Ape päevak 09.06.2015

6/9/2015
Korraldaja : Vilnis ja Iveta
Rajameister : Vilnis
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [M10] [M12] [M14] [M16]
[M18] [M21] [M35] [M45] [M55] [M60]
[MB] [MH] [N10] [N12] [N14] [N16]
[N18] [N21] [N35] [N45] [N55] [N60]
[NB] [NH] [RADA1] [RADA2] [RADA3] [RADA4]
[RADA5] [RADA6] [RADA7] [RADA8] [VABA]
M21 Rada (1): 19 KP 8.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Otārs Putrālis            OK AZIMUTS  00:53:56
  2.    0 Matīss Slikšjānis         Grundzāle   00:56:59
  3.    0 Atis Kalējs               Gaujiena    01:00:08
  4.    0 Ilgvars Caune             Grundzāle   01:05:40
  5.    0 Andris Lapiņš             Azimuts     01:05:45
  6.    0 Jānis Bormanis            Grundzāle   01:07:43
  7.  750 Sixten Sild               Võru        01:09:46
  8.    0 Aleksejs Solovjovs        NBS KS      01:10:22
  9. 3446 Tanel Mõttus              Võru        01:16:16
 10.13517 Raido Viks                Võru        01:26:03
 11.    0 Guntis Podnieks           Alūksne     01:28:08
M35 Rada (2): 16 KP 7.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Māris Vabulnieks          Ape         00:52:37
  2.    0 Raivis Kalniņš            Gaujiena    01:01:04
  3.    0 Ēriks Ūdris               Valka       01:04:15
M18 Rada (2): 16 KP 7.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16666 Lauri Pähn                Võru        00:58:40
  2.    0 Jānis Veļķeris            Alūksne     01:01:52
N21 Rada (3): 14 KP 6.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3717 Laura Joonas              Võru        00:51:13
  2.    0 Liene Brūvele             OK Azimuts  00:52:36
  3.    0 Vita Cīrule               OK Azimuts  00:56:51
  4.    0 Daiga Krēsliņa            OK Pūznis   01:06:21
  5.    0 Ilze Pužule               Valmiera    01:21:03
MB Rada (3): 14 KP 6.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Atis Andersons            Baisie eži  00:54:09
  2.    0 Aldis Sebris              OK Pūznis   00:54:48
  3. 3718 Jüri Joonas               Võru        00:55:01
  4.    0 Arturs Ārgulis            Grundzāle   01:07:08
  5.    0 Jurģis Dudelis            Smiltene    01:10:11
  6.    0 Roberts Lejnieks          NBS KS      01:11:41
  7.    0 Edgars Dārznieks          Baisie eži  01:13:19
  8.    0 Rubens Pāvils Šulcs       SĢ          01:20:58
  9.    0 Raivis Cekuls             Z/S"Saltup  01:25:15
 10.    0 Didzis Čakārnis           Smiltene    01:25:18
 11.    0 Kalvis Punte              Aumeistari  01:25:59
 12.    0 Gaidars Caune             Vireši      01:33:23
 13.    0 Elvijs Stībelis           Gulbene     01:40:43
M45 Rada (3): 14 KP 6.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Māris Stabiņš             Grundzāle   00:50:55
  2.    0 Guntis Zīvers             OK Azimuts  00:55:42
  3.    0 Guntars Cīrulis           OK Azimuts  00:55:52
  4.    0 Kārlis Magons             Smiltene    00:56:34
  5. 6043 Andy Karjus               Võru        00:58:18
  6.    0 Aigars Dudelis            OK AZIMUTS  01:02:31
  7.    0 Viesturs Dandens          Gaujiena    01:03:02
  8.    0 Jānis Nulle               OK Azimuts  01:03:25
  9.    0 Uldis Vērdiņš             Alūksne     01:03:29
 10.    0 Aldis Lapiņš              Azimuts     01:05:48
 11.    0 Uldis Bertuks             Strautiņi   01:06:11
 12. 3449 Eero Joonas               Võru        01:10:32
 13.  483 Aare Huik                 Võru        01:13:48
 14.    0 Sarmis Āboliņš            Strautiņi   01:19:44
 15.18049 Madis Haug                Võru        01:22:17
 16.    0 Jānis Frīdenbergs         Baisie eži  01:30:29
M16 Rada (3): 14 KP 6.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Reinis Rubins             Gaujiena    01:02:45
  2.    0 Druvis Čakārnis           SCV         01:05:58
  3.    0 Kaspars Briedītis         Jaunsardze  01:22:15
  4.15503 Joonas Halapuu            Võru        01:27:11
  5.16678 Raido Kiss                Kääpa PK    01:29:45
  6.    0 Oto Rainers Strazdiņš     Grundzāle   01:59:13
M55 Rada (4): 13 KP 5.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Māris Lapiņš              Azimuts     01:03:02
  2.    0 Miervaldis Jāņakalns      Jaunlaicen  01:22:34
N35 Rada (4): 13 KP 5.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Videga Gaigala            OK Azimuts  00:54:51
  2. 2008 Ellen Lembra              Kape        01:00:52
  3.15275 Ülle Hollo                Võru        01:04:31
  4.16421 Epp Voitka                Võru        01:05:46
  5.    0 Iveta Veļķere             Alūksne     01:09:13
  6.10194 Kadri Parts               Võru        01:17:29
  7.    0 Maija Gudēna              Valka       01:20:32
  8.    0 Līga Lupkina              Balvi       01:38:17
N45 Rada (5): 11 KP 4.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  359 Erika Joonas              Võru        00:46:42
  2.    0 Gerda Sirmā               OK Pūznis   00:56:41
  3.    0 Aiva Skopāne              Azimuts     01:05:07
  4.    0 Anda Lejasblusa           ind.        01:14:34
  5.    0 Vēsma Selga               OK Azimuts  01:22:05
  6.    0 Ilze Dāve                 Gaujiena    01:22:08
N16 Rada (5): 11 KP 4.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Madara Vaļģe              Valka       00:44:07
  2.    0 Signe Sirmā               Jaunsardze  00:53:00
  3.    0 Karīna Harkina            Gaujiena    00:53:07
M14 Rada (5): 11 KP 4.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Ralfs Bambulis            Gulbenes N  00:45:08
  2.16234 Hando Allmann             Võru        00:46:26
  3.17962 Janar Saks                Võru        00:48:38
  4.    0 Uvis Ronis                Gulbenes N  00:49:06
  5.    0 Jānis Šķirpāns            Jaunsardze  00:51:35
  6.    0 Reinis Jundzis            Jaunsardze  01:17:52
  7.19883 Tim Hendrik Kuusk         Võru        01:34:37
        0 Kārlis Vaļģis             Valka       DQ      
RADA5 Rada (5): 11 KP 4.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.17013 Indrek Kuusk              Võru        01:34:20
NB Rada (6): 10 KP 4.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Margita Grīnberga         Alūksne     00:45:43
  2.    0 Gunta Dudele              OK Azimuts  00:46:49
  3.    0 Ilze Vaļģe                Kalnpierbe  00:47:12
  4.    0 Sanita  Vilciņa           Alūksne     00:55:58
  5.    0 Kaspars Lārmanis          Aumeisteri  00:56:29
  6.    0 Evita Zeile               EET Vidzem  00:58:42
  7.    0 Linda Vabulniece          Ape         01:12:19
  8.    0 Inga Kārkliņa             Valka       01:33:16
  9.    0 Elita Šulca               OK Azimuts  01:50:45
N55 Rada (6): 10 KP 4.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Ārija Bertuka             Strautiņi   00:54:17
  2.    0 Astrīda Grīnberga         Lattelecom  01:06:04
  3. 5017 Heli Viks                 Võru        01:08:27
N14 Rada (6): 10 KP 4.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Agnija Caune              Grundzāle   00:35:08
  2.    0 Anete Anna Strazdiņa      Grundzāle   00:49:19
  3.    0 Annija Slikšjāne          Grundzāle   00:57:46
  4.16894 Kaisa Kahre               Võru        01:00:20
  5.    0 Dārta Cīrule              OK Azimuts  01:17:55
  6.    0 Estere Rožkalne           Gaujiena    01:32:14
M60 Rada (6): 10 KP 4.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Ilmārs Limbēns            Sigulda     00:40:33
  2.    0 Jānis Biezais             OK AZIMUTS  00:43:52
  3. 3685 Mati Külaase              Võru        00:46:11
  4.    0 Juris Zaķis               OK Pūznis   00:46:30
  5. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        00:48:41
  6.    0 Anatolijs Štainmilers     Seda        00:50:41
  7.    0 Guntis Upacers            Seniors     00:58:41
  8. 3803 Ats Virumäe               Võru        01:01:12
  9.    0 Atis Anže                 OK Pūznis   01:06:54
MH Rada (6): 10 KP 4.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Normunds Vārtukaptenis    Aizupītes   00:39:53
  2.    0 Nils Johansons            Jaunpiebal  00:40:23
  3.    0 Rihards Gross             Aizupītes   00:42:03
  4.    0 Armands Lūkins            Lejasciems  00:45:29
  5.    0 Jānis Stūrītis            Jaunsardze  00:45:49
  6.    0 Mairis Rāts               Veclaicene  00:46:25
  7.    0 Valērijs Prosolkovs       Seda        01:02:23
  8.    0 Andris Stepe              SK Lejasci  01:04:22
  9.    0 Normunds Ciemiņš          Palsmane    01:10:40
 10.    0 Ernests Olders            Alūksne     01:38:36
 11.    0 Rolands Puriņš            Poliklīnik  01:38:40
NH Rada (7): 7 KP 3.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Viktorija Brjuņina        OK Azimuts  00:33:35
  2.    0 Ieva Punte                Smiltene    00:36:19
  3.    0 Sanita Sproģe             Gaujiena    00:39:36
  4.    0 Laila Uiska               Lejasciems  00:42:58
  5.    0 Ilze Zariņa               Jaunpiebal  00:43:52
  6.    0 Sintija Levica            Gaujiena    00:44:02
  7.    0 Sanita Lārmane            Aumeisteri  00:48:29
  8.    0 Ilze Celenberga           Gaujiena    01:12:48
N60 Rada (7): 7 KP 3.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Rudīte Šterna             Sigulda     00:47:49
  2. 5021 Talvi Trell               OK Voru     00:59:00
  3.    0 Ilona Vandāna             ZVOC        01:00:37
N12 Rada (7): 7 KP 3.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Hanna Gabriela Ziemiņa    Grundzāle   00:39:48
  2.    0 Jūlija Katrīna Celenberga Gaujiena    00:43:56
  3.    0 Anda Jaunmuktāne          Smiltene    01:27:40
  4.    0 Madara Celma              Smiltene    01:28:23
  5.    0 Agnese Jaunmuktāne        Smiltene    02:00:47
M12 Rada (7): 7 KP 3.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Austris Kalniņš           Gaujiena    00:29:41
  2.15278 Olev Piirisild            Võru        00:47:51
  3.    0 Gintars Ķelps             Grundzāle   00:48:04
  4.    0 Normunds Zaharāns         Gulbenes N  00:49:53
  5.    0 Renārs Kļaviņš            Grundzāle   01:07:44
  6.    0 Modris Smorodins          Smiltene    01:25:04
        0 Valters Mamedovs          Gulbenes N  DQ      
M10 Rada (8): 5 KP 2.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Kristers Lārmanis         Gaujiena    00:19:20
  2.    0 Uvis Sproģis              Gaujiena    00:19:54
  3.20813 Otto Toomas Kibena        Võru        00:27:05
  4.    0 Matīss Kalniņš            Grundzāle   00:28:05
  5.    0 Adrians Stepe             SK Lejasci  00:28:37
  6.    0 Jānis Ošiņš               Smiltene    00:49:40
N10 Rada (8): 5 KP 2.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.17896 Mia Mai Huik              Võru        00:24:31
  2.    0 Kitija Abula              Grundzāle   00:25:55
  3.    0 Marta Kalniņa             Gaujiena    00:27:33
  4.    0 Karlīna Vilciņa           Alūksne     00:28:27
  5.    0 Megija Tralla             Gaujiena    00:39:42
VABA ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Adrians Djačuks           Grundzāle   00:59:02 15p
  2.    0 Renārs Kokorevičs         Gulbenes N  00:45:43 14p
  3.17963 Alex Treier               Võru        01:27:35 14p
  4.    0 Dainis Bormanis           Piebalga    00:57:31 13p
        0 Guntars Puntulis          OK Azimuts  DQ       12p
  6.    0 Dace Ikšele               Jaunpiebal  00:52:29 11p
  7.18423 Maris Moor                Vastseliin  01:57:12 11p
  8.18424 Piret Palok               Vastseliin  01:58:57 11p
  9.993684 Inese Žīgure              Ilzene      01:25:21 10p
 10.    0 Dina Kaupe                Smiltene    01:01:40 8p
 11.23105 Einar Mägi                OU Tegusad  01:07:36 6p
#1 Rada (M21,RADA1): 19 KP 8.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Otārs Putrālis            OK AZIMUTS  00:53:56
  2.    0 Matīss Slikšjānis         Grundzāle   00:56:59
  3.    0 Atis Kalējs               Gaujiena    01:00:08
  4.    0 Ilgvars Caune             Grundzāle   01:05:40
  5.    0 Andris Lapiņš             Azimuts     01:05:45
  6.    0 Jānis Bormanis            Grundzāle   01:07:43
  7.  750 Sixten Sild               Võru        01:09:46
  8.    0 Aleksejs Solovjovs        NBS KS      01:10:22
  9. 3446 Tanel Mõttus              Võru        01:16:16
 10.13517 Raido Viks                Võru        01:26:03
 11.    0 Guntis Podnieks           Alūksne     01:28:08
#2 Rada (M35,M18,RADA2): 16 KP 7.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Māris Vabulnieks          Ape         00:52:37
  2.16666 Lauri Pähn                Võru        00:58:40
  3.    0 Raivis Kalniņš            Gaujiena    01:01:04
  4.    0 Jānis Veļķeris            Alūksne     01:01:52
  5.    0 Ēriks Ūdris               Valka       01:04:15
#3 Rada (N21,MB,M45,M16,RADA3): 14 KP 6.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Māris Stabiņš             Grundzāle   00:50:55
  2. 3717 Laura Joonas              Võru        00:51:13
  3.    0 Liene Brūvele             OK Azimuts  00:52:36
  4.    0 Atis Andersons            Baisie eži  00:54:09
  5.    0 Aldis Sebris              OK Pūznis   00:54:48
  6. 3718 Jüri Joonas               Võru        00:55:01
  7.    0 Guntis Zīvers             OK Azimuts  00:55:42
  8.    0 Guntars Cīrulis           OK Azimuts  00:55:52
  9.    0 Kārlis Magons             Smiltene    00:56:34
 10.    0 Vita Cīrule               OK Azimuts  00:56:51
 11. 6043 Andy Karjus               Võru        00:58:18
 12.    0 Aigars Dudelis            OK AZIMUTS  01:02:31
 13.    0 Reinis Rubins             Gaujiena    01:02:45
 14.    0 Viesturs Dandens          Gaujiena    01:03:02
 15.    0 Jānis Nulle               OK Azimuts  01:03:25
 16.    0 Uldis Vērdiņš             Alūksne     01:03:29
 17.    0 Aldis Lapiņš              Azimuts     01:05:48
 18.    0 Druvis Čakārnis           SCV         01:05:58
 19.    0 Uldis Bertuks             Strautiņi   01:06:11
 20.    0 Daiga Krēsliņa            OK Pūznis   01:06:21
 21.    0 Arturs Ārgulis            Grundzāle   01:07:08
 22.    0 Jurģis Dudelis            Smiltene    01:10:11
 23. 3449 Eero Joonas               Võru        01:10:32
 24.    0 Roberts Lejnieks          NBS KS      01:11:41
 25.    0 Edgars Dārznieks          Baisie eži  01:13:19
 26.  483 Aare Huik                 Võru        01:13:48
 27.    0 Sarmis Āboliņš            Strautiņi   01:19:44
 28.    0 Rubens Pāvils Šulcs       SĢ          01:20:58
 29.    0 Ilze Pužule               Valmiera    01:21:03
 30.    0 Kaspars Briedītis         Jaunsardze  01:22:15
 31.18049 Madis Haug                Võru        01:22:17
 32.    0 Raivis Cekuls             Z/S"Saltup  01:25:15
 33.    0 Didzis Čakārnis           Smiltene    01:25:18
 34.    0 Kalvis Punte              Aumeistari  01:25:59
 35.15503 Joonas Halapuu            Võru        01:27:11
 36.16678 Raido Kiss                Kääpa PK    01:29:45
 37.    0 Jānis Frīdenbergs         Baisie eži  01:30:29
 38.    0 Gaidars Caune             Vireši      01:33:23
 39.    0 Elvijs Stībelis           Gulbene     01:40:43
 40.    0 Oto Rainers Strazdiņš     Grundzāle   01:59:13
#4 Rada (M55,N18,N35,RADA4): 13 KP 5.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Videga Gaigala            OK Azimuts  00:54:51
  2. 2008 Ellen Lembra              Kape        01:00:52
  3.    0 Māris Lapiņš              Azimuts     01:03:02
  4.15275 Ülle Hollo                Võru        01:04:31
  5.16421 Epp Voitka                Võru        01:05:46
  6.    0 Iveta Veļķere             Alūksne     01:09:13
  7.10194 Kadri Parts               Võru        01:17:29
  8.    0 Maija Gudēna              Valka       01:20:32
  9.    0 Miervaldis Jāņakalns      Jaunlaicen  01:22:34
 10.    0 Līga Lupkina              Balvi       01:38:17
#5 Rada (N45,N16,M14,RADA5): 11 KP 4.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Madara Vaļģe              Valka       00:44:07
  2.    0 Ralfs Bambulis            Gulbenes N  00:45:08
  3.16234 Hando Allmann             Võru        00:46:26
  4.  359 Erika Joonas              Võru        00:46:42
  5.17962 Janar Saks                Võru        00:48:38
  6.    0 Uvis Ronis                Gulbenes N  00:49:06
  7.    0 Jānis Šķirpāns            Jaunsardze  00:51:35
  8.    0 Signe Sirmā               Jaunsardze  00:53:00
  9.    0 Karīna Harkina            Gaujiena    00:53:07
 10.    0 Gerda Sirmā               OK Pūznis   00:56:41
 11.    0 Aiva Skopāne              Azimuts     01:05:07
 12.    0 Anda Lejasblusa           ind.        01:14:34
 13.    0 Reinis Jundzis            Jaunsardze  01:17:52
 14.    0 Vēsma Selga               OK Azimuts  01:22:05
 15.    0 Ilze Dāve                 Gaujiena    01:22:08
 16.17013 Indrek Kuusk              Võru        01:34:20
 17.19883 Tim Hendrik Kuusk         Võru        01:34:37
        0 Kārlis Vaļģis             Valka       DQ      
#6 Rada (NB,N55,N14,M60,MH,RADA6): 10 KP 4.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Agnija Caune              Grundzāle   00:35:08
  2.    0 Normunds Vārtukaptenis    Aizupītes   00:39:53
  3.    0 Nils Johansons            Jaunpiebal  00:40:23
  4.    0 Ilmārs Limbēns            Sigulda     00:40:33
  5.    0 Rihards Gross             Aizupītes   00:42:03
  6.    0 Jānis Biezais             OK AZIMUTS  00:43:52
  7.    0 Armands Lūkins            Lejasciems  00:45:29
  8.    0 Margita Grīnberga         Alūksne     00:45:43
  9.    0 Jānis Stūrītis            Jaunsardze  00:45:49
 10. 3685 Mati Külaase              Võru        00:46:11
 11.    0 Mairis Rāts               Veclaicene  00:46:25
 12.    0 Juris Zaķis               OK Pūznis   00:46:30
 13.    0 Gunta Dudele              OK Azimuts  00:46:49
 14.    0 Ilze Vaļģe                Kalnpierbe  00:47:12
 15. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        00:48:41
 16.    0 Anete Anna Strazdiņa      Grundzāle   00:49:19
 17.    0 Anatolijs Štainmilers     Seda        00:50:41
 18.    0 Ārija Bertuka             Strautiņi   00:54:17
 19.    0 Sanita  Vilciņa           Alūksne     00:55:58
 20.    0 Kaspars Lārmanis          Aumeisteri  00:56:29
 21.    0 Annija Slikšjāne          Grundzāle   00:57:46
 22.    0 Guntis Upacers            Seniors     00:58:41
 23.    0 Evita Zeile               EET Vidzem  00:58:42
 24.16894 Kaisa Kahre               Võru        01:00:20
 25. 3803 Ats Virumäe               Võru        01:01:12
 26.    0 Valērijs Prosolkovs       Seda        01:02:23
 27.    0 Andris Stepe              SK Lejasci  01:04:22
 28.    0 Astrīda Grīnberga         Lattelecom  01:06:04
 29.    0 Atis Anže                 OK Pūznis   01:06:54
 30. 5017 Heli Viks                 Võru        01:08:27
 31.    0 Normunds Ciemiņš          Palsmane    01:10:40
 32.    0 Linda Vabulniece          Ape         01:12:19
 33.    0 Dārta Cīrule              OK Azimuts  01:17:55
 34.    0 Estere Rožkalne           Gaujiena    01:32:14
 35.    0 Inga Kārkliņa             Valka       01:33:16
 36.    0 Ernests Olders            Alūksne     01:38:36
 37.    0 Rolands Puriņš            Poliklīnik  01:38:40
 38.    0 Elita Šulca               OK Azimuts  01:50:45
#7 Rada (NH,N60,N12,M12,RADA7): 7 KP 3.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Austris Kalniņš           Gaujiena    00:29:41
  2.    0 Viktorija Brjuņina        OK Azimuts  00:33:35
  3.    0 Ieva Punte                Smiltene    00:36:19
  4.    0 Sanita Sproģe             Gaujiena    00:39:36
  5.    0 Hanna Gabriela Ziemiņa    Grundzāle   00:39:48
  6.    0 Laila Uiska               Lejasciems  00:42:58
  7.    0 Ilze Zariņa               Jaunpiebal  00:43:52
  8.    0 Jūlija Katrīna Celenberga Gaujiena    00:43:56
  9.    0 Sintija Levica            Gaujiena    00:44:02
 10.    0 Rudīte Šterna             Sigulda     00:47:49
 11.15278 Olev Piirisild            Võru        00:47:51
 12.    0 Gintars Ķelps             Grundzāle   00:48:04
 13.    0 Sanita Lārmane            Aumeisteri  00:48:29
 14.    0 Normunds Zaharāns         Gulbenes N  00:49:53
 15. 5021 Talvi Trell               OK Voru     00:59:00
 16.    0 Ilona Vandāna             ZVOC        01:00:37
 17.    0 Renārs Kļaviņš            Grundzāle   01:07:44
 18.    0 Ilze Celenberga           Gaujiena    01:12:48
 19.    0 Modris Smorodins          Smiltene    01:25:04
 20.    0 Anda Jaunmuktāne          Smiltene    01:27:40
 21.    0 Madara Celma              Smiltene    01:28:23
 22.    0 Agnese Jaunmuktāne        Smiltene    02:00:47
        0 Valters Mamedovs          Gulbenes N  DQ      
#8 Rada (M10,N10,RADA8): 5 KP 2.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Kristers Lārmanis         Gaujiena    00:19:20
  2.    0 Uvis Sproģis              Gaujiena    00:19:54
  3.17896 Mia Mai Huik              Võru        00:24:31
  4.    0 Kitija Abula              Grundzāle   00:25:55
  5.20813 Otto Toomas Kibena        Võru        00:27:05
  6.    0 Marta Kalniņa             Gaujiena    00:27:33
  7.    0 Matīss Kalniņš            Grundzāle   00:28:05
  8.    0 Karlīna Vilciņa           Alūksne     00:28:27
  9.    0 Adrians Stepe             SK Lejasci  00:28:37
 10.    0 Megija Tralla             Gaujiena    00:39:42
 11.    0 Jānis Ošiņš               Smiltene    00:49:40

© Tak-Soft 2001-2009 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.16 [2009.820] @ 6/14/2015 11:58:26 PM OK Võru