Pikakannu kolmapäevak 18.04.2012

4/18/2012
Korraldaja : Sixten, Tõnis
Rajameister : Janek
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [M10]
[M12] [M14] [M16] [M18] [M21] [M35]
[M45] [M60] [N10] [N12] [N14] [N16]
[N18] [N21] [N35] [N45] [N60] [RADA1]
[RADA2] [RADA3] [RADA4] [RADA5] [VABA]
M18 Rada (1): 21 KP 8.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.12810 Tanel Papp                Võru        01:04:11
  2. 5038 Kevin Koskinen            Võru        01:05:06
  3. 5037 Janek Piirisild           Võru        01:12:07
  4. 6985 Joosep Hiielaan           Võru        01:50:14
M21 Rada (1): 21 KP 8.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3446 Tanel Mõttus              Võru        01:01:51
  2. 5813 Erik Saarts               Võru        01:08:18
  3.13616 Priit Narusk              EKJ SK      01:14:44
  4. 4131 Ott Kevvai                Võru        01:16:16
  5. 5929 Janek Orro                Võru        01:20:12
  6.15274 Allan Terve               Võru        01:34:13
M35 Rada (1): 21 KP 8.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2159 Ain-Meelis Hannus         Võru        01:06:52
  2. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        01:09:46
  3.  483 Aare Huik                 Võru        01:19:26
  4. 7706 Sairos Hõrak              Võru        01:19:50
  5.16456 Valeri Kuragin            Võru        01:36:02
  6. 2167 Urmas Hiielaan            Võru        01:38:35
  7. 5040 Toomas Meldre             Võru        01:44:57
RADA2 Rada (2): 14 KP 6.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16484 Tiit Toots                Rõuge vald  01:08:19
  2.17972 Taavi Toots               Rõuge vald  01:08:47
M16 Rada (2): 14 KP 6.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16666 Lauri Pähn                Võru        00:56:54
  2.16670 Ingmar Bert Sabre         Võru        01:08:02
  3.10189 Karl-Edgar Raudsep        Võru        01:25:57
M45 Rada (2): 14 KP 6.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 6043 Andy Karjus               Võru        00:55:41
  2. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        01:04:19
  3. 5042 Henn Antson               Võru        01:13:00
  4. 3724 Aigar Pindmaa             Võru        01:20:48
N21 Rada (2): 14 KP 6.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3717 Laura Joonas              Võru        00:53:12
  2. 5009 Liina Palu                Koop        00:59:51
  3.13522 Inga Siegert              Võru        01:02:54
  4. 4306 Maiki Jäädmaa             Võru        01:13:33
  4. 4307 Marika Jäädmaa            Võru        01:13:33
  6.17968 Kaija Saarepuu            Võru        01:23:31
N35 Rada (2): 14 KP 6.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  359 Erika Joonas              Võru        01:02:33
  2.10194 Kadri Parts               Võru        01:14:28
  3.  213 Saima Värton              Kobras      01:18:33
  4. 2008 Ellen Lembra              Kape        01:18:44
  5. 2184 Kristi Mõttus             Võru        01:23:31
RADA3 Rada (3): 12 KP 4.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16962 Tom Martens               Võru        01:09:27
  2.15393 Krista Kõlli              Võru        01:33:53
M14 Rada (3): 12 KP 4.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.13539 Siim Helmoja              Kobras      00:41:05
  2.11785 Kristo Sirk               Kobras      00:46:19
  3.10198 Mihkel Parts              Võru        01:01:15
  4.15698 Taavi Perv                Võru        01:03:22
  5.11713 Martin Sults              Kobras      01:27:38
M60 Rada (3): 12 KP 4.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3685 Mati Külaase              Võru        00:44:48
  2. 1064 Rudolf Mürk               Võru        00:52:01
  3. 3803 Ats Virumäe               Võru        00:58:27
N16 Rada (3): 12 KP 4.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.12362 Lumileid Hälvin           Kobras      00:42:45
  2.13218 Helle Leis                Kobras      00:51:59
N45 Rada (3): 12 KP 4.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16421 Epp Voitka                Võru        01:06:36
  2. 5017 Heli Viks                 Võru        01:26:40
RADA4 Rada (4): 8 KP 3.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  137 Mari Roots                TAOK        00:38:03
  2.  725 Relvo Värton              Kobras      00:41:18
  3.10195 Vampula Oper              Võru        00:42:54
  4.17973 Ülle Rauk                 Võru        00:59:33
  5.17975 Derek Saunders            Lüllemäe    02:46:53
M12 Rada (4): 8 KP 3.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.17960 Karmo-Kris Reintamm       Võru        00:36:00
  2.15272 Antti Sikk                Võru        00:44:07
  3.16234 Hando Allmann             Kreutzwald  00:47:03
  4.15707 Karel Kuragin             Võru        00:48:44
  5.15696 Joosep Perv               Võru        01:02:27
N12 Rada (4): 8 KP 3.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.17967 Anni Peegel               Lüllemäe    01:24:14
N60 Rada (4): 8 KP 3.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10196 Maria Oper                Võru        00:43:29
  2.15281 Marianne Hermann          Lasva KKS   00:47:29
  3. 5021 Talvi Trell               Võru        00:51:26
M10 Rada (5): 6 KP 2.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.17963 Alex Treier               Võru        00:35:13
  2.17846 Markus Mürk               Võru        00:35:35
  3.17847 Lauri Lepik               Võru        00:39:56
  4.17669 Martin Erik Maripuu       Kobras      00:40:23
  5.15278 Olev Piirisild            Võru        00:51:56
  6.17974 Andre Marko Sikk          Võru        00:51:58
N10 Rada (5): 6 KP 2.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.17667 Evely Ostrov              Kobras      00:41:53
  2.17896 Mia Mai Huik              Võru        00:44:19
  3.16455 Eva Piirisild             Võru        00:58:40
VABA ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3449 Eero Joonas               Võru        01:30:21 21p
  2. 3472 Urmas Aasa                Võru        01:13:23 20p
  3.15318 Ralf Sannikov             Võru        00:41:48 9p
  4.15294 Merike Õun                Võru        01:01:53 8p
  5.15695 Märt Perv                 Võru        01:03:03 8p
  6. 5043 Kristina Haug             Võru        01:32:42 7p
  7.16228 Dainis Männiste           Kobras      00:49:50 5p
  8.11700 Karl Oskar Orro           Võru        00:03:43 1p
#1 Rada (RADA1,M18,M21,M35): 21 KP 8.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3446 Tanel Mõttus              Võru        01:01:51
  2.12810 Tanel Papp                Võru        01:04:11
  3. 5038 Kevin Koskinen            Võru        01:05:06
  4. 2159 Ain-Meelis Hannus         Võru        01:06:52
  5. 5813 Erik Saarts               Võru        01:08:18
  6. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        01:09:46
  7. 5037 Janek Piirisild           Võru        01:12:07
  8.13616 Priit Narusk              EKJ SK      01:14:44
  9. 4131 Ott Kevvai                Võru        01:16:16
 10.  483 Aare Huik                 Võru        01:19:26
 11. 7706 Sairos Hõrak              Võru        01:19:50
 12. 5929 Janek Orro                Võru        01:20:12
 13.15274 Allan Terve               Võru        01:34:13
 14.16456 Valeri Kuragin            Võru        01:36:02
 15. 2167 Urmas Hiielaan            Võru        01:38:35
 16. 5040 Toomas Meldre             Võru        01:44:57
 17. 6985 Joosep Hiielaan           Võru        01:50:14
#2 Rada (RADA2,M16,M45,N18,N21,N35): 14 KP 6.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3717 Laura Joonas              Võru        00:53:12
  2. 6043 Andy Karjus               Võru        00:55:41
  3.16666 Lauri Pähn                Võru        00:56:54
  4. 5009 Liina Palu                Koop        00:59:51
  5.  359 Erika Joonas              Võru        01:02:33
  6.13522 Inga Siegert              Võru        01:02:54
  7. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        01:04:19
  8.16670 Ingmar Bert Sabre         Võru        01:08:02
  9.16484 Tiit Toots                Rõuge vald  01:08:19
 10.17972 Taavi Toots               Rõuge vald  01:08:47
 11. 5042 Henn Antson               Võru        01:13:00
 12. 4307 Marika Jäädmaa            Võru        01:13:33
 12. 4306 Maiki Jäädmaa             Võru        01:13:33
 14.10194 Kadri Parts               Võru        01:14:28
 15.  213 Saima Värton              Kobras      01:18:33
 16. 2008 Ellen Lembra              Kape        01:18:44
 17. 3724 Aigar Pindmaa             Võru        01:20:48
 18.17968 Kaija Saarepuu            Võru        01:23:31
 18. 2184 Kristi Mõttus             Võru        01:23:31
 20.10189 Karl-Edgar Raudsep        Võru        01:25:57
#3 Rada (RADA3,M14,M60,N16,N45): 12 KP 4.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.13539 Siim Helmoja              Kobras      00:41:05
  2.12362 Lumileid Hälvin           Kobras      00:42:45
  3. 3685 Mati Külaase              Võru        00:44:48
  4.11785 Kristo Sirk               Kobras      00:46:19
  5.13218 Helle Leis                Kobras      00:51:59
  6. 1064 Rudolf Mürk               Võru        00:52:01
  7. 3803 Ats Virumäe               Võru        00:58:27
  8.10198 Mihkel Parts              Võru        01:01:15
  9.15698 Taavi Perv                Võru        01:03:22
 10.16421 Epp Voitka                Võru        01:06:36
 11.16962 Tom Martens               Võru        01:09:27
 12. 5017 Heli Viks                 Võru        01:26:40
 13.11713 Martin Sults              Kobras      01:27:38
 14.15393 Krista Kõlli              Võru        01:33:53
#4 Rada (RADA4,M12,N12,N14,N60): 8 KP 3.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.17960 Karmo-Kris Reintamm       Võru        00:36:00
  2.  137 Mari Roots                TAOK        00:38:03
  3.  725 Relvo Värton              Kobras      00:41:18
  4.10195 Vampula Oper              Võru        00:42:54
  5.10196 Maria Oper                Võru        00:43:29
  6.15272 Antti Sikk                Võru        00:44:07
  7.16234 Hando Allmann             Kreutzwald  00:47:03
  8.15281 Marianne Hermann          Lasva KKS   00:47:29
  9.15707 Karel Kuragin             Võru        00:48:44
 10. 5021 Talvi Trell               Võru        00:51:26
 11.17973 Ülle Rauk                 Võru        00:59:33
 12.15696 Joosep Perv               Võru        01:02:27
 13.17967 Anni Peegel               Lüllemäe    01:24:14
 14.17975 Derek Saunders            Lüllemäe    02:46:53
#5 Rada (RADA5,M10,N10): 6 KP 2.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.17963 Alex Treier               Võru        00:35:13
  2.17846 Markus Mürk               Võru        00:35:35
  3.17847 Lauri Lepik               Võru        00:39:56
  4.17669 Martin Erik Maripuu       Kobras      00:40:23
  5.17667 Evely Ostrov              Kobras      00:41:53
  6.17896 Mia Mai Huik              Võru        00:44:19
  7.15278 Olev Piirisild            Võru        00:51:56
  8.17974 Andre Marko Sikk          Võru        00:51:58
  9.16455 Eva Piirisild             Võru        00:58:40

© Tak-Soft 2001-2009 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.16 [2009.820] @ 4/18/2012 10:28:32 PM OK Võru