Karjalaskevõistlus ja lihavõtte lühirada 05-06.04.2008
Lihavõtte lühirada
6.04.2008 Kiidi (Markus Puusepp)
M10NR  M12  M14  M16  M18  M21A  M21B  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M8NR 
N10NR  N12  N14  N16  N18  N21A  N21B  N35  N40  N45  N50  N55  N60  N65  N8NR 

M10NR
1600m 6KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1.   104 Villu Serv                     Kobras               EST 00:10.13     
   2.   108 Mihkel Sarap                   Ilves                EST 00:10.44     
   3.   101 Märten Henrik Pais             West                 EST 00:12.16     
   4.   109 Martin Aadli                   Tammed               EST 00:12.27     
   5.   110 Mihkel Lepaste                                      EST 00:12.53     
   6.   111 Raigo Jõeleht                  HOK                  EST 00:13.12     
   7.   107 Tõnis Kase                                          EST 00:13.57     
   8.   100 Erki Vessin                                         EST 00:15.01     
   9.   112 Remi Oper                                           EST 00:15.33     
  10.   105 Martin Sults                   Kobras               EST 00:15.38     
  11.   103 Esko Vanahunt                  Kobras               EST 00:15.54     
  12.   106 Kristofer Pluumu               Kobras               EST 00:16.40     
        102 Siim Kristjan Ellervee         Ilves                EST Ei start     
M12
1600m 8KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1.   122 Tõnis-Torm Nöps                Ilves                EST 00:10.15     
   2.   125 Vadim Shved                    SRD                  EST 00:11.14     
   3.   131 Veiko Vinkel                   West                 EST 00:11.25     
   4.   133 Kevin Hallop                   Peko                 EST 00:11.39     
   5.   132 Janis Velkeris                 Aluksne              LAT 00:12.04     
   6.   127 Aivo Jõeleht                   HOK                  EST 00:12.26     
   7.   116 Andreas Aadli                  Tammed               EST 00:12.43     
   8.   114 Janek Piirisild                Võru                 EST 00:12.46     
   9.   129 Mihkel Oja                     Peko                 EST 00:12.52     
  10.   135 Mait Poolak                    Peko                 EST 00:13.55     
  11.   136 Karl August Ruusalepp          Ilves                EST 00:15.12     
  12.   120 Lauri Junkkari                 Esak                 FIN 00:16.56     
  13.   115 Maikel Konsap                  Võru                 EST 00:18.49     
  14.   130 Elmeri Numminen                Esak                 FIN 00:20.03     
  15.   137 Karl-Martin Sepping            Võru                 EST 00:20.25     
  16.   123 Kaupo Kaust                    Võru                 EST 00:28.56     
  17.   119 Tauri Samodelkin               Võru                 EST 00:32.13     
        121 Mihhail Kalashnikov            SRD                  EST Vale KP      
        134 Mauno Kapten                   Peko                 EST Vale KP      
        126 Toomas Hendrik Ellervee        Ilves                EST Ei start     
        113 1 Reserv                                            EST Ei start     
        128 Jaspar Jõesalu                 Peko                 EST Ei start     
        117 Ako Ojamets                    Kobras               EST Ei start     
        124 Richard Kolsar                 Kobras               EST Ei start     
        118 Magnus Kapten                  Peko                 EST Ei start     
M14
2800m 10KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1.   142 Priit Võsupärg                 Kobras               EST 00:24.09     
   2.   151 Kristjan-Martin Kirjanen       TAOK                 EST 00:24.37     
   3.   140 Reigo Teervalt                 Peko                 EST 00:25.29     
   4.   145 Deniss Shved                   SRD                  EST 00:26.22     
   5.   141 Anti Sõukand                   Võru                 EST 00:27.58     
   6.   152 Tanel Papp                     Võru                 EST 00:30.39     
   7.   149 Georg Kõlli                    Võru                 EST 00:34.59     
   8.   148 Matis Kalm                     ilves                EST 00:41.07     
   9.   143 Sander Lembra                  Võru                 EST 00:41.14     
  10.   146 Kevin Koskinen                 Võru                 EST 00:45.59     
  11.   138 Rauno Marks                    Võru                 EST 00:46.35     
  12.   144 Madis Poolak                   Peko                 EST 00:54.13     
  13.   150 Mario Atonen                                        EST 00:59.27     
        147 Rait Ernits                    Võru                 EST Vale KP      
        139 Martin Zvirblis                Kobras               EST Ei start     
M16
3400m 14KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1.   156 Sergei Rjabõshkin              SRD                  EST 00:26.01     
   2.   166 Rene Post                      Kobras               EST 00:26.12     
   3.   161 Kalev Ermits                   Võru                 EST 00:28.55     
   4.   162 Jüri Joonas                    Võru                 EST 00:30.14     
   5.   158 Kaido Stroom                   KEKRSK               EST 00:30.28     
   6.   160 Martin Ling                    Lehola               EST 00:30.50     
   7.   154 Argo Rõzikov                   Peko                 EST 00:32.24     
   8.   163 Björn Panker                   Ilves                EST 00:34.34     
   8.   167 Uku-Laur Tali                  KEKRSK               EST 00:34.34     
  10.   168 Aleksander Tali                KEKRSK               EST 00:37.47     
  11.   157 Kaspar Karjus                  Võru                 EST 00:40.18     
  12.   165 Antti Siima                    Kobras               EST 00:40.50     
  13.   169 Henri Oru                      Võru                 EST 00:44.02     
  14.   164 Martin Betlem                  Talkur               EST 00:52.00     
  15.   159 Uku Andla                      Võru                 EST 00:54.27     
  16.   155 Mihkel Kase                    Peko                 EST 00:56.53     
  17.   153 Urmo Nielson                   -                    EST 01:21.37     
M18
4600m 19KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1.   180 Lauri Sild                     Võru                 EST 00:28.17     
   2.   188 Aleksandr Shved                SRD                  EST 00:31.58     
   3.   181 Kenny Kivikas                  Ilves                EST 00:32.29     
   4.   193 Jonatan Karjus                 Võru                 EST 00:34.01     
   5.   191 Tauno Tiirats                  Ilves                EST 00:35.55     
   6.   176 Arvi Alamaa                    Orvand               EST 00:39.23     
   7.   183 Marek Karm                     KEKRSK               EST 00:42.01     
   8.   172 Ilmaris Kaukitis               Azimuts              LAT 00:43.17     
   9.   175 Sander Linnus                  Peko                 EST 00:43.28     
  10.   178 Alar Kume                      Võru                 EST 00:43.31     
  11.   174 Ott-Kaarel Kalm                Ilves                EST 00:44.55     
  12.   187 Raul Reiljan                   Võru                 EST 00:48.47     
  13.   173 Rein Link                      West                 EST 00:49.22     
  14.   179 Kaarel Klamas                  Lauter Team          EST 00:49.27     
  15.   192 Rauno Kaiv                     Võru                 EST 00:50.06     
  16.   185 Artur Nevinski                 Võru                 EST 00:55.41     
  17.   186 Hendri Parrol                  West                 EST 00:58.35     
  18.   189 Tauri Tõugjas                  Võru                 EST 00:58.58     
  19.   184 Kristjan Pahk                  West                 EST 01:17.16     
  20.   177 Henry Olde                     West                 EST 01:29.44     
        190 Ats Sõnajalg                   KEKRSK               EST Vale KP      
        182 Hannes Timmi                   Võru                 EST Ei start     
        170 1 Reserv                                            EST Ei start     
        171 2 Reserv                                            EST Ei start     
M21A
5000m 21KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1.    31 Erkki Aadli                    Tammed               EST 00:29.15     
   2.    32 Sander Vaher                   EKJ SK               EST 00:29.31     
   3.    19 Marek Nõmm                     EKJ SK               EST 00:29.32     
   4.     9 Silver Eensaar                 OK Põlva Kobras      EST 00:31.23     
   5.    20 Peeter Pihl                    Tammed               EST 00:31.34     
   6.    58 Jürgen Einpaul                 Tammed               EST 00:31.44     
   7.    35 Alar Assor                     Kobras               EST 00:33.58     
   8.    53 Rain Eensaar                   EKJ SK               EST 00:34.03     
   9.    61 Tõnis Erm                      TAOK                 EST 00:34.40     
  10.    25 Kaarel Kallas                  Lehola               EST 00:35.21     
  11.    15 Kristo Heinmann                Ilves                EST 00:35.25     
  12.    55 Jürjo Lokk                     OKH                  EST 00:35.47     
  13.     6 Mattias Rennel                 KEKRSK               EST 00:36.05     
  14.     8 Jaagup Truusalu                Võru                 EST 00:36.14     
  15.     2 Kaarel Kork                    Kobras               EST 00:36.19     
  16.    16 Tarmo Siimsaare                Võru                 EST 00:37.20     
  17.     3 Risto Kiilberg                 Tammed               EST 00:37.23     
  18.    27 Tiit Tähnas                    JOKA                 EST 00:37.46     
  19.     1 Kaarel Barinov                 OK Composter         EST 00:39.38     
  20.    21 Peep Otstavel                  LSF PT               EST 00:39.40     
  21.    23 Tanel Kannel                   Rae                  EST 00:39.45     
  22.    17 Joonas Väärtnõu                OK Composter         EST 00:40.20     
  23.    14 Sven Oras                      Ilves                EST 00:40.38     
  24.    57 Arno Ruusalepp                 Ilves                EST 00:41.11     
  25.    56 Jaan Tarmak                    JOKA                 EST 00:41.21     
  26.    60 Martin Marga                   Kobras               EST 00:42.12     
  27.    11 Martti Mikk                                         EST 00:44.32     
  28.     7 Kristjan Stroom                KEKRSK               EST 00:45.57     
  29.    30 Arvo Ambel                                          EST 00:46.44     
  30.    33 Marek Atonen                   Lehola               EST 00:47.30     
  31.     4 Eero Kivikas                   Ilves                EST 00:47.41     
  32.     5 Meelis Mälter                  KEKRSK               EST 00:47.52     
  33.    26 Sven Liivand                   Mercury              EST 00:54.03     
         28 Timmo Tammemäe                 Orvand               EST Vale KP      
         34 Sergei Shirokov                SRD                  EST Vale KP      
         13 1 Reserv                                            EST Ei start     
         18 Karli Lambot                   Orion                EST Ei start     
         22 Martin Pettai                                       EST Ei start     
         12 Indrek Ümarik                                       EST Ei start     
         29 Lauri Malsroos                 Tammed               EST Ei start     
         24 Tarvo Klaasimäe                OK Ilves             EST Ei start     
M21B
3800m 14KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1.   195 Janek Lauter                   Lauter Team          EST 00:28.31     
   2.   198 Margus Klementsov              Mercury              EST 00:32.04     
   3.   200 Mait Tõnisson                  LSF PT               EST 00:32.15     
   4.   206 Kaupo Voormansik               LSF PT               EST 00:34.08     
   5.   214 Tuomas Hakkarrainen            Esak                 FIN 00:34.56     
   6.   203 Aivar Meindok                  LSF PT               EST 00:36.44     
   7.   204 Mikk Tali                      KEKRSK               EST 00:37.55     
   8.   211 Toomas Teekel                  Rae                  EST 00:38.02     
   9.   201 Margus Pulver                  MARU                 EST 00:38.10     
  10.   205 Tauno Piirikivi                RAE ROK              EST 00:38.20     
  11.   212 Tarmo Klaar                    Ilves                EST 00:39.21     
  12.   197 Raivo Panker                   MARU                 EST 00:42.44     
  13.   209 Silver Rebenits                Kape                 EST 00:45.45     
  14.   202 Esko Reeni                     RiSu                 FIN 00:45.57     
  15.   208 Viljar Vainola                 Mercury              EST 00:46.01     
  16.   196 Margus Vasser                  Kunda                EST 00:49.13     
        210 Jürjo Lokk                     OKH                  EST Ei start     
        207 Jaan Tarmak                    JOKA                 EST Ei start     
        199 Martin Marga                   Kobras               EST Ei start     
        213 Daniel Vasser                                       EST Ei start     
        194 2 Reserv                                                Ei start     
M35
4600m 19KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1.   229 Ville Vinkel                   West                 EST 00:31.10     
   2.   235 Rein Zaitsev                   Peko                 EST 00:33.27     
   3.   232 Inno Ling                      Lehola               EST 00:33.38     
   4.   230 Mati Korrol                    Mercury              EST 00:35.06     
   5.   220 Danilo Piht                    Mercury              EST 00:35.22     
   6.   223 Raul Kudre                     Peko                 EST 00:37.03     
   7.   231 Enn Jõesaar                                         EST 00:37.43     
   8.   226 Paavo Rõigas                   Peko                 EST 00:37.47     
   9.   219 Mart Ostra                     MARU                 EST 00:37.49     
  10.   218 Roman Shved                    SRD                  EST 00:39.14     
  11.   227 Ilmar Kink                     Kape                 EST 00:44.19     
  12.   224 Arthur Raichmann               LSF PT               EST 00:45.09     
  13.   221 Rait Lille                     KEKRSK               EST 00:46.14     
  14.   225 Mart Jakobson                  KEKRSK               EST 00:46.22     
  15.   233 Arvo Laanemets                 TAOK                 EST 00:49.55     
  16.   222 Enno Lepvalts                                       EST 00:51.50     
  17.   234 Kristjan Leiger                Kape                 EST 00:53.11     
  18.   217 Teemu Varonen                  LeSi                 FIN 00:57.12     
        215 2 Reserv                                            EST Ei start     
        228 Tõnu Hendrikson                Võru                 EST Ei start     
        216 1 Reserv                                            EST Ei start     
M40
3800m 14KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1.   239 Timo Asikainen                 Hiisirasti           FIN 00:29.23     
   2.   238 Meelis Zimmermann              Kape                 EST 00:30.17     
   3.   256 Tenno Alamaa                   Orvand               EST 00:31.32     
   4.   252 Veli-Matti Heinonen            Delta                FIN 00:32.08     
   5.   247 Rein Rooni                     Orvand               EST 00:32.10     
   6.   251 Raul Hindov                    TON                  EST 00:32.39     
   7.   253 Maris Vabulnieks               Aluksne              LAT 00:35.20     
   8.   250 Urmas Tammemäe                 Orvand               EST 00:36.04     
   9.   242 Andy Karjus                    Võru                 EST 00:36.20     
  10.   244 Sergei Shved                   SRD                  EST 00:39.20     
  11.   257 Taivo Tali                     KEKRSK               EST 00:40.07     
  12.   243 Tõnu Lauter                    Lauter Team          EST 00:40.28     
  13.   245 Hannu Numminen                 Esak                 FIN 00:42.00     
  14.   255 Lauri Leppik                   TAOK                 EST 00:42.21     
  15.   240 Margus Sarap                   Ilves                EST 00:43.36     
  16.   254 Simo Valtainen                 Hiisirasti           FIN 00:47.09     
  17.   246 Toomas Telgma                  Voller               EST 00:50.58     
        249 Sami Syväterä                  RiSu                 FIN Vale KP      
        236 2 Reserv                                            EST Ei start     
        241 Indrek Jentson                 Kape                 EST Ei start     
        248 Jüri Ümarik                    -                    EST Ei start     
        237 1 Reserv                                            EST Ei start     
M45
3400m 14KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1.   268 Toomas Tarve                   Kobras               EST 00:29.21     
   2.   270 Tiit Tali                      Ilves                EST 00:29.23     
   3.   271 Maido Kaljur                   KEKRSK               EST 00:30.02     
   4.   260 Mati Preitof                   KEKRSK               EST 00:30.05     
   5.   261 Jaanus Reha                    Koop                     00:30.43     
   6.   262 Raul Olesk                     Kobras               EST 00:31.16     
   7.   267 Raul Laas                      JOKA                 EST 00:32.00     
   8.   274 Mart Külvik                                         EST 00:32.23     
   9.   259 Priit Truusalu                 Kape                 EST 00:36.59     
  10.   263 Hillar Nikkari                 SK RT                EST 00:37.47     
  11.   265 Tõnu Loog                      Kobras               EST 00:42.17     
  12.   273 Uku-Meelis Retel               KEKRSK               EST 00:42.18     
  13.   269 Matti Betlem                   Talkur               EST 00:46.26     
        258 1 Reserv                                            EST Ei start     
        272 Toomas Ellervee                Ilves                EST Ei start     
        266 Reijo Toivonen                 Esak                 FIN Ei start     
        264 Eduard Pukkonen                KEKRSK               EST Ei start     
M50
3200m 13KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1.   280 Vilnis Velkeris                Aluksne              LAT 00:26.53     
   2.   275 Toivo Toomas                   Peko                 EST 00:27.19     
   3.   287 Andres Minn                    JOKA                 EST 00:27.50     
   4.   283 Kukka Karvonen                 LeSi                 FIN 00:28.46     
   5.   281 Juha Eronen                    Karkki-Rasti         FIN 00:29.19     
   6.   279 Udo Lüüs                       Ilves                EST 00:30.36     
   7.   286 Kaljo Julge                    Kape                 EST 00:31.58     
   8.   277 Harri Viitasalo                RiSu                 FIN 00:38.53     
   9.   276 Vello Vasser                   Kunda                EST 00:40.11     
  10.   285 Jaan Ainelo                    Ilves                EST 00:41.27     
  11.   288 Uldis Bertuks                  Alūksne              LAT 00:42.05     
        278 Märt Järvik                                         EST Ei start     
        284 Karl Teearu                    Otepää SK            EST Ei start     
        282 Heikki Liimatainen             RiSu                 FIN Ei start     
M55
3100m 12KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1.   293 Koit Paasma                    Lehola               EST 00:27.04     
   2.   302 Heini Tammik                   Kape                 EST 00:31.21     
   3.   304 Anti Parik                     Otepää SK            EST 00:31.45     
   4.   301 Jüri Rokko                     SK RT                EST 00:33.11     
   5.   295 Olli Kares                     Hiisirasti           FIN 00:33.15     
   6.   300 Aimo Ruohoniemi                Esak                 FIN 00:34.36     
   7.   298 Ilmar Kirjanen                 TAOK                 EST 00:34.58     
   8.   297 Arvo Kivikas                   Ilves                EST 00:35.41     
   9.   303 Lasse Kalliomaa                LaihLu               FIN 00:36.41     
  10.   291 Kalle Nelk                     Saue Tammed          EST 00:36.55     
  11.   305 Raimo Nordqvist                Esak                 FIN 00:38.19     
  12.   294 Mati Pilt                      West                 EST 00:45.05     
  13.   299 Rein Prank                     Kape                 EST 00:46.13     
        292 Aldis Lapinš                   Azimuts              LAT Vale KP      
        296 Lembit Nöps                    Ilves                EST Vale KP      
        290 1 Reserv                                            EST Ei start     
        289 2 Reserv                                            EST Ei start     
M60
3100m 11KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1.   323 Erkki Jokela                   LeSi                 FIN 00:27.38     
   2.   322 Kari Vallden                   LeSi                 FIN 00:30.27     
   3.   309 Mihkel Mälter                  KEKRSK               EST 00:32.01     
   4.   319 Peep Koppel                    Koop                 EST 00:32.50     
   5.   312 Markku Virtanen                Esak                 FIN 00:33.04     
   6.   315 Mati Poom                      TON                  EST 00:33.11     
   7.   314 Ants Tamm                                           EST 00:33.55     
   8.   318 Elmo Pärna                     Lehola               EST 00:35.14     
   9.   311 Reino Parikka                  Esak                 FIN 00:38.32     
  10.   324 Arto Varonen                   LeSi                 FIN 00:38.54     
  11.   320 Agu Koppa                                           EST 00:43.31     
  12.   313 Timo Tilli                     Esak                 FIN 00:45.45     
  13.   310 Tiit Koppel                    Orion                EST 00:49.46     
  14.   321 Risto Heiskanen                Esak                 FIN 00:51.22     
  15.   317 Markku Salmela                 RiSu                 FIN 00:52.00     
        325 Jüri Tarmak                    TON                  EST Vale KP      
        308 Enn Aedna                      TON                  EST Ei start     
        306 2 Reserv                                            EST Ei start     
        316 Pekka Lindberg                 LeSi                 FIN Ei start     
        307 1 Reserv                                            EST Ei start     
M65
2800m 10KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1.   331 Kalju Tilk                     OK"Orion"            EST 00:29.01     
   2.   329 Pentti Suonpää                 Esak                 FIN 00:31.49     
   3.   336 Pekka Syväterä                 RiSu                 FIN 00:32.59     
   4.   334 Aarne Mardiste                 KEKRSK               EST 00:41.46     
   5.   328 Samuli Hakkarainen             MS Parma             FIN 00:46.34     
   6.   335 Erkki Laiho                    RiSu                 FIN 00:47.22     
   7.   327 Martin Tõrra                   Kobras               EST 00:55.52     
   8.   330 Valju Tali                     KEKRSK               EST 01:02.08     
   9.   337 Feliks Kipper                  Orion                EST 01:05.28     
  10.   333 Pekka Kumela                   RiSu                 FIN 01:07.30     
        332 Lembit Vassil                  ilves                EST Ei start     
        326 1 Reserv                                            EST Ei start     
M8NR
1600m 6KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1.   339 Markus Harald Pais             West                 EST 00:17.46     
   2.   338 Jaan Krull                     -                    EST 00:23.43     
        340 Karl Tõnisson                  LSF PT               EST Ei start     
        341 Isak Lambot                    Orion                EST Ei start     
N10NR
1600m 6KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1.   347 Kirke Timmusk                  Lauter Team          EST 00:11.03     
   2.   351 Emily Raudkepp                 Peko                 EST 00:11.11     
   3.   346 Kätlin Regiina Kirjanen        TAOK                 EST 00:14.20     
   4.   344 Kristel Kõivo                  Peko                 EST 00:15.31     
   5.   350 Ksenija Shved                  SRD                  EST 00:17.26     
   6.   348 Johanna Karjus                 Võru                 EST 00:18.05     
   7.   352 Maia Mustimets                 Peko                 EST 00:18.28     
   8.   353 Anete Vabarna                  Peko                 EST 00:18.30     
   9.   343 Ieva Cekule                    Azimuts              LAT 00:20.55     
        342 1 Reserv                                            EST Ei start     
        349 Eva Alhimovica                 Azimuts              LAT Ei start     
        345 Zita Mežinska                  Azimuts              LAT Ei start     
N12
1600m 8KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1.   364 Marianne Haug                  Võru                 EST 00:11.42     
   2.   356 Silvia Luup                    Võru                 EST 00:12.28     
   3.   355 Doris Kudre                    Peko                 EST 00:12.49     
   4.   359 Alina Kramarenko               SRD                  EST 00:13.35     
   5.   365 Kristel Sibul                  Kobras               EST 00:15.59     
   6.   362 Meriliin Irves                 Võru                 EST 00:16.32     
   7.   357 Mirjam Mehine                  Peko                 EST 00:16.33     
   8.   361 Aleksandra Leesment            SRD                  EST 00:18.29     
   9.   363 Maria Leping                   Peko                 EST 00:18.37     
  10.   360 Marie Tammemäe                 Orvand               EST 00:21.37     
  11.   358 Sofia Paes                     SRD                  EST 00:30.23     
  12.   367 Getter Matto                   Kobras               EST 00:30.43     
        366 Michelle Suur                  Kobras               EST Ei start     
        354 1 Reserv                                            EST Ei start     
        368 Grete Slik                     Kobras               EST Ei start     
N14
2400m 8KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1.   372 Triinu Rooni                   Orvand               EST 00:26.06     
   2.   371 Kerda Timmusk                  Lauter Team          EST 00:28.33     
   3.   379 Madli-Johanna Maidla           Kobras               EST 00:29.17     
   4.   381 Helen Parik                    Otepää SK            EST 00:31.04     
   5.   373 Laura Joonas                   Võru                 EST 00:33.00     
   6.   377 Silja Olesk                    Kobras               EST 00:34.10     
   7.   370 Maret Lind                     Kape                 EST 00:37.42     
   8.   382 Karina Kivikas                 Ilves                EST 00:39.09     
   9.   374 Triine Viirmann                KEKRSK               EST 00:43.15     
  10.   375 Krista Rämmann                                      EST 00:47.13     
  11.   378 Grethe-Johanna Ploompuu        KEKRSK               EST 00:49.02     
  12.   376 Margret Zimmermann             Kape                 EST 00:58.08     
        369 1 Reserv                                            EST Ei start     
        380 Maarja Maranik                 Otepää               EST Ei start     
N16
3200m 13KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1.   389 Kerstin Uiboupin               Võru                 EST 00:27.17     
   2.   387 Kristiina Vinkel               West                 EST 00:30.23     
   3.   385 Daisy Kudre                    Peko                 EST 00:30.47     
   4.   391 Marili Zimmermann              Kape                 EST 00:31.37     
   5.   392 Kaisa Raudkepp                 Peko                 EST 00:32.34     
   6.   393 Kaia Kivikas                   Ilves                EST 00:34.26     
   7.   390 Siiri Rist                     West                 EST 00:41.38     
   8.   386 Marianne Möller                Kobras               EST 00:46.22     
   9.   384 Kärt Kürsa                     Kobras               EST 00:55.44     
        388 Madli Jentson                  Kape                 EST Ei start     
        383 1 Reserv                                            EST Ei start     
N18
3400m 14KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1.   404 Piibe Tammemäe                 Orvand               EST 00:27.47     
   2.   406 Sigrid Ruul                    JOKA                 EST 00:31.28     
   3.   401 Hannula-Katrin Pandis          Ilves                EST 00:31.32     
   4.   397 Britta Panker                  Ilves                EST 00:36.21     
   5.   405 Katrin Vinkel                  West                 EST 00:36.34     
   6.   399 Adele Puusalu                  Kobras               EST 00:36.55     
   7.   402 Triin Aedmäe                   Kobras               EST 00:37.42     
   8.   398 Agnes Vask                     Ilves                EST 00:38.33     
   9.   400 Kadi-Liis Minn                 JOKA                 EST 00:38.55     
  10.   396 Marta Korts-Laur               Lauter Team          EST 00:58.34     
        403 Emilie Ruul                    West                 EST Vale KP      
        395 Jane Lauter                    Lauter Team          EST Ei start     
        394 1 Reserv                                            EST Ei start     
N21A
4400m 18KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1.    69 Maret Vaher                    Kobras               EST 00:32.55     
   2.    78 Kirti Rebane                   Tammed               EST 00:33.30     
   3.    68 Merike Vanjuk                  Kape                 EST 00:34.59     
   4.    70 Eva-Maria Ehala                Rae                  EST 00:37.59     
   5.    72 Eleri Hirv                     Võru                 EST 00:39.55     
   6.    71 Mariann Sulg                   Orvand               EST 00:40.52     
   7.    74 Grete Gutmann                  Rae                  EST 00:41.54     
   8.    63 Thea Kaljur                    KEKRSK               EST 00:45.45     
   9.    73 Tuuli Mäeots                   Võru                 EST 00:47.06     
  10.    65 Liina Haldna                   Rae                  EST 00:48.39     
  11.    64 Heidi Sild                     West                 EST 00:52.19     
  12.    79 Heli Haug                      Võru                 EST 00:59.51     
         62 Tiiu Tõrra                     Kobras               EST Vale KP      
         66 Nele Taba                      Ilves                EST Ei start     
         76 Kristi Vassil                  Ilves                EST Ei start     
N21B
2900m 11KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1.   418 Karmen Alnek                   Võru                 EST 00:27.59     
   2.   408 Ingrid Vehlmann                Mercury              EST 00:30.08     
   3.   409 Edit Kannel                    Rae                  EST 00:31.10     
   4.   414 Anita Karnit                   SRD                  EST 00:33.58     
   5.   421 Heidi Prits                    Mercury              EST 00:34.16     
   6.   420 Daisi Saetalu                                       EST 00:35.56     
   7.   413 Liiva Velkere                  Aluksne              LAT 00:36.49     
   8.   407 Annika Toit                    -                    EST 00:37.07     
   9.   410 Merle Peterson                 Tammed               EST 00:40.10     
  10.   419 Mari-Liis Kaljur               KEKRSK               EST 00:43.03     
  11.   412 Iveta Velkere                  Aluksne              LAT 00:43.53     
  12.   416 Liiga Vabulniece               Aluksne              LAT 00:43.58     
  13.   415 Kaire Vinkel                   West                 EST 00:46.36     
  14.   411 Margit Võhandu                 -                    EST 01:18.33     
        417 Katrin Uudeküll                                     EST Ei start     
        422 Juta Tarmak                    TON                  EST Ei start     
N35
3200m 13KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1.   426 Jana Kink                      Kape                 EST 00:28.07     
   2.   427 Signe Raidmets                 TON                  EST 00:34.31     
   3.   428 Ella Shved                     SRD                  EST 00:41.03     
   4.   425 Meelike Pandis                 Ilves                EST 00:42.27     
   5.   424 Kersti Kristjuhan              HOK                  EST 00:47.42     
        423 1 Reserv                                            EST Ei start     
N40
3100m 12KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1.   431 Maris Roosipuu                 Orion                EST 00:29.58     
   2.   441 Kersti Ehala                   Rae                  EST 00:35.12     
   3.   430 Pilvi-Heli Vettik              RAE                  EST 00:35.18     
   4.   437 Lea Leppik                     TAOK                 EST 00:35.36     
   5.   432 Merike Paapson                 TON                  EST 00:35.42     
   6.   434 Tiina Oras                     Ilves                EST 00:36.55     
   7.   439 Inger Jalakas                  KEKRSK               EST 00:40.19     
   8.   436 Rutti Räbovoitra               MARU                 EST 00:43.52     
   9.   435 Anneli Rämmann                                      EST 00:45.39     
  10.   433 Ellen Varik                    Kape                 EST 00:49.04     
  11.   438 Leena Hanhijärvi               Esak                 FIN 00:55.18     
        440 Meeli Kerem                    -                    EST Ei start     
        429 1 Reserv                                            EST Ei start     
N45
3100m 11KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1.   443 Marje Viirmann                 KEKRSK               EST 00:29.56     
   2.   445 Marika Kirsspuu                TAOK                 EST 00:39.06     
   3.   444 Juta Ainelo                    Ilves                EST 00:41.14     
        442 1 Reserv                                            EST Ei start     
        446 Mare Kitsnik                   Saku                 EST Ei start     
N50
2900m 11KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1.   452 Gea Rennel                     KEKRSK               EST 00:34.03     
   2.   449 Saima Värton                   Kobras               EST 00:35.00     
   3.   451 Aili Laanjõe                   Kobras               EST 00:35.56     
   4.   448 Ann Warma-Laas                 HOK                  EST 00:37.18     
   5.   455 Ārija Bertuka                  Alūksne              LAT 00:39.43     
   6.   453 Iris Karvonen                  LeSi                 FIN 00:43.31     
   7.   457 Vaike Tomann                   Ilves                EST 00:43.41     
   8.   456 Anu Pallon                     JOKA                 EST 00:50.27     
   9.   454 Leena Leesment                 SRD                  EST 01:03.58     
        450 Heili Vasser                   Kunda                EST Vale KP      
        447 1 Reserv                                            EST Ei start     
N55
2800m 10KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1.   459 Liivi Parik                    Otepää SK            EST 00:34.03     
   2.   461 Niina Karnit                   SRD                  EST 00:35.31     
   3.   464 Kersti Mardiste                KEKRSK               EST 00:36.11     
   4.   462 Riina Kivikas                  Ilves                EST 00:44.27     
   5.   463 Marika Pilt                    West                 EST 00:47.25     
   6.   460 Leili Prans                    Ilves                EST 00:48.00     
        458 1 Reserv                                            EST Ei start     
N60
2400m 8KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1.   466 Juulia Salmela                 RiSu                 FIN 00:28.46     
   2.   467 Liis Lille                     KEKRSK               EST 00:29.56     
   3.   468 Juta Virkepuu                  KEKRSK               EST 00:41.21     
        465 1 Reserv                                            EST Ei start     
N65
2100m 8KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1.   476 Ilse Uus                       TON                  EST 00:27.47     
   2.   471 Hillevi Syväterä               RiSu                 FIN 00:29.35     
   3.   473 Maie Abram                     Ilves                EST 00:31.26     
   4.   472 Urvi Sarv                      Orion                EST 00:34.28     
   5.   475 Maimu Tornberg                 Koop                 EST 00:39.00     
   6.   470 Karin Laine                    Võru                 EST 00:50.47     
   7.   474 Liisa Heiskanen                Esak                 FIN 01:20.19     
        469 1 Reserv                                            EST Ei start     
N8NR
1600m 6KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1.   478 Teele Telgma                                        EST 00:17.11     
   2.   479 Kristina Haug                  Võru                 EST 00:37.44     
        477 1 Reserv                                            EST Ei start     
OK Võru
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2008, www.tak-soft.com 6.04.2008 15:37:33