Sulbi-Hutita kolmapäevak 16.09.2015

16.09.2015
Korraldaja : Ats, Ede
Rajameister : Sixten
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [KODUTüTRED] [M10] [M12] [M14] [M16]
[M18] [M21] [M35] [M45] [M60] [N10]
[N12] [N14] [N16] [N18] [N21] [N35]
[N45] [N60] [NOORKOTKAD] [NööRIRADA] [RADA1] [RADA2]
[RADA3] [RADA4] [RADA5] [RADA6] [VABA]
M21 Rada (1): 13 KP 8.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1326 Mati Tiit                 Ilves       00:45:39
  2. 3446 Tanel Mõttus              Võru        00:46:51
  3.16666 Lauri Pähn                Võru        00:49:00
  4. 4135 Fred Needo                Võru        01:01:23
  5.13517 Raido Viks                Võru        01:19:24
  6.11063 Mihkel Kase               KUP         01:22:15
  7.24052 Kevin Tiido               KUP         02:09:55
  8.24051 Olari Hargats             KUP         02:10:20
  9.24055 Marko Aatonen             KUP         02:51:16
 10.24056 Kait Org                  KUP         02:55:32
 11.24057 Timo Seim                 KUP         03:13:27
M35 Rada (1): 13 KP 8.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.13616 Priit Narusk              Võru        00:57:47
  2.16233 Lauri Allmann             Kuperjanov  01:02:38
  3. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        01:10:55
  4. 2220 Indrek Kuusk              Võru        01:39:07
RADA2 Rada (2): 10 KP 6.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2984 Anti Parik                Otepää      00:53:54
  2.16456 Valeri Kuragin            Võru        00:58:42
  3.17900 Rainer Jõgeva             Kuperjanov  01:40:05
M16 Rada (2): 10 KP 6.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.17963 Alex Treier               Võru        00:54:41
  2.10140 Villu Serv                Kobras      01:00:02
M45 Rada (2): 10 KP 6.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 6043 Andy Karjus               Võru        00:48:57
  2.  483 Aare Huik                 Võru        00:59:54
  3. 5042 Henn Antson               EKJ SK      01:00:54
  4.21266 Rein Lani                 Võru        01:10:16
  5.18049 Madis Haug                Võru        01:13:06
  6.24041 Kaido Kivilo              KUP         01:24:20
N35 Rada (2): 10 KP 6.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.15275 Ülle Hollo                Võru        00:48:05
  2.  359 Erika Joonas              Võru        00:59:56
  3.16421 Epp Voitka                Võru        01:00:02
  4.10194 Kadri Parts               Võru        01:05:56
  5. 3714 Heli Haug                 Võru        01:10:41
  6.22556 Marika Ossimova                       01:28:45
  7. 2184 Kristi Mõttus             Võru        01:28:47
RADA3 Rada (3): 6 KP 4.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  925 Liivi Parik               Otepää      00:42:29
  2. 3723 Liina Tshegurov           Võru        00:58:37
  3.16500 Liivi Savi                Päkapikk    00:58:39
  4.20947 Monika Märtin             Päkapikk    00:58:42
  5. 6987 Sander Lembra             Võru        01:07:53
  6.15814 Madli-Greete Raud         Vastseliin  01:07:56
M14 Rada (3): 6 KP 4.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16234 Hando Allmann             Võru        00:26:02
  2.20486 Aleksander Kepler         Kobras      00:32:58
  3. 9170 August Jakobson           Kobras      00:33:48
  4.17669 Martin Erik Maripuu       Kobras      00:34:55
  5.17962 Janar Saks                Võru        00:37:23
  6.20687 Jürgen Joonas             Võru        00:42:51
  7.20813 Otto Toomas Kibena        Võru        00:43:45
  8.15707 Karel Kuragin             Võru        00:49:58
M60 Rada (3): 6 KP 4.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.   83 Koit Paasma               Lehola      00:33:59
  2. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        00:34:49
  3. 3685 Mati Külaase              Võru        00:35:18
  4. 1064 Rudolf Mürk               Võru        00:47:26
  5. 3803 Ats Virumäe               Võru        00:54:09
  6.  460 Lembit Vassil             Ilves       00:55:16
N45 Rada (3): 6 KP 4.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2008 Ellen Lembra              Kape        00:40:23
  2.15393 Krista Kõlli              Võru        00:51:11
  3. 5017 Heli Viks                 Võru        00:57:22
  4. 3015 Helve Luht                Harju KEK   01:09:40
RADA4 Rada (4): 6 KP 2.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16478 Kersti Ilves              Võru        00:52:54
  2.24049 Ene Kerge                 Sõmerpalu   01:11:54
M12 Rada (4): 6 KP 2.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.15278 Olev Piirisild            Võru        00:25:03
  2.18877 Urmet Pihus               Võru        00:47:06
  3.22824 Alarich Paas              Võru KG     01:00:48
N12 Rada (4): 6 KP 2.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.21652 Liisi Riivik              Osula       01:11:47
N60 Rada (4): 6 KP 2.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  740 Helle Mürk                Võru        00:37:27
KODUTüTRED Rada (4): 6 KP 2.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.15012 Kristiina Himma           Haanja      00:21:34
  2. 5043 Kristina Haug             Sõmerpalu   00:24:13
  3.18504 Anita Laanejõe            Sõmerpalu   00:24:54
  4.16894 Kaisa Kahre               Kääpa       00:25:06
  5.20643 Signe Kallion             Osula       00:29:04
  6.21267 Moonika Savi              Vastseliin  00:30:19
  7.20634 Miina Aleksandra Piho     Haanja PK   00:30:55
  8.16901 Liis Lindsalu             Sõmerpalu   00:35:45
  9.15690 Merli Mari Utsal          Haanja SK   00:37:05
 10.19427 Leana Kull                Antsla Güm  00:37:08
 11.16957 Reili Jäädmaa             Varstu KK   00:38:29
 12.15013 Kairi Hein                Haanja      00:41:27
 13.16669 Annemarii Bendi           Osula       00:42:33
 14.15691 Miia Heleene Utsal        Haanja SK   00:47:45
 15.20769 Klaudia Liivrand          Krabi PK    00:49:36
 16.22292 Anu Kukk                  Rõuge PK    00:50:47
 17.24014 Merle Kaasik              Krabi       00:51:11
 18.20770 Sandra Ernits             Krabi PK    00:53:33
 19.17229 Kristel-Liis Jõendi       Osula       00:53:37
 20.24013 Lisette Heitur            Rõuge       00:56:26
 21.24012 Viktoria Sumerkina        Kesklinna   00:57:13
 22.18521 Jette Paat                Kesklinna   01:00:06
 23.16879 Eleriin Hirv              Kääpa PK    01:06:11
 24.24060 Iris Arumäe               Varstu      01:11:23
 25.24028 Gerda Mändmaa             Varstu      01:11:34
 26.15524 Eliise-Mariin Sepp        Kääpa PK    01:15:22
 27.20762 Airin Alliksoo            Varstu      01:22:40
 28.20636 Virge Kaurson             Krabi PK    01:26:47
 29.22376 Kaisa Langus              Varstu KK   01:29:34
 30.24032 Inessa-Rebeca Vellak      Rõuge       01:30:11
 31.24030 Jaanika Armulik           Varstu      01:33:15
 32.22364 Brigita Kostabi           Rõuge PK    01:34:04
 33.20750 Viktorija Zujeva          Krabi PK    01:35:14
 34.20638 Kadi Aripman              Antsla Güm  01:39:43
 35.21274 Kelly Falk                Rõuge PK    01:41:11
 36.24034 Kristina Siska            Antsla      01:46:31
 37.24038 Liisbeth Ossipov          Kääpa       01:50:06
RADA5 Rada (5): 4 KP 2.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.22370 Salme Adeele Hollas       Sõmerpalu   00:22:50
  2. 5936 Indrek Ots                Haanja RK   00:40:52
  3.21651 Anne Ots                  Haanja RK   00:41:34
  4.24054 Helen Metsma              Osula       00:43:32
  5.22371 Peep Hollas               Sõmerpalu   00:56:31
M10 Rada (5): 4 KP 2.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16982 Toomas Mattus             Kobras      00:27:49
  2.22834 Hendrik Hollas            SÕmerpalu   00:55:03
  3.24002 Sander Lepp               Võru        01:07:58
N10 Rada (5): 4 KP 2.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.24003 Anette Pihus              Võru        00:53:10
NOORKOTKAD Rada (6): 6 KP 4.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.20127 Artur Vodi                Vastseliin  00:28:07
  2.15684 Mairo Hannust             Haanja SK   00:30:06
  3.15698 Taavi Perv                Osula       00:30:38
  4.22388 Karl-Gustav Sok           Haanja PK   00:39:11
  5.20631 Hanno-Laur Kunnus         Kreutzwald  00:39:36
  6.16415 Johannes-Klaus Konksi     Varstu      00:40:50
  7.24007 Kristjan Sok              Haanja PK   00:41:12
  8.20633 Rinaldo Must              Mõniste PK  00:41:29
  9.15696 Joosep Perv               Osula       00:45:12
 10.20720 Kristjan Must             Mõniste PK  00:46:29
 11.22352 Kristjan Teder            Rõuge PK    00:46:54
 12.20793 Reinar Vissel             Varstu KK   00:50:29
 13.16679 Richard Lang              Kääpa PK    00:52:55
 14.24009 Peeter Olaf Kirschenberg  Antsla      00:54:50
 15.15528 Jarko Nassar              Kääpa PK    00:55:44
 16.20767 Martin Oja                Varstu KK   00:55:59
 17.16871 Alex Zernov               Kääpa PK    01:00:38
 18.16414 Henri Heinsoo             Krabi       01:14:11
 19.19447 Andrei Zujev              Krabi PK    01:16:12
 20.24036 Rainis Raja               Rõuge       01:32:01
 21.22380 Armas Kuningas            Vastseliin  01:34:06
 22.24061 Gerrit Ziugand            Vastseliin  01:37:02
 23.22290 Sven Vesper               Rõuge PK    01:38:21
 24.18430 Rait Haabsaar             Vastseliin  01:43:10
 25.22294 Andreas Vesper            Rõuge PK    01:44:04
NööRIRADA Rada (7): 2 KP 0.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.18425 Mehis Moor                Vastseliin  00:04:32
  2.18422 Lukas Siegert             Vastseliin  00:04:37
  3.16479 Kaisa Kuragin             Võru        00:04:48
  4.18431 Aleks Siegert             Vastseliin  00:05:25
  5.20690 Eke Ots                   Haanja Rk   00:05:33
  6.16455 Eva Piirisild             Võru        00:07:09
  7.22576 Ats Ots                   Hannaj RK   00:09:39
  8.24048 Annabel Kipasto           Osula PK    00:09:48
  9.24047 Karmen Kerge              Osula       00:10:07
 10.24005 Jennifer Kahre            Kääpa PK    00:13:54
 11.24008 Robert Haabsaar           Vastseliin  00:17:43
 12.24010 Pärtel Perv               Sõmerpalu   00:18:59
 13.24011 Mariel Perv               Sõmerpalu   00:19:06
VABA ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5929 Janek Orro                Võru        01:07:05 19p
  2.18423 Maris Moor                Vastseliin  02:00:20 19p
  3.18424 Piret Palok               Vastseliin  02:00:30 19p
  4.24053 Jaan Länts                KUP         02:32:10 14p
  5.24039 Janno Õige                KUP         01:26:48 13p
  6.24046 Janek Mölder              KUP         01:46:11 13p
  7.24037 Raido Ader                KUP         01:22:28 12p
  8.24058 Konstantin Šestakov       KUP         03:12:55 12p
  9.24059 Tõnis Villem              KUP         03:13:00 12p
 10.24015 Juhan Jasper Jagomägi     KUP         01:01:38 11p
 11. 1411 Annika Rihma              Kobras      01:03:22 11p
 12.24062 Jüri Kaljusto             KUP         01:18:11 11p
 13.24027 Johannes Kukebal          KUP         01:23:31 11p
 14.24026 Randmar Schults           KUP         01:23:50 11p
 15.24024 Andrus Ehand              KUP         01:25:15 11p
 16.24040 Gert Erik                 KUP         01:33:14 11p
 17.16678 Raido Kiss                Võru        01:00:52 10p
 18.24025 Argo Kurvits              KUP         01:18:43 10p
 19.24031 Raiko Bach                KUP         01:19:26 10p
 20.13432 Raido Sild                KUP         01:22:44 10p
 21.24044 Vladimir Gorditšev        KUP         01:48:57 9p
 22.24045 Raimo Müür                Kup         01:28:26 8p
 23.   15 Nikolai Järveoja          Kobras      00:34:37 7p
 24.24063 Robert Lauri              KUP         00:43:20 7p
 25.15429 Piret Kahre               Lasva KKS   01:52:57 6p
 26.15281 Marianne Hermann          Lasva KKS   00:45:08 5p
 27.24029 Allan Puks                KUP         00:59:51 5p
 28.24006 Melani Väits              Sõmerpalu   00:50:41 4p
 29.24043 Oliver Vaarmets           KUP         01:47:17 4p
 30.15682 Kevin Limbo               Haanja SK   01:37:43 3p
 31.24042 Britha Rosenthal          Vasteliina  01:24:08 2p
 32.24033 Trond Bjarte Tagamets     Antsla      01:42:20 2p
 33.24035 Heikko-Hardi Reinhold     Antsla      01:43:36 2p
 34.20734 Reemet Kriis              Krabi PK    01:44:59 2p
 35.24050 Tõnis Kask                KUP         01:38:49
#1 Rada (RADA1,M18,M21,M35): 13 KP 8.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1326 Mati Tiit                 Ilves       00:45:39
  2. 3446 Tanel Mõttus              Võru        00:46:51
  3.16666 Lauri Pähn                Võru        00:49:00
  4.13616 Priit Narusk              Võru        00:57:47
  5. 4135 Fred Needo                Võru        01:01:23
  6.16233 Lauri Allmann             Kuperjanov  01:02:38
  7. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        01:10:55
  8.13517 Raido Viks                Võru        01:19:24
  9.11063 Mihkel Kase               KUP         01:22:15
 10. 2220 Indrek Kuusk              Võru        01:39:07
 11.24052 Kevin Tiido               KUP         02:09:55
 12.24051 Olari Hargats             KUP         02:10:20
 13.24055 Marko Aatonen             KUP         02:51:16
 14.24056 Kait Org                  KUP         02:55:32
 15.24057 Timo Seim                 KUP         03:13:27
#2 Rada (RADA2,M16,M45,N18,N21,N35): 10 KP 6.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.15275 Ülle Hollo                Võru        00:48:05
  2. 6043 Andy Karjus               Võru        00:48:57
  3. 2984 Anti Parik                Otepää      00:53:54
  4.17963 Alex Treier               Võru        00:54:41
  5.16456 Valeri Kuragin            Võru        00:58:42
  6.  483 Aare Huik                 Võru        00:59:54
  7.  359 Erika Joonas              Võru        00:59:56
  8.10140 Villu Serv                Kobras      01:00:02
  8.16421 Epp Voitka                Võru        01:00:02
 10. 5042 Henn Antson               EKJ SK      01:00:54
 11.10194 Kadri Parts               Võru        01:05:56
 12.21266 Rein Lani                 Võru        01:10:16
 13. 3714 Heli Haug                 Võru        01:10:41
 14.18049 Madis Haug                Võru        01:13:06
 15.24041 Kaido Kivilo              KUP         01:24:20
 16.22556 Marika Ossimova                       01:28:45
 17. 2184 Kristi Mõttus             Võru        01:28:47
 18.17900 Rainer Jõgeva             Kuperjanov  01:40:05
#3 Rada (RADA3,M14,M60,N16,N45): 6 KP 4.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16234 Hando Allmann             Võru        00:26:02
  2.20486 Aleksander Kepler         Kobras      00:32:58
  3. 9170 August Jakobson           Kobras      00:33:48
  4.   83 Koit Paasma               Lehola      00:33:59
  5. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        00:34:49
  6.17669 Martin Erik Maripuu       Kobras      00:34:55
  7. 3685 Mati Külaase              Võru        00:35:18
  8.17962 Janar Saks                Võru        00:37:23
  9. 2008 Ellen Lembra              Kape        00:40:23
 10.  925 Liivi Parik               Otepää      00:42:29
 11.20687 Jürgen Joonas             Võru        00:42:51
 12.20813 Otto Toomas Kibena        Võru        00:43:45
 13. 1064 Rudolf Mürk               Võru        00:47:26
 14.15707 Karel Kuragin             Võru        00:49:58
 15.15393 Krista Kõlli              Võru        00:51:11
 16. 3803 Ats Virumäe               Võru        00:54:09
 17.  460 Lembit Vassil             Ilves       00:55:16
 18. 5017 Heli Viks                 Võru        00:57:22
 19. 3723 Liina Tshegurov           Võru        00:58:37
 20.16500 Liivi Savi                Päkapikk    00:58:39
 21.20947 Monika Märtin             Päkapikk    00:58:42
 22. 6987 Sander Lembra             Võru        01:07:53
 23.15814 Madli-Greete Raud         Vastseliin  01:07:56
 24. 3015 Helve Luht                Harju KEK   01:09:40
#4 Rada (RADA4,M12,N12,N14,N60,KODUTüTRED): 6 KP 2.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.15012 Kristiina Himma           Haanja      00:21:34
  2. 5043 Kristina Haug             Sõmerpalu   00:24:13
  3.18504 Anita Laanejõe            Sõmerpalu   00:24:54
  4.15278 Olev Piirisild            Võru        00:25:03
  5.16894 Kaisa Kahre               Kääpa       00:25:06
  6.20643 Signe Kallion             Osula       00:29:04
  7.21267 Moonika Savi              Vastseliin  00:30:19
  8.20634 Miina Aleksandra Piho     Haanja PK   00:30:55
  9.16901 Liis Lindsalu             Sõmerpalu   00:35:45
 10.15690 Merli Mari Utsal          Haanja SK   00:37:05
 11.19427 Leana Kull                Antsla Güm  00:37:08
 12.  740 Helle Mürk                Võru        00:37:27
 13.16957 Reili Jäädmaa             Varstu KK   00:38:29
 14.15013 Kairi Hein                Haanja      00:41:27
 15.16669 Annemarii Bendi           Osula       00:42:33
 16.18877 Urmet Pihus               Võru        00:47:06
 17.15691 Miia Heleene Utsal        Haanja SK   00:47:45
 18.20769 Klaudia Liivrand          Krabi PK    00:49:36
 19.22292 Anu Kukk                  Rõuge PK    00:50:47
 20.24014 Merle Kaasik              Krabi       00:51:11
 21.16478 Kersti Ilves              Võru        00:52:54
 22.20770 Sandra Ernits             Krabi PK    00:53:33
 23.17229 Kristel-Liis Jõendi       Osula       00:53:37
 24.24013 Lisette Heitur            Rõuge       00:56:26
 25.24012 Viktoria Sumerkina        Kesklinna   00:57:13
 26.18521 Jette Paat                Kesklinna   01:00:06
 27.22824 Alarich Paas              Võru KG     01:00:48
 28.16879 Eleriin Hirv              Kääpa PK    01:06:11
 29.24060 Iris Arumäe               Varstu      01:11:23
 30.24028 Gerda Mändmaa             Varstu      01:11:34
 31.21652 Liisi Riivik              Osula       01:11:47
 32.24049 Ene Kerge                 Sõmerpalu   01:11:54
 33.15524 Eliise-Mariin Sepp        Kääpa PK    01:15:22
 34.20762 Airin Alliksoo            Varstu      01:22:40
 35.20636 Virge Kaurson             Krabi PK    01:26:47
 36.22376 Kaisa Langus              Varstu KK   01:29:34
 37.24032 Inessa-Rebeca Vellak      Rõuge       01:30:11
 38.24030 Jaanika Armulik           Varstu      01:33:15
 39.22364 Brigita Kostabi           Rõuge PK    01:34:04
 40.20750 Viktorija Zujeva          Krabi PK    01:35:14
 41.20638 Kadi Aripman              Antsla Güm  01:39:43
 42.21274 Kelly Falk                Rõuge PK    01:41:11
 43.24034 Kristina Siska            Antsla      01:46:31
 44.24038 Liisbeth Ossipov          Kääpa       01:50:06
#5 Rada (RADA5,M10,N10): 4 KP 2.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.22370 Salme Adeele Hollas       Sõmerpalu   00:22:50
  2.16982 Toomas Mattus             Kobras      00:27:49
  3. 5936 Indrek Ots                Haanja RK   00:40:52
  4.21651 Anne Ots                  Haanja RK   00:41:34
  5.24054 Helen Metsma              Osula       00:43:32
  6.24003 Anette Pihus              Võru        00:53:10
  7.22834 Hendrik Hollas            SÕmerpalu   00:55:03
  8.22371 Peep Hollas               Sõmerpalu   00:56:31
  9.24002 Sander Lepp               Võru        01:07:58
#6 Rada (RADA6,NOORKOTKAD): 6 KP 4.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.20127 Artur Vodi                Vastseliin  00:28:07
  2.15684 Mairo Hannust             Haanja SK   00:30:06
  3.15698 Taavi Perv                Osula       00:30:38
  4.22388 Karl-Gustav Sok           Haanja PK   00:39:11
  5.20631 Hanno-Laur Kunnus         Kreutzwald  00:39:36
  6.16415 Johannes-Klaus Konksi     Varstu      00:40:50
  7.24007 Kristjan Sok              Haanja PK   00:41:12
  8.20633 Rinaldo Must              Mõniste PK  00:41:29
  9.15696 Joosep Perv               Osula       00:45:12
 10.20720 Kristjan Must             Mõniste PK  00:46:29
 11.22352 Kristjan Teder            Rõuge PK    00:46:54
 12.20793 Reinar Vissel             Varstu KK   00:50:29
 13.16679 Richard Lang              Kääpa PK    00:52:55
 14.24009 Peeter Olaf Kirschenberg  Antsla      00:54:50
 15.15528 Jarko Nassar              Kääpa PK    00:55:44
 16.20767 Martin Oja                Varstu KK   00:55:59
 17.16871 Alex Zernov               Kääpa PK    01:00:38
 18.16414 Henri Heinsoo             Krabi       01:14:11
 19.19447 Andrei Zujev              Krabi PK    01:16:12
 20.24036 Rainis Raja               Rõuge       01:32:01
 21.22380 Armas Kuningas            Vastseliin  01:34:06
 22.24061 Gerrit Ziugand            Vastseliin  01:37:02
 23.22290 Sven Vesper               Rõuge PK    01:38:21
 24.18430 Rait Haabsaar             Vastseliin  01:43:10
 25.22294 Andreas Vesper            Rõuge PK    01:44:04
#7 Rada (NööRIRADA): 2 KP 0.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.18425 Mehis Moor                Vastseliin  00:04:32
  2.18422 Lukas Siegert             Vastseliin  00:04:37
  3.16479 Kaisa Kuragin             Võru        00:04:48
  4.18431 Aleks Siegert             Vastseliin  00:05:25
  5.20690 Eke Ots                   Haanja Rk   00:05:33
  6.16455 Eva Piirisild             Võru        00:07:09
  7.22576 Ats Ots                   Hannaj RK   00:09:39
  8.24048 Annabel Kipasto           Osula PK    00:09:48
  9.24047 Karmen Kerge              Osula       00:10:07
 10.24005 Jennifer Kahre            Kääpa PK    00:13:54
 11.24008 Robert Haabsaar           Vastseliin  00:17:43
 12.24010 Pärtel Perv               Sõmerpalu   00:18:59
 13.24011 Mariel Perv               Sõmerpalu   00:19:06

© Tak-Soft 2001-2009 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.16 [2009.820] @ 9/18/2015 1:42:45 AM OK Võru