EMV NOORTE ja VETERANIDE TEADE 06.09.2020
EMV NOORTE ja VETERANIDE TEADE 06.09.2020 Soolamäed (Sixten Sild)
M14-16  M18-20  M35-40  M45-50  M55-60  M65+ 
N14-16  N18-20  N35-40  N45-50  N55-60  N65+ 
Indeks

M14-16
1. 3310 .. 3400m 8 KP ; 2. 3310 .. 3400m 8 KP ; 3. 3310 .. 3400m 8 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus  Kaotus   
 1. 49  OK Põlva Kobras I              OK Põlva Kobras EST 01:49.49  01:49.49
      1 Villem Piirimäe                00:35.22[  4]  
      2 Markus Juhkam                  00:44.41[  4]   01:20.03(  1)
      3 August Jakobson                00:29.46[  1]   01:49.49(  1)
 2. 45  Harju OK                       Harju OK        EST 01:56.56     +7:07
      1 Kurmet Kutti                   00:33.26[  1]  
      2 Kardo Kutti                    00:52.15[  8]   01:25.41(  3)
      3 Markus Kaljur                  00:31.15[  2]   01:56.56(  2)
 3. 55  OK Võru I                      Võru/Võru spord EST 02:22.07    +32:18
      1 Kaspar Mill                    01:06.58[ 10]  
      2 Otto Toomas Kibena             00:37.43[  1]   01:44.41(  7)
      3 Nansen Palo                    00:37.26[  3]   02:22.07(  3)
 4. 46  Mercury                        Mercury         EST 02:28.45    +38:56
      1 Siim Pello                     00:44.23[  6]  
      2 Kris Jette Piht                00:45.27[  6]   01:29.50(  4)
      3 Kirke Savitsch                 00:58.55[  7]   02:28.45(  4)
 5. 47  JOKA I                         OK JOKA         EST 02:44.05    +54:16
      1 Henri Perillus                 01:04.35[  9]  
      2 Maarius Kotsulim               00:42.09[  2]   01:46.44(  9)
      3 Raiko Alliksaar                00:57.21[  5]   02:44.05(  5)
 6. 50  OK Põlva Kobras II             OK Põlva Kobras EST 02:44.13    +54:24
      1 Paul Piirimäe                  01:01.18[  8]  
      2 Kaspar Karolin                 00:45.21[  5]   01:46.39(  8)
      3 Karel Jung                     00:57.34[  6]   02:44.13(  6)
    53  Tartu Katoliku SK 1            Tartu Katoliku  EST Tühist   
      1 Renno Merenäkk                 00:35.09[  3]  
      2 Pärtel Külvik                  Vale KP         Tühist
      3 Harriet Koppel                 00:39.37[  4]   Tühist
    54  Tartu Katoliku SK 2            Tartu Katoliku  EST Tühist   
      1 Jakob Koppel                   00:53.30[  7]  
      2 Mareli Vaher                   00:44.21[  3]   01:37.51(  5)
      3 Otto Pluum                     Vale KP         Tühist
    48  JOKA II                        OK JOKA         EST Tühist   
      1 Maanus Udam                    00:43.54[  5]  
      2 Kerto Kaasiku                  00:54.00[  9]   01:37.54(  6)
      3 Helena Raava                   Vale KP         Tühist
    56  OK Võru II                     Võru/Võru spord EST Tühist   
      1 Karl-Markus Janno              01:08.34[ 11]  
      2 Oliver Kimask                  01:03.03[ 11]   02:11.37( 10)
      3 Märt Viidu                     Vale KP         Tühist
    51  OK Põlva Kobras III            OK Põlva Kobras EST Katk     
      1 Toomas Mattus                  01:21.53[ 12]  
      2 Rasmus Saare                   01:01.31[ 10]   02:23.24( 11)
      3 Roland Johanson                Ei start        Katk
    52  Otepää Spordiklubi             Otepää          EST Katk     
      1 Chris Marcus Krahv             00:33.26[  1]  
      2 Angela Mõttus                  00:50.59[  7]   01:24.25(  2)
      3 Laur-Rogert Sulg               Ei start        Katk
    44  Reserv                                             NA       
      1                                -              
      2                                -               NA
      3                                -               NA
M18-20
1. 4450 .. 4790m 10 KP ; 2. 4510 .. 4790m 10 KP ; 3. 4450 .. 4790m 10 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus  Kaotus   
 1. 17  OK Võru I                      Võru/Võru spord EST 01:52.12  01:52.12
      1 Karmo Tisler                   00:45.52[  3]  
      2 Jürgen Joonas                  00:33.31[  1]   01:19.23(  2)
      3 Hando Allmann                  00:32.49[  2]   01:52.12(  1)
 2. 12  JOKA                           OK JOKA         EST 01:58.46     +6:34
      1 Raiko Marrandi                 00:36.20[  2]  
      2 Artur Soo                      00:42.27[  3]   01:18.47(  1)
      3 Mehis Udam                     00:39.59[  5]   01:58.46(  2)
 3. 15  Rakvere                        Rakv            EST 01:59.15     +7:03
      1 Sander Pritsik                 00:35.37[  1]  
      2 Siim Turban                    00:46.58[  4]   01:22.35(  3)
      3 Ossi Priks                     00:36.40[  3]   01:59.15(  3)
 4. 16  SRD                            SRD             EST 02:08.56    +16:44
      1 Vjatseslav Safonov             00:46.51[  4]  
      2 Anastasija Pahhomenkova        00:49.50[  7]   01:36.41(  5)
      3 Kaarel Vesilind                00:32.15[  1]   02:08.56(  4)
 5. 13  OK Põlva Kobras                OK Põlva Kobras EST 02:23.34    +31:22
      1 Rasmus Kruusa                  00:56.51[  7]  
      2 Martin Erik Maripuu            00:48.19[  5]   01:45.10(  7)
      3 Samuel Kolsar                  00:38.24[  4]   02:23.34(  5)
 6. 18  OK Võru II                     Võru/Võru spord EST 02:27.06    +34:54
      1 Tõnis Jäädmaa                  00:50.17[  5]  
      2 Anita Laanejõe                 00:49.03[  6]   01:39.20(  6)
      3 Raido Kiss                     00:47.46[  6]   02:27.06(  6)
 7. 14  Peko                           Peko            EST 02:29.25    +37:13
      1 Timo Kudre                     00:58.46[  8]  
      2 Olle Ilmar Jaama               00:37.49[  2]   01:36.35(  4)
      3 Mihkel Mahla                   00:52.50[  7]   02:29.25(  7)
 8. 11  Mercury                        Mercury         EST 00:50.20        +-
      1 Oliver Annus                   00:50.20[  6]  
      2                                00:00.00[  0]   00:00.00(  0)
      3                                00:00.00[  0]   00:00.00(  0)
    10  Reserv                                             NA       
      1                                -              
      2                                -               NA
      3                                -               NA
    19  Võistkond                      OK              EST NA       
      1                                -              
      2                                -               NA
      3                                -               NA
M35-40
1. 5390 .. 5580m 9 KP ; 2. 5390 .. 5580m 9 KP ; 3. 5390 .. 5580m 9 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus  Kaotus   
 1. 3   OK Põlva Kobras I              OK Põlva Kobras EST 02:09.36  02:09.36
      1 Sander Vaher                   00:38.18[  1]  
      2 Silver Eensaar                 00:45.02[  1]   01:23.20(  1)
      3 Arti Albert                    00:46.16[  3]   02:09.36(  1)
 2. 6   Tammed I                       Tammed          EST 02:15.22     +5:46
      1 Jürgen Einpaul                 00:44.07[  3]  
      2 Lauri Beilmann                 00:48.11[  3]   01:32.18(  2)
      3 Alar Abram                     00:43.04[  1]   02:15.22(  2)
 3. 7   Tammed II                      Tammed          EST 02:37.39    +28:03
      1 Tõnu Lillelaid                 00:42.57[  2]  
      2 Marko Külaots                  00:51.47[  4]   01:34.44(  3)
      3 Tago Teetamm                   01:02.55[  8]   02:37.39(  3)
 4. 2   JOKA                           OK JOKA         EST 02:41.25    +31:49
      1 Ilmar Udam                     01:01.50[  7]  
      2 Priit Poopuu                   00:54.54[  5]   01:56.44(  6)
      3 Kaarel Kallas                  00:44.41[  2]   02:41.25(  4)
 5. 1   HOK I                          HOK             EST 02:43.39    +34:03
      1 Mati Mägi                      00:47.09[  4]  
      2 Tanel Esta                     01:01.13[  7]   01:48.22(  4)
      3 Taivo Timmusk                  00:55.17[  5]   02:43.39(  5)
 6. 5   OK Põrgupõhja                  Põrgupõhja      EST 02:52.14    +42:38
      1 Veiko Hintsov                  01:03.47[  8]  
      2 Risto Randma                   00:46.34[  2]   01:50.21(  5)
      3 Indrek Lillsoo                 01:01.53[  6]   02:52.14(  6)
 7. 8   Tartu Katoliku SK              Tartu Katoliku  EST 02:53.40    +44:04
      1 Mart Koppel                    00:53.33[  5]  
      2 Mart Külvik                    01:07.44[  8]   02:01.17(  8)
      3 Vallo Vaher                    00:52.23[  4]   02:53.40(  7)
 8. 9   TON                            TON             EST 03:13.49    +64:13
      1 Martin Aunin                   00:56.21[  6]  
      2 Kert Lindeberg                 01:00.34[  6]   01:56.55(  7)
      3 Heiki Savitsch                 01:16.54[  9]   03:13.49(  8)
 9. 4   OK Põlva Kobras II             OK Põlva Kobras EST 03:37.35    +87:59
      1 Erko Jakobson                  01:20.36[  9]  
      2 Kaarel Piirimäe                01:14.54[  9]   02:35.30(  9)
      3 Koit Kolsar                    01:02.05[  7]   03:37.35(  9)
M45-50
1. 4510 .. 4790m 10 KP ; 2. 4450 .. 4780m 10 KP ; 3. 4450 .. 4790m 10 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus  Kaotus   
 1. 26  Mercury 1                      Mercury         EST 02:02.36  02:02.36
      1 Mati Korrol                    00:41.04[  3]  
      2 Tarmo Klaar                    00:39.48[  2]   01:20.52(  1)
      3 Margus Klementsov              00:41.44[  3]   02:02.36(  1)
 2. 28  Peko                           Peko            EST 02:05.00     +2:24
      1 Paavo Rõigas                   00:47.36[  6]  
      2 Randy Korb                     00:39.14[  1]   01:26.50(  3)
      3 Ain Fjodorov                   00:38.10[  1]   02:05.00(  2)
 3. 30  SRD                            SRD             EST 02:07.55     +5:19
      1 Andrei Nikitin                 00:38.50[  1]  
      2 Vladislav Pahhomenkov          00:44.38[  3]   01:23.28(  2)
      3 Viktor Kassatkin               00:44.27[  5]   02:07.55(  3)
 4. 29  Rae                            Rae             EST 02:08.58     +6:22
      1 Tanel Kannel                   00:40.13[  2]  
      2 Tõnu Tänav                     00:49.06[  4]   01:29.19(  4)
      3 Meelis Merenäkk                00:39.39[  2]   02:08.58(  4)
 5. 22  HIIUMAA OK                     HOK             EST 02:20.25    +17:49
      1 Toomas Mast                    00:44.17[  5]  
      2 Tammo Esta                     00:50.20[  5]   01:34.37(  5)
      3 Allar Padari                   00:45.48[  7]   02:20.25(  5)
 6. 24  Kape                           Kape            EST 02:21.11    +18:35
      1 Guntis Arnicans                00:44.13[  4]  
      2 Meelis Zimmermann              00:53.59[  6]   01:38.12(  6)
      3 Kaljo Julge                    00:42.59[  4]   02:21.11(  6)
 7. 27  Mercury 2                      Mercury         EST 02:51.45    +49:09
      1 Danilo Piht                    00:57.43[  8]  
      2 Urmas Laev                     01:00.11[  8]   01:57.54(  7)
      3 Andres Talver                  00:53.51[  8]   02:51.45(  7)
 8. 21  Harju OK                       Harju OK        EST 02:56.01    +53:25
      1 Mart Jakobson                  01:12.29[  9]  
      2 Meelis Mälter                  00:59.05[  7]   02:11.34(  9)
      3 Taivo Tali                     00:44.27[  5]   02:56.01(  8)
 9. 25  LSF PT                         LSF PT          EST 03:11.33    +68:57
      1 Lauri Tarlap                   00:57.34[  7]  
      2 Rünno Sulg                     01:07.06[  9]   02:04.40(  8)
      3 Arthur Raichmann               01:06.53[  9]   03:11.33(  9)
    23  Ilves                          Ilves           EST Ei start 
      1 Kaido Hallik                   Ei start       
      2 Indrek Ümarik                  Ei start        Ei start
      3 Priit Pääslane                 Ei start        Ei start
    20  Reserv                                             NA       
      1                                -              
      2                                -               NA
      3                                -               NA
    31  Reserv                                         EST NA       
      1                                -              
      2                                -               NA
      3                                -               NA
M55-60
1. 3320 .. 3400m 8 KP ; 2. 3310 .. 3380m 8 KP ; 3. 3310 .. 3400m 8 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus  Kaotus   
 1. 58  Harju OK                       Harju OK        EST 01:52.03  01:52.03
      1 Mati Preitof                   00:41.47[  1]  
      2 Kari Lehto                     00:36.45[  1]   01:18.32(  1)
      3 Maido Kaljur                   00:33.31[  1]   01:52.03(  1)
 2. 63  OK Põlva Kobras I              OK Põlva Kobras EST 02:08.13    +16:10
      1 Antti Roose                    00:42.16[  3]  
      2 Toomas Tarve                   00:39.57[  2]   01:22.13(  2)
      3 Raul Olesk                     00:46.00[  4]   02:08.13(  2)
 3. 64  OK Orvand                      Orvand          EST 02:31.29    +39:26
      1 Urmas Tammemäe                 00:48.12[  5]  
      2 Rein Rooni                     01:04.38[  6]   01:52.50(  6)
      3 Ülo Viru                       00:38.39[  2]   02:31.29(  3)
 4. 61  KOOP  I                        Koop            EST 02:32.42    +40:39
      1 Jaanus Reha                    00:41.57[  2]  
      2 Vello Post                     00:45.49[  3]   01:27.46(  3)
      3 Ando Post                      01:04.56[  6]   02:32.42(  4)
 5. 60  Põrgupõhja                     Põrgupõhja      EST 02:47.19    +55:16
      1 Rain Vellerind                 00:47.37[  4]  
      2 Oskar Viirmann                 01:04.23[  5]   01:52.00(  5)
      3 Argo Kauge                     00:55.19[  5]   02:47.19(  5)
 6. 62  JOKA                           OK JOKA         EST 02:47.21    +55:18
      1 Matti Betlem                   01:02.41[  7]  
      2 Vahur Palu                     01:05.01[  7]   02:07.42(  7)
      3 Raul Laas                      00:39.39[  3]   02:47.21(  6)
 7. 59  Jõhvikas                       Jõhvikas        EST 03:15.35    +83:32
      1 Urmas Sulaoja                  00:53.50[  6]  
      2 Mihkel Nahkur                  00:57.00[  4]   01:50.50(  4)
      3 Arne Kolk                      01:24.45[  7]   03:15.35(  7)
 8. 65  Reserv                         Reserv          EST 00:00.00        +-
      1                                00:00.00[  0]  
      2                                00:00.00[  0]   00:00.00(  0)
      3                                00:00.00[  0]   00:00.00(  0)
    57  Reserv                                             NA       
      1                                -              
      2                                -               NA
      3                                -               NA
M65+
1. 2030 .. 2170m 5 KP ; 2. 2030 .. 2170m 5 KP ; 3. 2030 .. 2170m 5 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus  Kaotus   
 1. 90  TON                            TON             EST 01:33.08  01:33.08
      1 Tiit Tatter                    00:41.22[  4]  
      2 Kai Willadsen                  00:26.42[  2]   01:08.04(  2)
      3 Kai Saksman                    00:25.04[  1]   01:33.08(  1)
 2. 87  Kape                           Kape            EST 01:48.31    +15:23
      1 Mihhail Taivere                00:44.25[  5]  
      2 Heini Tammik                   00:24.20[  1]   01:08.45(  3)
      3 Endel Remmet                   00:39.46[  3]   01:48.31(  2)
 3. 91  Võru                           Võru            EST 01:52.22    +19:14
      1 Rafael Gordon                  00:40.43[  3]  
      2 Mati Külaase                   00:33.05[  5]   01:13.48(  4)
      3 Tõnu Tolm                      00:38.34[  2]   01:52.22(  3)
 4. 89  Otepää Spordiklubi             Otepää          EST 02:19.25    +46:17
      1 Jüri Merirand                  00:54.49[  6]  
      2 Anti Parik                     00:30.26[  4]   01:25.15(  5)
      3 Sulev Kõiv                     00:54.10[  5]   02:19.25(  4)
    86  Jõhvikas                       Jõhvikas        EST Tühist   
      1 Jüri Rokko                     00:25.45[  2]  
      2 Väino Aul                      Vale KP         Tühist
      3 Mati Randoja                   00:50.39[  4]   Tühist
    88  OK Põlva Kobras                OK Põlva Kobras EST Tühist   
      1 Tõnu Sikkal                    00:24.30[  1]  
      2 Eero Ruokamo                   00:28.20[  3]   00:52.50(  1)
      3 Ago Käis                       Vale KP         Tühist
N14-16
1. 3040 .. 3200m 7 KP ; 2. 3020 .. 3200m 7 KP ; 3. 3020 .. 3200m 7 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus  Kaotus   
 1. 70  OK Põlva Kobras I              OK Põlva Kobras EST 02:20.24  02:20.24
      1 Karoliina Kets                 00:40.57[  1]  
      2 Triin Neeno                    00:58.20[  1]   01:39.17(  1)
      3 Geteli Hanni                   00:41.07[  2]   02:20.24(  1)
 2. 67  Hiiumaa 2                      HOK/Hiiumaa SK  EST 03:15.20    +54:56
      1 Helisa Tartu                   01:14.16[  3]  
      2 Kätlin Mast                    01:10.18[  4]   02:24.34(  5)
      3 Herta Kesküla                  00:50.46[  3]   03:15.20(  2)
 3. 73  OK Võru                        Võru/Võru spord EST 03:18.57    +58:33
      1 Marta Joonas                   00:51.13[  2]  
      2 Melani Väits                   01:27.31[  5]   02:18.44(  2)
      3 Age-Anett Laanejõe             01:00.13[  4]   03:18.57(  3)
    71  OK Põlva Kobras II             OK Põlva Kobras EST Tühist   
      1 Maarja Oras                    01:18.20[  5]  
      2 Johanna Oras                   01:01.24[  2]   02:19.44(  3)
      3 Luisa Nõmmik                   Vale KP         Tühist
    68  OK Ilves                       Ilves           EST Tühist   
      1 Mariann Zernant                Vale KP        
      2 Birgit Rõõm                    Ei start        Tühist
      3 Brigitte Panker                00:29.52[  1]   Tühist
    72  SRD                            SRD             EST Tühist   
      1 Sofia Pahhomenkova             01:19.09[  6]  
      2 Viola Nikitina                 Vale KP         Tühist
      3 Airi Liis Jakutovits           Vale KP         Tühist
    69  JOKA                           OK JOKA         EST Katk     
      1 Anna-Liisa Leiten              01:14.24[  4]  
      2 Roosi Rütman                   01:09.55[  3]   02:24.19(  4)
      3 Reserv 1                       Ei start        Katk
    66  Reserv                                             NA       
      1                                -              
      2                                -               NA
      3                                -               NA
N18-20
1. 3870 .. 4120m 8 KP ; 2. 3910 .. 4120m 8 KP ; 3. 3960 .. 4120m 8 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus  Kaotus   
 1. 34  OK Põlva Kobras I              OK Põlva Kobras EST 02:01.49  02:01.49
      1 Laura-Liis Kütt                00:44.23[  1]  
      2 Lorely Kõrvel                  00:42.51[  2]   01:27.14(  2)
      3 Johanna Laanoja                00:34.35[  1]   02:01.49(  1)
 2. 33  HOK/Hiiumaa spordikool 1       HOK/Hiiumaa SK  EST 02:08.30     +6:41
      1 Siiri Talts                    00:44.31[  2]  
      2 Eliise Kesküla                 00:40.00[  1]   01:24.31(  1)
      3 Maria Eller                    00:43.59[  2]   02:08.30(  2)
 3. 35  OK Põlva Kobras II             OK Põlva Kobras EST 02:46.43    +44:54
      1 Anete Saar                     01:04.41[  3]  
      2 Greta-Maria Pisarev            00:45.14[  3]   01:49.55(  3)
      3 Kelli Nurm                     00:56.48[  4]   02:46.43(  3)
 4. 36  Peko                           Peko            EST 03:03.10    +61:21
      1 Grete Johanna Korb             01:21.04[  5]  
      2 Leana Jete Korb                00:50.03[  4]   02:11.07(  4)
      3 Mari Linnus                    00:52.03[  3]   03:03.10(  4)
    37  OK Võru                        Võru/Võru spord EST NA       
      1 Emma Joonas                    01:14.28[  4]  
      2                                -               NA
      3                                -               NA
    32  Reserv                                             NA       
      1                                -              
      2                                -               NA
      3                                -               NA
N35-40
1. 3870 .. 4090m 8 KP ; 2. 3870 .. 4120m 8 KP ; 3. 3910 .. 4120m 8 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus  Kaotus   
 1. 40  Kape                           Kape            EST 02:10.41  02:10.41
      1 Jana Kink                      00:44.11[  2]  
      2 Kirsten Nigul                  00:45.18[  1]   01:29.29(  1)
      3 Merike Vanjuk                  00:41.12[  3]   02:10.41(  1)
 2. 43  Tammed                         Tammed          EST 02:12.07     +1:26
      1 Maris Terno                    00:39.41[  1]  
      2 Marje Venelaine                00:55.39[  4]   01:35.20(  2)
      3 Viivi Anne Soots               00:36.47[  1]   02:12.07(  2)
 3. 41  Mercury                        Mercury         EST 02:23.05    +12:24
      1 Heidi Sild                     00:54.37[  3]  
      2 Ingrid Piht                    00:47.57[  3]   01:42.34(  3)
      3 Kirti Rebane                   00:40.31[  2]   02:23.05(  3)
 4. 42  OK Põlva Kobras                OK Põlva Kobras EST 02:56.24    +45:43
      1 Helina Kolsar                  01:14.39[  4]  
      2 Maret Vaher                    00:46.16[  2]   02:00.55(  4)
      3 Pille Vinne                    00:55.29[  4]   02:56.24(  4)
    39  Harju OK                       Harju OK        EST Tühist   
      1 Mari-Liis Kaljur               01:14.54[  5]  
      2 Elina Kutti                    01:14.22[  5]   02:29.16(  5)
      3 Gea Rennel                     Vale KP         Tühist
    38  Reserv                                             NA       
      1                                -              
      2                                -               NA
      3                                -               NA
N45-50
1. 3020 .. 3150m 7 KP ; 2. 3020 .. 3170m 7 KP ; 3. 3020 .. 3200m 7 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus  Kaotus   
 1. 75  OK Ilves                       Ilves           EST 01:58.48  01:58.48
      1 Kristi Vassil                  00:43.09[  1]  
      2 Minija Pääslane                00:38.20[  1]   01:21.29(  1)
      3 Triin Jaaniste                 00:37.19[  1]   01:58.48(  1)
 2. 74  Võru II                        Võru            EST 02:19.22    +20:34
      1 Mall Alev                      00:50.25[  3]  
      2 Airi Alnek                     00:43.41[  2]   01:34.06(  3)
      3 Marika Jäädmaa                 00:45.16[  2]   02:19.22(  2)
 3. 76  Mercury                        Mercury         EST 02:21.03    +22:15
      1 Aari Talver                    00:48.54[  2]  
      2 Anneli Pello                   00:45.11[  3]   01:34.05(  2)
      3 Heidi Prits                    00:46.58[  3]   02:21.03(  3)
 4. 78  OK Põrgupõhja                  Põrgupõhja      EST 02:34.44    +35:56
      1 Mai Viirmann                   00:53.32[  7]  
      2 Merike Mumme                   00:45.14[  4]   01:38.46(  4)
      3 Riika Ploompuu                 00:55.58[  6]   02:34.44(  4)
 5. 80  Võru                           Võru            EST 02:37.37    +38:49
      1 Kadri Parts                    00:53.18[  4]  
      2 Epp Voitka                     00:56.16[  6]   01:49.34(  6)
      3 Kaie Konsap                    00:48.03[  4]   02:37.37(  5)
 6. 79  TON                            TON             EST 02:38.38    +39:50
      1 Merike Paapson                 00:53.22[  5]  
      2 Triina-Britt Preden            00:51.23[  5]   01:44.45(  5)
      3 Maari Idnurm                   00:53.53[  5]   02:38.38(  6)
 7. 77  JOKA                           OK JOKA         EST 02:55.25    +56:37
      1 Rita Ojala                     00:53.29[  6]  
      2 Siiri Poopuu                   01:00.04[  7]   01:53.33(  7)
      3 Elina Lasseron                 01:01.52[  7]   02:55.25(  7)
N55-60
1. 2060 .. 2180m 4 KP ; 2. 2060 .. 2180m 4 KP ; 3. 2060 .. 2180m 4 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus  Kaotus   
 1. 82  Harju OK                       Harju OK        EST 02:03.52  02:03.52
      1 Inger Jalakas                  00:44.39[  2]  
      2 Tiina Talisoo                  00:45.57[  1]   01:30.36(  1)
      3 Marje Viirmann                 00:33.16[  1]   02:03.52(  1)
 2. 85  OK Põlva Kobras                OK Põlva Kobras EST 02:19.55    +16:03
      1 Saima Värton                   00:31.28[  1]  
      2 Aili Laanjõe                   01:10.03[  3]   01:41.31(  2)
      3 Reet Johanson                  00:38.24[  3]   02:19.55(  2)
 3. 83  Ok Ilves                       Ilves           EST 02:25.06    +21:14
      1 Ingrid Ranna                   01:02.17[  4]  
      2 Tiina Oras                     00:48.12[  2]   01:50.29(  3)
      3 Virve Einpaul                  00:34.37[  2]   02:25.06(  3)
 4. 84  Jõhvikas                       Jõhvikas        EST 02:59.27    +55:35
      1 Olga Jakovleva                 00:59.04[  3]  
      2 Ülle Raudsepp                  01:12.48[  4]   02:11.52(  4)
      3 Kai Niinepuu                   00:47.35[  4]   02:59.27(  4)
    81  Reserv                                             NA       
      1                                -              
      2                                -               NA
      3                                -               NA
N65+
1. 2030 .. 2170m 5 KP ; 2. 2030 .. 2170m 5 KP ; 3. 2030 .. 2170m 5 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus  Kaotus   
 1. 95  Ilves veteranid 2              Ilves           EST 02:53.23  02:53.23
      1 Tiiu Kaasik                    00:40.49[  1]  
      2 Leili Prans                    00:59.31[  2]   01:40.20(  1)
      3 Anne Arold                     01:13.03[  3]   02:53.23(  1)
 2. 93  Harju OK                       Harju OK        EST 02:55.51     +2:28
      1 Liis Lille                     01:02.04[  2]  
      2 Juta Virkepuu                  01:02.44[  3]   02:04.48(  2)
      3 Mare Aibast                    00:51.03[  2]   02:55.51(  2)
 3. 94  Ilvese veteranid1              Ilves           EST 03:34.28    +41:05
      1 Ilona Vanaveski                01:07.53[  3]  
      2 Maie Abram                     00:57.24[  1]   02:05.17(  3)
      3 Kaie Kivila                    01:29.11[  4]   03:34.28(  3)
 4. 96  Jõhvikas                       Jõhvikas        EST 03:40.46    +47:23
      1 Anne Jundas                    01:33.22[  4]  
      2 Katrin Kriiska                 01:22.21[  4]   02:55.43(  4)
      3 Aime Mõik                      00:45.03[  1]   03:40.46(  4)
    92  Reserv                                             NA       
      1                                -              
      2                                -               NA
      3                                -               NA
OK Võru
Relay Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2020 www.tak-soft.com