Urvaste valla auhinnavõistlus öises orienteerumissprindis 03.04.2010
Kuldre öine sprint
3.04.2010 Kuldre (Markus Puusepp)
N21
2040m 15KP
Etapi tulemus Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus        1.49\89m    2.32\108m     3.51\78m    4.52\218m     5.35\31m    6.36\113m    7.54\260m    8.56\158m    9.41\209m   10.43\104m    11.44\60m   12.58\103m   13.39\106m   14.47\177m  15.100\138m   F.\40m  
   1.    78 Kirti Rebane                   Tammed               00:14.06       1:07( 1)     1:50( 2)     2:12( 2)     3:28( 1)     3:43( 1)     4:27( 1)     6:07( 1)     7:23( 2)     8:54( 1)     9:42( 1)    10:06( 1)    10:39( 1)    11:33( 1)    13:05( 1)    13:48( 1)    14:06( 1)  
                                                                               1:07[ 1]     0:43[ 5]     0:22[ 2]     1:16[ 1]     0:15[ 1]     0:44[ 1]     1:40[ 5]     1:16[ 3]     1:31[ 1]     0:48[ 1]     0:24[ 1]     0:33[ 1]     0:54[ 2]     1:32[ 4]     0:43[ 1]     0:18[ 2] 
   2.    77 Piibe Tammemäe                 Orvand               00:14.08       1:10( 3)     1:50( 2)     2:11( 1)     3:33( 2)     3:49( 2)     4:35( 2)     6:07( 1)     7:19( 1)     9:03( 2)     9:55( 2)    10:19( 2)    10:54( 2)    11:43( 2)    13:06( 2)    13:50( 2)    14:08( 2)  
                                                                               1:10[ 3]     0:40[ 2]     0:21[ 1]     1:22[ 5]     0:16[ 2]     0:46[ 2]     1:32[ 2]     1:12[ 1]     1:44[ 6]     0:52[ 4]     0:24[ 1]     0:35[ 2]     0:49[ 1]     1:23[ 1]     0:44[ 3]     0:18[ 2] 
   3.    86 Sigrid Ruul                    JOKA                 00:14.55       1:14( 7)     1:56( 5)     2:21( 6)     3:38( 4)     3:56( 3)     4:42( 3)     6:16( 3)     7:49( 4)     9:30( 4)    10:21( 4)    10:46( 4)    11:22( 4)    12:22( 4)    13:52( 3)    14:37( 3)    14:55( 3)  
                                                                               1:14[ 7]     0:42[ 4]     0:25[ 3]     1:17[ 2]     0:18[ 3]     0:46[ 2]     1:34[ 3]     1:33[ 5]     1:41[ 4]     0:51[ 2]     0:25[ 3]     0:36[ 4]     1:00[ 5]     1:30[ 3]     0:45[ 4]     0:18[ 2] 
   4.    76 Karmen Alnek                   Võru                 00:15.06       1:12( 4)     1:59( 6)     2:24( 7)     3:41( 5)     4:00( 4)     4:47( 4)     6:16( 3)     7:30( 3)     9:16( 3)    10:08( 3)    10:35( 3)    11:12( 3)    12:07( 3)    14:05( 4)    14:50( 4)    15:06( 4)  
                                                                               1:12[ 4]     0:47[ 6]     0:25[ 3]     1:17[ 2]     0:19[ 4]     0:47[ 5]     1:29[ 1]     1:14[ 2]     1:46[ 8]     0:52[ 4]     0:27[ 6]     0:37[ 5]     0:55[ 3]     1:58[ 7]     0:45[ 4]     0:16[ 1] 
   5.    83 Eleri Hirv                     Võru                 00:15.55       1:13( 6)     2:05( 7)     2:33( 8)     3:56( 8)     4:15( 8)     5:02( 8)     6:42( 7)     7:59( 5)     9:38( 5)    10:50( 5)    11:16( 5)    11:54( 5)    12:52( 5)    14:51( 5)    15:37( 5)    15:55( 5)  
                                                                               1:13[ 6]     0:52[ 8]     0:28[ 8]     1:23[ 6]     0:19[ 4]     0:47[ 5]     1:40[ 5]     1:17[ 4]     1:39[ 3]     1:12[10]     0:26[ 4]     0:38[ 6]     0:58[ 4]     1:59[ 8]     0:46[ 6]     0:18[ 2] 
   6.    79 Liina Palu                     Koop                 00:16.40       1:12( 4)     1:53( 4)     2:18( 5)     3:45( 6)     4:05( 6)     4:54( 6)     6:43( 8)     9:02( 8)    10:44( 8)    11:35( 8)    12:01( 8)    12:41( 8)    13:54( 6)    15:39( 6)    16:22( 6)    16:40( 6)  
                                                                               1:12[ 4]     0:41[ 3]     0:25[ 3]     1:27[ 7]     0:20[ 8]     0:49[ 7]     1:49[ 8]     2:19[10]     1:42[ 5]     0:51[ 2]     0:26[ 4]     0:40[ 7]     1:13[ 7]     1:45[ 5]     0:43[ 1]     0:18[ 2] 
   7.    84 Triin Aedmäe                   Kobras               00:16.51       1:09( 2)     1:48( 1)     2:14( 4)     3:35( 3)     4:01( 5)     4:47( 4)     6:33( 5)     8:31( 6)    10:18( 6)    11:18( 6)    11:45( 6)    12:20( 6)    14:19( 9)    15:46( 7)    16:32( 7)    16:51( 7)  
                                                                               1:09[ 2]     0:39[ 1]     0:26[ 6]     1:21[ 4]     0:26[10]     0:46[ 2]     1:46[ 7]     1:58[ 7]     1:47[ 9]     1:00[ 7]     0:27[ 6]     0:35[ 2]     1:59[10]     1:27[ 2]     0:46[ 6]     0:19[ 8] 
   8.    81 Helena Heinväli                Kobras               00:17.14     995:39(11)            -     2:12( 2)     3:47( 7)     4:06( 7)     4:56( 7)     6:35( 6)     8:36( 7)    10:20( 7)    11:21( 7)    11:50( 7)    12:35( 7)    13:54( 6)    16:03( 8)    16:54( 8)    17:14( 8)  
                                                                             995:39[11]            -            -     1:35[ 9]     0:19[ 4]     0:50[ 8]     1:39[ 4]     2:01[ 8]     1:44[ 6]     1:01[ 8]     0:29[ 8]     0:45[10]     1:19[ 8]     2:09[10]     0:51[ 8]     0:20[ 9] 
   9.    82 Kadi-Liis Minn                 JOKA                 00:17.27       1:18( 8)     2:05( 7)     2:33( 8)     4:06( 9)     4:31( 9)     5:23( 9)     7:12( 9)     9:02( 8)    10:53( 9)    11:50( 9)    12:21( 9)    13:02( 9)    14:10( 8)    16:06( 9)    17:02( 9)    17:27( 9)  
                                                                               1:18[ 8]     0:47[ 6]     0:28[ 8]     1:33[ 8]     0:25[ 9]     0:52[ 9]     1:49[ 8]     1:50[ 6]     1:51[10]     0:57[ 6]     0:31[10]     0:41[ 8]     1:08[ 6]     1:56[ 6]     0:56[11]     0:25[11] 
  10.    85 Kristi Alnek                   Võru                 00:18.42       1:32(10)     2:31(10)     2:58(11)     4:34(10)     4:53(10)     5:47(10)     7:39(10)    10:14(10)    11:52(10)    12:56(10)    13:25(10)    14:07(10)    15:26(10)    17:26(10)    18:21(10)    18:42(10)  
                                                                               1:32[10]     0:59[10]     0:27[ 7]     1:36[10]     0:19[ 4]     0:54[10]     1:52[10]     2:35[11]     1:38[ 2]     1:04[ 9]     0:29[ 8]     0:42[ 9]     1:19[ 8]     2:00[ 9]     0:55[10]     0:21[10] 
  11.    87 Heli Haug                      Võru                 00:29.19       1:18( 8)     2:14( 9)     2:56(10)     4:50(11)     5:32(11)     7:15(11)    11:05(11)    13:22(11)    16:17(11)    18:36(11)    19:11(11)    20:02(11)    23:52(11)    28:10(11)    29:01(11)    29:19(11)  
                                                                               1:18[ 8]     0:56[ 9]     0:42[10]     1:54[11]     0:42[11]     1:43[11]     3:50[11]     2:17[ 9]     2:55[11]     2:19[11]     0:35[11]     0:51[11]     3:50[11]     4:18[11]     0:51[ 8]     0:18[ 2] 
         80 Hannula-Katrin Pandis          Ilves                Ei start    
                                                                           
OK VõruRace Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2009, www.tak-soft.com 3.04.2010 22:59:33