind                                          Katk       Ei start     00:55.46(1)    
N50

4330m 13KP
3030m 13KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   251 Tiina Talisoo                  KEKRSK               01:26.13   00:51.53(1)  00:34.20(2)    
   2.   252 Saima Värton                   Kobras               01:28.38   00:55.50(3)  00:32.48(1)    
   3.   250 Gea Rennel                     KEKRSK               01:31.26   00:54.34(2)  00:36.52(3)    
        253 Helve Luht                     KEKRSK               Tühist     Vale KP      Vale KP        
N55

3450m 9KP
2860m 13KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   257 Anne Arold                     OKH                  01:06.53   00:37.07(1)  00:29.46(1)    
   2.   259 Vaike Tomann                   Ilves                01:16.01   00:39.56(3)  00:36.05(2)    
   3.   258 Liivi Parik                    Otepää SK            01:17.43   00:38.32(2)  00:39.11(5)    
   4.   261 Kersti Mardiste                KEKRSK               01:19.17   00:41.34(5)  00:37.43(4)    
   5.   262 Leili Prans                    Ilves                01:24.44   00:47.40(6)  00:37.04(3)    
   6.   256 Epp Kroon                      Ilves                01:40.56   00:49.02(7)  00:51.54(7)    
   7.   255 Anu Pallon                     JOKA                 01:41.33   00:55.45(8)  00:45.48(6)    
        260 Niina Karnit                   SRD                  Tühist     00:40.32(4)  Vale KP        
N60

3420m 9KP
2610m 12KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   264 Liis Lille                     KEKRSK               01:35.13   00:45.13(1)  00:50.00(1)    
N65

2990m 8KP
2270m 10KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   265 Maimu Tornberg                 Koop                 02:03.28   01:09.24(1)  00:54.04(1)    
N70

2990m 8KP
2270m 10KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
        267 Karin Laine                    Võru                 Katk       Ei start     01:38.04(1)    
N8NR

2120m 7KP
1560m 7KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   270 Lauriin Possul                 Otepää               01:01.24   00:35.02(1)  00:26.22(1)    
   2.   271 Leana Jete Korb                Tammed               01:06.10   00:37.00(2)  00:29.10(2)    
        268 Karmen Tugedam                 Võru                 Katk       Ei start     00:34.46(3)    
OK Võru
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2009, www.tak-soft.com 5.04.2010 16:00:20