Osula kolmapäevak, NK-KT maakondlik võistlus

19.09.2012
Korraldaja : Marianne, Ats
Rajameister : Marianne, Sarmite
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [KODUTüTRED]
[M10] [M12] [M14] [M16] [M18] [M21]
[M35] [M45] [M60] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21] [N35] [N45] [N60]
[NOORKOTKAD] [RADA1] [RADA2] [RADA3] [RADA4] [RADA5]
[VABA]
RADA1 Rada (1): 18 KP 8.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16233 Lauri Allmann             Kuperjanov  01:16:58
  2.19415 Orm-Gregori Joost         Kuperjanov  01:20:30
  3.19417 Tauri Palberg             Kuperjanov  01:38:47
  4.19419 Ain Kornel                Kuperjanov  01:43:46
M18 Rada (1): 18 KP 8.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 6987 Sander Lembra             Võru        01:16:38
  2. 5038 Kevin Koskinen            Võru        01:24:53
M21 Rada (1): 18 KP 8.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10214 Tõnis Piirisild           Võru        00:53:57
  2. 3446 Tanel Mõttus              Võru        00:57:23
  3. 3718 Jüri Joonas               Võru        01:01:41
  4. 4135 Fred Needo                Võru        01:14:51
  5.13616 Priit Narusk              EKJ SK      01:15:23
  6. 5679 Siim Saavaste             KVÜÕA       01:20:22
  7.15274 Allan Terve               Võru        01:27:02
  8.19360 Aleksander Aldo?in        Kuperjanov  01:31:46
  9.19420 Robert Arus               Kuperjanov  01:44:40
 10.19452 Siim Rätsepp              Kuperjanov  01:50:34
 11.19422 Karl-August Raave         Kuperjanov  02:06:50
M35 Rada (1): 18 KP 8.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 7706 Sairos Hõrak              Võru        01:08:00
  2. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        01:10:21
  3.16456 Valeri Kuragin            Võru        01:28:18
  4.  483 Aare Huik                 Võru        01:35:42
  5.16962 Tom Martens               Võru        01:39:28
  5. 5813 Erik Saarts               Võru        01:39:28
RADA2 Rada (2): 15 KP 6.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3449 Eero Joonas               Võru        00:56:54
  2.19418 Madis Pukkonen            Kuperjanov  01:07:21
  3.19356 Marek Kõiv                Ekstreempa  01:10:37
M16 Rada (2): 15 KP 6.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16666 Lauri Pähn                Võru        01:09:06
  2.15318 Ralf Sannikov             Võru        01:09:10
  3.16670 Ingmar Bert Sabre         Võru        01:31:30
M45 Rada (2): 15 KP 6.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 6043 Andy Karjus               Võru        00:49:35
  2. 3724 Aigar Pindmaa             Võru        00:59:17
  3. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        01:09:18
  4.15320 Aivar Halapuu             Kreutzwald  01:13:04
  5.18049 Madis Haug                AS Toftan   01:30:10
N21 Rada (2): 15 KP 6.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3717 Laura Joonas              Võru        00:47:19
  2. 5009 Liina Palu                Koop        00:52:06
  3. 4306 Maiki Jäädmaa             Võru        01:01:20
N35 Rada (2): 15 KP 6.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4307 Marika Jäädmaa            Võru        00:58:03
  2.  359 Erika Joonas              Võru        01:02:13
  3. 3714 Heli Haug                 Võru        01:03:50
  4.10194 Kadri Parts               Võru        01:13:38
  5. 2008 Ellen Lembra              Kape        01:18:55
  6.16421 Epp Voitka                Võru        01:21:57
RADA3 Rada (3): 12 KP 4.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.15393 Krista Kõlli              Võru        01:15:07
M14 Rada (3): 12 KP 4.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.13539 Siim Helmoja              Kobras      00:40:33
  2.10140 Villu Serv                Kobras      00:53:40
  3.14842 Kevin Jaaska              Kobras      01:12:00
M60 Rada (3): 12 KP 4.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3685 Mati Külaase              Võru        00:41:08
  2. 1064 Rudolf Mürk               Võru        00:53:35
  3. 3803 Ats Virumäe               Võru        01:09:18
N16 Rada (3): 12 KP 4.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10142 Getter Matto              Kobras      01:05:35
N45 Rada (3): 12 KP 4.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5017 Heli Viks                 Võru        01:04:57
NOORKOTKAD Rada (3): 12 KP 4.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16408 Kaspar Kaasla             Võru I PK   00:35:55
  2.10198 Mihkel Parts              Haanja      00:51:51
  3.15597 Hentrik Hein              Haanja SK   00:54:06
  4.15698 Taavi Perv                Võru        01:29:11
  5.15599 Madis Perli               Haanja SK   01:40:32
  6.16416 Ain Mägise                Krabi       01:48:52
  7.19444 Keit Sikk                 Vastseliin  01:54:19
  8.19445 Karlos Silm               Vastseliin  01:58:36
  9.19451 Silver Vislap             Vastseliin  02:04:01
 10.19426 Kristjan Kiidron          Antsla Güm  03:21:10
RADA4 Rada (4): 8 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10195 Vampula Oper              Võru        00:50:58
  2.15293 Koidu Süvaorg             Võru        01:48:56
  3.15292 Ester Seim                Võru        01:49:01
  4.15294 Merike Õun                Võru        01:49:03
M12 Rada (4): 8 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16234 Hando Allmann             Võru        00:41:25
  2.14783 Karl Jürgen Pall          Kobras      00:54:58
  3.15272 Antti Sikk                Võru        00:55:10
  4.17962 Janar Saks                Võru        01:18:35
  5.17847 Lauri Lepik               Võru        01:18:36
  6.16907 Kermo Kreevald            Sõmerpalu   01:29:02
  7.17960 Karmo-Kris Reintamm       Võru        01:29:23
  8.18117 Kristofer Lupp            Võru        01:31:01
  9.17966 Tõnis Jäädmaa             Võru        01:31:05
N12 Rada (4): 8 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  01:02:45
  2.14780 Kairiin Märtson           Kobras      01:03:00
  3.18473 Kaili Terve               Võru        01:24:49
N60 Rada (4): 8 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10196 Maria Oper                Võru        00:50:51
  2. 5021 Talvi Trell               Võru        00:52:32
  3.15281 Marianne Hermann          Lasva KKS   01:14:41
KODUTüTRED Rada (4): 8 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.15012 Kristiina Himma           Võru        00:26:44
  2.15013 Kairi Hein                Haanja      00:54:30
  3.19433 Heidi Lainemaa            Sõmerpalu   00:55:57
  4.17916 Ülla Viimsalu             Võru I pk   00:56:13
  5. 5043 Kristina Haug             Võru        00:58:24
  6.17229 Kristel-Liis Jõendi       Osula       00:59:39
  7.19429 Maria Kängsep             Osula       01:01:13
  8.19435 Mariliis Põder            Krabi       01:21:41
  9.19436 Kädi Lehiste              Krabi       01:23:19
 10.15721 Kristin Jõgi              Võru I PK   01:26:56
 11.15727 Kelly Nirk                Võru I PK   01:30:17
 12.19437 Ele Laks                  Krabi       01:34:15
 13.16903 Jenny Rehkli              Sõmerpalu   02:07:12
 14.15508 Lotta Vana                Kääpa       02:07:49
N10 Rada (5): 6 KP 2.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.17896 Mia Mai Huik              Võru        00:34:47
  2.16238 Kristiin Kalle            Põlva Spor  00:37:54
  3.19408 Merit Tigas               Kobras      00:37:59
  4.15058 Emily Vinne               Põlva Spor  00:38:04
  5.15007 Annela Fluss              Võru        00:38:30
  6.17667 Evely Ostrov              Põlva Spor  00:39:19
  7.18504 Anita Laanejõe            Võru        00:40:02
  8.18636 Age-Anett Laanejõe                    00:44:20
  9.16455 Eva Piirisild             Võru        01:05:12
M10 Rada (5): 6 KP 2.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1435 Kerten Matto              Kobras      00:37:52
  1.17669 Martin Erik Maripuu       Põlva Spor  00:37:52
  3.14811 Andreas Fluss             Puiga PK    00:38:12
  4.18041 Daniel Sibul              Põlva Spor  00:39:10
  5.15278 Olev Piirisild            Võru        00:43:13
  6.16228 Dainis Männiste           Kobras      00:43:35
  7.18495 Lauri Piirisild           Puiga PK    00:49:18
VABA ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.19448 Ainar Sarontski           Kuperjanov  01:27:32 18p
  2.16484 Tiit Toots                Rõuge vald  01:21:06 17p
  3.18424 Piret Palok               Vastseliin  02:01:06 15p
  4.18423 Maris Moor                Vastseliin  02:01:07 15p
  5. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      00:53:30 14p
  6.11784 Tiiu Serv                 Põlva       00:55:21 12p
  7.19409 Danel Teder               Krabi       01:35:21 12p
  8.19410 Riivo Männiste            Varstu      01:35:54 12p
  9.16414 Henri Heinsoo             Krabi       01:36:22 12p
 10.19432 Egert Viimberg            Varstu      01:07:08 11p
 11.19431 Kervin Adamson            Varstu      01:07:59 11p
 12.19421 Taavi Tammekivi           Kuperjanov  01:22:21 10p
 13. 2220 Indrek Kuusk              Võru        01:35:05 10p
 14.19450 Kristjan Vaarend          Kääpa       02:03:43 9p
 15.15707 Karel Kuragin             Võru        02:04:14 9p
 16.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  00:37:29 8p
 17.16443 Deelia Meho               Mõniste PK  01:15:51 8p
 18.18472 Kristelle Korstnik                    01:23:58 8p
 19.18427 Sigrifild Sikk            Vastseliin  01:33:18 8p
 20.17922 Carl-Erik Tilgor          Võru I PK   01:33:51 8p
 21.17945 Kaspar Tiits              Võru I PK   01:40:39 8p
 22.19411 Mikk Mängli               Osula       01:41:28 8p
 23.19412 Egeri Lagovits            Kesklinn    01:42:32 8p
 24.19442 Heli Maaslieb             Võru        01:42:35 8p
 25.19446 Koit Roots                Kääpa       02:04:18 8p
 26.19425 Arvi Uibu                 Antskla Gü  03:04:11 8p
 27.16912 Kristel Nõmmik            Sõmerpalu   00:51:31 7p
 28.16913 Krislyn Mõttus            Sõmerpalu   00:53:50 7p
 29.19430 Teisy Slavin              Sõmerpalu   00:57:32 7p
 30.16910 Karoliine Palok           Sõmerpalu   00:57:55 7p
 31.16406 Anton Laagemann           Mõniste     01:06:34 7p
 32.16451 Alvar Udsu                Mõniste PK  01:07:45 7p
 33.16440 Stiiv-Toomas Meeks        Mõniste PK  01:09:42 7p
 34.16449 Jane-Ly Udsu              Mõniste PK  01:10:36 7p
 35.19440 Karmen Kolesnikov         Mõniste     01:11:28 7p
 36.19443 Kristi Kund               Vastseliin  01:27:30 7p
 37.19414 Kätlin Jõgiste            Vastseliin  01:28:08 7p
 38.19434 Kai-Liis Vesper           Kreutzwald  01:28:40 7p
 39.19416 Kaia Jõgiste              Vastseliin  01:29:27 7p
 40.19441 Teele Ploom               Varstu      01:30:07 7p
 41.16427 Tiia Kiis                 Kaitseliit  01:32:58 7p
 42.15729 Egle Veinberg             Varstu      01:33:14 7p
 43.17921 Riho Hommik               Antsla Güm  02:16:29 7p
 44.19423 Hegert Sööt               Antsla Güm  03:03:21 7p
 45.19424 Markus Meier              Antsla Güm  03:03:36 7p
 46.17923 Tõnis Urbanik             Antsla Güm  03:08:28 7p
 47.16901 Liis Lindsalu             Sõmerpalu   02:01:02 6p
 48.16894 Kaisa Kahre               Kääpa PK    02:01:41 6p
 49.17925 Mailis Malleus            Kuldre PK   02:16:37 6p
 50.17924 Anett Kuulmets            Kuldre PK   02:17:46 6p
 51.19427 Leaana Kull               Antsla      02:18:24 6p
 52.19449 Maris Haller              Kuldre      02:19:08 6p
 53.19413 Rednar Vunder             Sõmerpalu   01:37:12 5p
 54.15016 Robin Poldov              Võru I pk   01:39:39 5p
 55.19447 Andrei Zujev              Krabi       01:57:06 5p
 56.19428 Kristian Koval            Krabi       02:11:59 5p
 57.16438 Anu Kängsep               Mõniste PK  01:08:04 4p
 58.15518 Magnus Torop              Kääpa PK    01:21:52 4p
 59.17951 Edvin Veinberg            Krabi PK    02:02:58 4p
 60.16397 Kevin Lumi                Võru I PK   01:29:43 3p
 61.19439 Cristiana Lillemets       Vastseliin  01:13:32 2p
 62.19438 Sandra Ziugand            Vastseliin  01:14:21 2p
#1 Rada (RADA1,M18,M21,M35): 18 KP 8.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10214 Tõnis Piirisild           Võru        00:53:57
  2. 3446 Tanel Mõttus              Võru        00:57:23
  3. 3718 Jüri Joonas               Võru        01:01:41
  4. 7706 Sairos Hõrak              Võru        01:08:00
  5. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        01:10:21
  6. 4135 Fred Needo                Võru        01:14:51
  7.13616 Priit Narusk              EKJ SK      01:15:23
  8. 6987 Sander Lembra             Võru        01:16:38
  9.16233 Lauri Allmann             Kuperjanov  01:16:58
 10. 5679 Siim Saavaste             KVÜÕA       01:20:22
 11.19415 Orm-Gregori Joost         Kuperjanov  01:20:30
 12. 5038 Kevin Koskinen            Võru        01:24:53
 13.15274 Allan Terve               Võru        01:27:02
 14.16456 Valeri Kuragin            Võru        01:28:18
 15.19360 Aleksander Aldo?in        Kuperjanov  01:31:46
 16.  483 Aare Huik                 Võru        01:35:42
 17.19417 Tauri Palberg             Kuperjanov  01:38:47
 18.16962 Tom Martens               Võru        01:39:28
 18. 5813 Erik Saarts               Võru        01:39:28
 20.19419 Ain Kornel                Kuperjanov  01:43:46
 21.19420 Robert Arus               Kuperjanov  01:44:40
 22.19452 Siim Rätsepp              Kuperjanov  01:50:34
 23.19422 Karl-August Raave         Kuperjanov  02:06:50
#2 Rada (RADA2,M16,M45,N18,N21,N35): 15 KP 6.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3717 Laura Joonas              Võru        00:47:19
  2. 6043 Andy Karjus               Võru        00:49:35
  3. 5009 Liina Palu                Koop        00:52:06
  4. 3449 Eero Joonas               Võru        00:56:54
  5. 4307 Marika Jäädmaa            Võru        00:58:03
  6. 3724 Aigar Pindmaa             Võru        00:59:17
  7. 4306 Maiki Jäädmaa             Võru        01:01:20
  8.  359 Erika Joonas              Võru        01:02:13
  9. 3714 Heli Haug                 Võru        01:03:50
 10.19418 Madis Pukkonen            Kuperjanov  01:07:21
 11.16666 Lauri Pähn                Võru        01:09:06
 12.15318 Ralf Sannikov             Võru        01:09:10
 13. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        01:09:18
 14.19356 Marek Kõiv                Ekstreempa  01:10:37
 15.15320 Aivar Halapuu             Kreutzwald  01:13:04
 16.10194 Kadri Parts               Võru        01:13:38
 17. 2008 Ellen Lembra              Kape        01:18:55
 18.16421 Epp Voitka                Võru        01:21:57
 19.18049 Madis Haug                AS Toftan   01:30:10
 20.16670 Ingmar Bert Sabre         Võru        01:31:30
#3 Rada (RADA3,M14,M60,N16,N45,NOORKOTKAD): 12 KP 4.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16408 Kaspar Kaasla             Võru I PK   00:35:55
  2.13539 Siim Helmoja              Kobras      00:40:33
  3. 3685 Mati Külaase              Võru        00:41:08
  4.10198 Mihkel Parts              Haanja      00:51:51
  5. 1064 Rudolf Mürk               Võru        00:53:35
  6.10140 Villu Serv                Kobras      00:53:40
  7.15597 Hentrik Hein              Haanja SK   00:54:06
  8. 5017 Heli Viks                 Võru        01:04:57
  9.10142 Getter Matto              Kobras      01:05:35
 10. 3803 Ats Virumäe               Võru        01:09:18
 11.14842 Kevin Jaaska              Kobras      01:12:00
 12.15393 Krista Kõlli              Võru        01:15:07
 13.15698 Taavi Perv                Võru        01:29:11
 14.15599 Madis Perli               Haanja SK   01:40:32
 15.16416 Ain Mägise                Krabi       01:48:52
 16.19444 Keit Sikk                 Vastseliin  01:54:19
 17.19445 Karlos Silm               Vastseliin  01:58:36
 18.19451 Silver Vislap             Vastseliin  02:04:01
 19.19426 Kristjan Kiidron          Antsla Güm  03:21:10
#4 Rada (RADA4,M12,N12,N14,N60,KODUTüTRED): 8 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.15012 Kristiina Himma           Võru        00:26:44
  2.16234 Hando Allmann             Võru        00:41:25
  3.10196 Maria Oper                Võru        00:50:51
  4.10195 Vampula Oper              Võru        00:50:58
  5. 5021 Talvi Trell               Võru        00:52:32
  6.15013 Kairi Hein                Haanja      00:54:30
  7.14783 Karl Jürgen Pall          Kobras      00:54:58
  8.15272 Antti Sikk                Võru        00:55:10
  9.19433 Heidi Lainemaa            Sõmerpalu   00:55:57
 10.17916 Ülla Viimsalu             Võru I pk   00:56:13
 11. 5043 Kristina Haug             Võru        00:58:24
 12.17229 Kristel-Liis Jõendi       Osula       00:59:39
 13.19429 Maria Kängsep             Osula       01:01:13
 14.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  01:02:45
 15.14780 Kairiin Märtson           Kobras      01:03:00
 16.15281 Marianne Hermann          Lasva KKS   01:14:41
 17.17962 Janar Saks                Võru        01:18:35
 18.17847 Lauri Lepik               Võru        01:18:36
 19.19435 Mariliis Põder            Krabi       01:21:41
 20.19436 Kädi Lehiste              Krabi       01:23:19
 21.18473 Kaili Terve               Võru        01:24:49
 22.15721 Kristin Jõgi              Võru I PK   01:26:56
 23.16907 Kermo Kreevald            Sõmerpalu   01:29:02
 24.17960 Karmo-Kris Reintamm       Võru        01:29:23
 25.15727 Kelly Nirk                Võru I PK   01:30:17
 26.18117 Kristofer Lupp            Võru        01:31:01
 27.17966 Tõnis Jäädmaa             Võru        01:31:05
 28.19437 Ele Laks                  Krabi       01:34:15
 29.15293 Koidu Süvaorg             Võru        01:48:56
 30.15292 Ester Seim                Võru        01:49:01
 31.15294 Merike Õun                Võru        01:49:03
 32.16903 Jenny Rehkli              Sõmerpalu   02:07:12
 33.15508 Lotta Vana                Kääpa       02:07:49
#5 Rada (RADA5,N10,M10): 6 KP 2.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.17896 Mia Mai Huik              Võru        00:34:47
  2.17669 Martin Erik Maripuu       Põlva Spor  00:37:52
  2. 1435 Kerten Matto              Kobras      00:37:52
  4.16238 Kristiin Kalle            Põlva Spor  00:37:54
  5.19408 Merit Tigas               Kobras      00:37:59
  6.15058 Emily Vinne               Põlva Spor  00:38:04
  7.14811 Andreas Fluss             Puiga PK    00:38:12
  8.15007 Annela Fluss              Võru        00:38:30
  9.18041 Daniel Sibul              Põlva Spor  00:39:10
 10.17667 Evely Ostrov              Põlva Spor  00:39:19
 11.18504 Anita Laanejõe            Võru        00:40:02
 12.15278 Olev Piirisild            Võru        00:43:13
 13.16228 Dainis Männiste           Kobras      00:43:35
 14.18636 Age-Anett Laanejõe                    00:44:20
 15.18495 Lauri Piirisild           Puiga PK    00:49:18
 16.16455 Eva Piirisild             Võru        01:05:12

© Tak-Soft 2001-2009 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.16 [2009.820] @ 19.09.2012 21:36:54 OK Võru