Vastseliina-Ristimäe kolmapäevak 08.05.2013

5/8/2013
Korraldaja : Sixten
Rajameister : Lauri Sild
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [M10] [M12] [M14] [M16] [M18]
[M21] [M35] [M45] [M55] [M60] [M65]
[MA] [MB] [MC] [MH] [N10] [N12]
[N14] [N16] [N18] [N21] [N35] [N45]
[N55] [N60] [N65] [NA] [NB] [NC]
[NH] [RADA1] [RADA2] [RADA3] [RADA4] [RADA5]
[RADA6] [RADA7] [SN] [VABA] [VN]
M18 Rada (1): 18 KP 7.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 6987 Sander Lembra             Võru        01:00:58
M21 Rada (1): 18 KP 7.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1326 Mati Tiit                 Ilves       00:52:31
  2. 5038 Kevin Koskinen            Võru        00:55:45
  3. 3725 Ģirts Jaunzems            NBS KS      01:02:08
  4. 3718 Jüri Joonas               Võru        01:02:18
  5.10214 Tõnis Piirisild           Võru        01:03:29
  6.13616 Priit Narusk              Võru        01:08:42
  7.16484 Tiit Toots                Rõuge vald  01:18:48
  8.19415 Orm-Gregori Joost         Kuperj. ÜJ  01:32:13
  9.15274 Allan Terve               Võru        01:43:12
M35 Rada (1): 18 KP 7.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2626 Ēriks Ūdris               ZVOC        00:57:55
  2. 3752 Atis Kalējs               Gaujiena    00:58:21
  3. 3449 Eero Joonas               Võru        01:08:10
  4.16233 Lauri Allmann             Kuperjanov  01:13:54
  5. 2167 Urmas Hiielaan            Võru        01:14:46
  6. 1965 Jānis Nulle               OK Azimuts  01:16:12
  7. 3689 Raivis Kalniņš            Gaujiena    01:19:19
  8.  483 Aare Huik                 Võru        01:21:11
  9. 5042 Henn Antson               Võru        01:28:45
 10. 2220 Indrek Kuusk              Võru        01:35:40
MA Rada (1): 18 KP 7.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1973 Otārs Putrālis            OK Azimuts  00:50:45
  2. 5037 Edgars Lārmanis           Aumeistari  00:54:47
  3. 1287 Jānis Bormanis            Grundzāle   00:55:48
  4.    0 Jānis Umurs               NBS KS      00:56:24
  5. 2514 Matīss Slikšjānis         Grundzāle   01:00:04
  6. 2513 Ilgvars Caune             Grundzāle   01:00:45
RADA2 Rada (2): 13 KP 6.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5813 Erik Saarts               Võru        00:45:32
M16 Rada (2): 13 KP 6.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3701 Jānis Veļķeris            Alūksne     00:51:05
  2.16666 Lauri Pähn                Võru        00:52:26
  3.15698 Taavi Perv                Võru        00:56:33
  4.15318 Ralf Sannikov             Võru        01:11:35
  5. 3702 Rihards Lūkins            Zaļais      01:13:26
M45 Rada (2): 13 KP 6.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3710 Uldis Vērdiņš             Alūksne     00:47:45
  2. 3800 Vilnis Veļķeris           Alūksne     00:47:57
  3.  675 Ilmārs Brikmanis          Individuāl  00:51:27
  4. 1968 Māris Stabiņš             Grundzāle   00:53:03
  5.  164 Guntars Puntulis          Smiltene    00:54:50
  6. 3711 Viesturs Zaķis            Jaunalūksn  00:55:10
  7. 6043 Andy Karjus               Võru        00:55:30
  8. 5028 Juris Rudītis             OK Azimuts  01:02:53
  9. 3727 Viesturs Dandens          Gaujiena    01:06:54
 10. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        01:19:09
 11.18049 Madis Haug                AS Toftan   01:28:57
 12. 4010 Sarmis Āboliņš            Strautiņi   01:37:14
N21 Rada (2): 13 KP 6.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5009 Liina Palu                Koop        00:51:09
  2. 3717 Laura Joonas              Võru        00:52:30
  3.13522 Inga Siegert              Võru        01:01:17
  4.13548 Anne Serv                 Põlva ÜG    01:55:00
N35 Rada (2): 13 KP 6.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  359 Erika Joonas              Võru        01:03:26
  2. 4307 Marika Jäädmaa            Võru        01:04:17
  3. 2008 Ellen Lembra              Kape        01:09:31
  4. 3714 Heli Haug                 Võru        01:10:58
  5. 2502 Aiva Skopāne              Azimuts     01:14:17
  6.10194 Kadri Parts               Võru        01:15:11
  7.11784 Tiiu Serv                 Põlva       01:55:17
  8.16421 Epp Voitka                Võru        01:57:23
NA Rada (2): 13 KP 6.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3684 Inese Žīgure              Ilzene      01:01:06
  2. 3717 Daiga Krēsliņa            Lejasciems  01:16:56
RADA3 Rada (3): 12 KP 4.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.15320 Aivar Halapuu             Kreutzwald  00:58:43
M14 Rada (3): 12 KP 4.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1217 Reinis Putrālis           OK Azimuts  00:42:13
  2.15503 Joonas Halapuu            Võru        00:58:49
  3. 2631 Druvis Čakārnis           SCV         00:59:11
  4. 2690 Oto Rainers Strazdiņš     Grundzāle   01:04:22
  5. 5015 Adrians Djačuks           Grundzēle   01:07:24
  6.18117 Kristofer Lupp            Võru        01:31:38
M60 Rada (3): 12 KP 4.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3803 Ats Virumäe               Võru        01:24:41
M55 Rada (3): 12 KP 4.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1953 Māris Lapiņš              Azimuts     00:38:11
  2. 1999 Aldis Lapiņš              Azimuts     00:39:02
  3. 3653 Arvis Rubenis             Individuāl  00:47:30
N16 Rada (3): 12 KP 4.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1933 Anete Čama                Grundzāle   00:52:55
  2. 2653 Pārsla Kupriša            Grundzāle   00:54:01
N45 Rada (3): 12 KP 4.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1966 Videga Gaigala            OK Azimuts  00:46:21
  2.    0 Gerda Sirma               Puznis      00:54:10
  3.18423 Maris Moor                Vastseliin  01:01:17
  4.18424 Piret Palok               Vastseliin  01:01:32
  5. 3656 Aina Rubene               OK Pūznis   01:01:54
  6. 3695 Anda Lejasblusa           ind.        01:03:01
  7.15393 Krista Kõlli              Võru        01:11:41
RADA4 Rada (4): 8 KP 3.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.19488 Riina Nassar              Lasva vald  01:08:56
  2.19490 Mae Pindmaa               Võru        01:48:50
M12 Rada (4): 8 KP 3.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4003 Kristers Eduards Usārs    Lejasciems  00:35:03
  2.15696 Joosep Perv               Võru        00:35:43
  3.16234 Hando Allmann             Võru        00:35:57
  4.17963 Alex Treier               Võru        00:42:34
  5. 2689 Renārs Akmins             Grundzāle   00:46:05
  6. 5043 Rolands Orniks            grundzāle   00:46:06
  7.17966 Tõnis Jäädmaa             Võru        00:47:47
  8.17847 Lauri Lepik               Võru        01:08:55
M65 Rada (4): 8 KP 3.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2505 Anatolijs Štainmilers     Seda        00:34:44
  2. 3772 Juris Zaķis               Lejasciems  00:36:34
  3. 3616 Atis Anže                 OK Pūznis   00:43:01
  4. 2217 Guntis Upacers            Senjors     00:46:45
N12 Rada (4): 8 KP 3.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1977 Zanda Stabiņa             Grundzāle   00:38:05
  2.18504 Anita Laanejõe            Võru        01:02:01
N14 Rada (4): 8 KP 3.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2649 Agnija Caune              Grundzāle   00:36:49
  2. 3773 Karīna Harkina            Gaujiena    00:37:07
  3. 2501 Elīna Skopāne             Azimuts     00:40:29
  4.    0 Dace Baikova              Balvi       00:54:43
  5.16672 Sandra Erik               Võru        00:57:24
  6. 5043 Kristina Haug             Võru        01:08:16
N55 Rada (4): 8 KP 3.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3697 Astrīda Grīnberga         Lattelecom  00:53:08
  2. 4016 Aija Ābeltiņa             Alūksne     00:59:27
N60 Rada (4): 8 KP 3.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.15281 Marianne Hermann          Lasva KKS   01:08:54
NC Rada (4): 8 KP 3.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5063 Sanita Lārmane            Aumeisteri  00:43:24
  2. 5038 Elita Šulca               OK AZIMUTS  00:53:19
MC Rada (4): 8 KP 3.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1214 Didzis Čakārnis           Smiltene    00:37:15
MH Rada (4): 8 KP 3.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3739 Juris Baikovs             Balvi       00:35:58
  2. 3793 Andris Baikovs            Balvi       00:37:36
NH Rada (4): 8 KP 3.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3605 Evita Zeile               EET Vidzem  00:52:27
RADA5 Rada (5): 6 KP 1.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.17978 Triinu Tuvike             Vastseliin  00:29:15
  2.17977 Kärol Kõomägi             Vastseliin  00:29:17
N10 Rada (5): 6 KP 1.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.17896 Mia Mai Huik              Võru        00:24:34
  2.15008 Triinu Piirisild          Võru        00:39:35
  2.16455 Eva Piirisild             Võru        00:39:35
M10 Rada (5): 6 KP 1.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3762 Austris Kalniņš           Gaujiena    00:17:14
  2. 5049 Renārs Kļaviņš            Grundzāle   00:21:49
  3.15278 Olev Piirisild            Võru        00:29:41
  4. 5060 Olafs Putrālis            OK AZIMUTS  00:31:23
  5.18431 Aleks Siegert             Võru        00:32:46
  6.18422 Lukas Siegert             Võru        00:33:02
  7.19886 Mathias Adason            Vastseliin  00:47:05
MB Rada (6): 14 KP 5.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4020 Aldis Sebris              Sinole      00:44:55
  2. 2661 Mārtiņš Mārcis Leimanis   Azimuts     00:47:56
  3. 5064 Kaspars Lārmanis          Aumeisteri  00:48:12
  4. 3703 Armands Lūkins            Lejasciems  00:53:16
  5. 3767 Guntis Podnieks           Alūksne     00:53:37
  6.    0 Andis Birznieks           NBS KS      00:54:07
  7. 1975 Jānis Kuprišs             OK AZIMUTS  00:54:46
  8. 5065 Kalvis Punte              Smiltene    00:55:12
NB Rada (7): 10 KP 4.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1963 Gunta Dudele              Azimuts     00:39:36
  2. 3792 Līga Lupkina              Balvi       00:44:55
  3. 3782 Alla Jaunzema             OK ALŪKSNE  00:47:54
  4. 4017 Margita Grīnberga         Alūksne     00:51:20
  5. 5062 Ieva Punte                Smiltene    00:52:13
  6. 3769 Līga Vabulniece           Ape         00:52:19
  7. 3614 Inga Lūsa                 Jaunpiebal  00:59:19
VABA ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2697 Roberts Šulcs             OK AZIMUTS  00:55:22 7p
  2. 5004 Anete Anna Strazdiņa      OK Azimuts  00:16:27 5p
  3. 5047 Hanna Gabriela Ziemiņa    Grundzāle   00:16:35 5p
  4.18496 Oliver Viiask             Puiga       00:11:08 2p
#1 Rada (RADA1,M18,M21,M35,MA): 18 KP 7.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1973 Otārs Putrālis            OK Azimuts  00:50:45
  2. 1326 Mati Tiit                 Ilves       00:52:31
  3. 5037 Edgars Lārmanis           Aumeistari  00:54:47
  4. 5038 Kevin Koskinen            Võru        00:55:45
  5. 1287 Jānis Bormanis            Grundzāle   00:55:48
  6.    0 Jānis Umurs               NBS KS      00:56:24
  7. 2626 Ēriks Ūdris               ZVOC        00:57:55
  8. 3752 Atis Kalējs               Gaujiena    00:58:21
  9. 2514 Matīss Slikšjānis         Grundzāle   01:00:04
 10. 2513 Ilgvars Caune             Grundzāle   01:00:45
 11. 6987 Sander Lembra             Võru        01:00:58
 12. 3725 Ģirts Jaunzems            NBS KS      01:02:08
 13. 3718 Jüri Joonas               Võru        01:02:18
 14.10214 Tõnis Piirisild           Võru        01:03:29
 15. 3449 Eero Joonas               Võru        01:08:10
 16.13616 Priit Narusk              Võru        01:08:42
 17.16233 Lauri Allmann             Kuperjanov  01:13:54
 18. 2167 Urmas Hiielaan            Võru        01:14:46
 19. 1965 Jānis Nulle               OK Azimuts  01:16:12
 20.16484 Tiit Toots                Rõuge vald  01:18:48
 21. 3689 Raivis Kalniņš            Gaujiena    01:19:19
 22.  483 Aare Huik                 Võru        01:21:11
 23. 5042 Henn Antson               Võru        01:28:45
 24.19415 Orm-Gregori Joost         Kuperj. ÜJ  01:32:13
 25. 2220 Indrek Kuusk              Võru        01:35:40
 26.15274 Allan Terve               Võru        01:43:12
#2 Rada (RADA2,M16,M45,N18,N21,N35,NA): 13 KP 6.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5813 Erik Saarts               Võru        00:45:32
  2. 3710 Uldis Vērdiņš             Alūksne     00:47:45
  3. 3800 Vilnis Veļķeris           Alūksne     00:47:57
  4. 3701 Jānis Veļķeris            Alūksne     00:51:05
  5. 5009 Liina Palu                Koop        00:51:09
  6.  675 Ilmārs Brikmanis          Individuāl  00:51:27
  7.16666 Lauri Pähn                Võru        00:52:26
  8. 3717 Laura Joonas              Võru        00:52:30
  9. 1968 Māris Stabiņš             Grundzāle   00:53:03
 10.  164 Guntars Puntulis          Smiltene    00:54:50
 11. 3711 Viesturs Zaķis            Jaunalūksn  00:55:10
 12. 6043 Andy Karjus               Võru        00:55:30
 13.15698 Taavi Perv                Võru        00:56:33
 14. 3684 Inese Žīgure              Ilzene      01:01:06
 15.13522 Inga Siegert              Võru        01:01:17
 16. 5028 Juris Rudītis             OK Azimuts  01:02:53
 17.  359 Erika Joonas              Võru        01:03:26
 18. 4307 Marika Jäädmaa            Võru        01:04:17
 19. 3727 Viesturs Dandens          Gaujiena    01:06:54
 20. 2008 Ellen Lembra              Kape        01:09:31
 21. 3714 Heli Haug                 Võru        01:10:58
 22.15318 Ralf Sannikov             Võru        01:11:35
 23. 3702 Rihards Lūkins            Zaļais      01:13:26
 24. 2502 Aiva Skopāne              Azimuts     01:14:17
 25.10194 Kadri Parts               Võru        01:15:11
 26. 3717 Daiga Krēsliņa            Lejasciems  01:16:56
 27. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        01:19:09
 28.18049 Madis Haug                AS Toftan   01:28:57
 29. 4010 Sarmis Āboliņš            Strautiņi   01:37:14
 30.13548 Anne Serv                 Põlva ÜG    01:55:00
 31.11784 Tiiu Serv                 Põlva       01:55:17
 32.16421 Epp Voitka                Võru        01:57:23
#3 Rada (RADA3,M14,M60,M55,N16,N45): 12 KP 4.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1953 Māris Lapiņš              Azimuts     00:38:11
  2. 1999 Aldis Lapiņš              Azimuts     00:39:02
  3. 1217 Reinis Putrālis           OK Azimuts  00:42:13
  4. 1966 Videga Gaigala            OK Azimuts  00:46:21
  5. 3653 Arvis Rubenis             Individuāl  00:47:30
  6. 1933 Anete Čama                Grundzāle   00:52:55
  7. 2653 Pārsla Kupriša            Grundzāle   00:54:01
  8.    0 Gerda Sirma               Puznis      00:54:10
  9.15320 Aivar Halapuu             Kreutzwald  00:58:43
 10.15503 Joonas Halapuu            Võru        00:58:49
 11. 2631 Druvis Čakārnis           SCV         00:59:11
 12.18423 Maris Moor                Vastseliin  01:01:17
 13.18424 Piret Palok               Vastseliin  01:01:32
 14. 3656 Aina Rubene               OK Pūznis   01:01:54
 15. 3695 Anda Lejasblusa           ind.        01:03:01
 16. 2690 Oto Rainers Strazdiņš     Grundzāle   01:04:22
 17. 5015 Adrians Djačuks           Grundzēle   01:07:24
 18.15393 Krista Kõlli              Võru        01:11:41
 19. 3803 Ats Virumäe               Võru        01:24:41
 20.18117 Kristofer Lupp            Võru        01:31:38
#4 Rada (RADA4,M12,M65,N12,N14,N55,N65,N60,NC,MC,MH,NH): 8 KP 3.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2505 Anatolijs Štainmilers     Seda        00:34:44
  2. 4003 Kristers Eduards Usārs    Lejasciems  00:35:03
  3.15696 Joosep Perv               Võru        00:35:43
  4.16234 Hando Allmann             Võru        00:35:57
  5. 3739 Juris Baikovs             Balvi       00:35:58
  6. 3772 Juris Zaķis               Lejasciems  00:36:34
  7. 2649 Agnija Caune              Grundzāle   00:36:49
  8. 3773 Karīna Harkina            Gaujiena    00:37:07
  9. 1214 Didzis Čakārnis           Smiltene    00:37:15
 10. 3793 Andris Baikovs            Balvi       00:37:36
 11. 1977 Zanda Stabiņa             Grundzāle   00:38:05
 12. 2501 Elīna Skopāne             Azimuts     00:40:29
 13.17963 Alex Treier               Võru        00:42:34
 14. 3616 Atis Anže                 OK Pūznis   00:43:01
 15. 5063 Sanita Lārmane            Aumeisteri  00:43:24
 16. 2689 Renārs Akmins             Grundzāle   00:46:05
 17. 5043 Rolands Orniks            grundzāle   00:46:06
 18. 2217 Guntis Upacers            Senjors     00:46:45
 19.17966 Tõnis Jäädmaa             Võru        00:47:47
 20. 3605 Evita Zeile               EET Vidzem  00:52:27
 21. 3697 Astrīda Grīnberga         Lattelecom  00:53:08
 22. 5038 Elita Šulca               OK AZIMUTS  00:53:19
 23.    0 Dace Baikova              Balvi       00:54:43
 24.16672 Sandra Erik               Võru        00:57:24
 25. 4016 Aija Ābeltiņa             Alūksne     00:59:27
 26.18504 Anita Laanejõe            Võru        01:02:01
 27. 5043 Kristina Haug             Võru        01:08:16
 28.15281 Marianne Hermann          Lasva KKS   01:08:54
 29.17847 Lauri Lepik               Võru        01:08:55
 30.19488 Riina Nassar              Lasva vald  01:08:56
 31.19490 Mae Pindmaa               Võru        01:48:50
#5 Rada (RADA5,N10,M10): 6 KP 1.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3762 Austris Kalniņš           Gaujiena    00:17:14
  2. 5049 Renārs Kļaviņš            Grundzāle   00:21:49
  3.17896 Mia Mai Huik              Võru        00:24:34
  4.17978 Triinu Tuvike             Vastseliin  00:29:15
  5.17977 Kärol Kõomägi             Vastseliin  00:29:17
  6.15278 Olev Piirisild            Võru        00:29:41
  7. 5060 Olafs Putrālis            OK AZIMUTS  00:31:23
  8.18431 Aleks Siegert             Võru        00:32:46
  9.18422 Lukas Siegert             Võru        00:33:02
 10.16455 Eva Piirisild             Võru        00:39:35
 10.15008 Triinu Piirisild          Võru        00:39:35
 12.19886 Mathias Adason            Vastseliin  00:47:05
#6 Rada (RADA6,MB): 14 KP 5.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4020 Aldis Sebris              Sinole      00:44:55
  2. 2661 Mārtiņš Mārcis Leimanis   Azimuts     00:47:56
  3. 5064 Kaspars Lārmanis          Aumeisteri  00:48:12
  4. 3703 Armands Lūkins            Lejasciems  00:53:16
  5. 3767 Guntis Podnieks           Alūksne     00:53:37
  6.    0 Andis Birznieks           NBS KS      00:54:07
  7. 1975 Jānis Kuprišs             OK AZIMUTS  00:54:46
  8. 5065 Kalvis Punte              Smiltene    00:55:12
#7 Rada (RADA7,NB,SN,VN): 10 KP 4.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1963 Gunta Dudele              Azimuts     00:39:36
  2. 3792 Līga Lupkina              Balvi       00:44:55
  3. 3782 Alla Jaunzema             OK ALŪKSNE  00:47:54
  4. 4017 Margita Grīnberga         Alūksne     00:51:20
  5. 5062 Ieva Punte                Smiltene    00:52:13
  6. 3769 Līga Vabulniece           Ape         00:52:19
  7. 3614 Inga Lūsa                 Jaunpiebal  00:59:19

© Tak-Soft 2001-2009 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.16 [2009.820] @ 5/8/2013 11:09:32 PM OK Võru