Kantsi kolmapäevak 11.05.2011

11.05.2011
Korraldaja : OK Võru
Rajameister : Jüri Joonas
[ N65] [#1] [#2] [#3] [#4] [#5]
[M10] [M12] [M14] [M16] [M18] [M21A]
[M35] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65]
[MB] [MC] [MH] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21A] [N35] [N40] [N45]
[N55] [N60] [NB] [NC] [NH] [RADA1]
[RADA2] [RADA3] [RADA4] [RADA5] [VABA]
M18 Rada (1): 15 KP 8,20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Edgars Spirido            Birzuļi     01:08:24
  2. 5038 Kevin Koskinen            Võru        01:20:07
  3. 5037 Janek Piirisild           Võru        01:25:29
  4.    0 Valdemārs Nulle           Blome       01:34:33
M21A Rada (1): 15 KP 8,20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3466 Timo Sild                 Võru        00:50:43
  2.    0 Otārs Putrālis            Smiltene    01:01:33
  3.    0 Edgars Spirido            Birzuļi     01:08:24
  4.    0 Ilmārs Ķauķītis           DreamTeam   01:11:15
  5.102507 Artūrs Gulbis             Grundzāle   01:13:19
  6.    0 Jurģis Eberhards          Blome       01:19:45
  7. 9765 Daniel Vasser             Põlva       01:20:25
  8.    0 Ģirts Jaunzems            NBS KS      01:27:28
  9.10214 Tõnis Piirisild           Võru        01:33:53
 10.    0 Jānis Nulle               Blome       01:36:25
 11. 5034 Ainar Raju                Võru        02:08:17
M35 Rada (1): 15 KP 8,20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Ēriks Ūdris               Valka       01:13:41
  2.    0 Māris Vabulnieks          Ape         01:14:53
  3. 6403 Ain Fjodorov              Otepää      01:19:11
  4.    0 Jānis Nulle               Blome       01:21:28
  5.    0 Guntis Zīvers             Smiltene    01:22:56
  6.    0 Māris Stabiņš             Grundzāle   01:25:47
  7. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        01:28:36
  8.    0 Raivis Kalniņš            Gaujiena    01:29:23
  9. 7706 Sairos Hõrak              Võru        01:38:45
 10.  483 Aare Huik                 Võru        01:46:46
 11. 2220 Indrek Kuusk              Võru        02:37:04
RADA2 Rada (2): 13 KP 6,60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1625 Magnar Alev               Pühajärve   01:06:49
  2. 5279 Henri Oru                 Võru        01:16:31
M16 Rada (2): 13 KP 6,60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Kristaps Zālītis          Grundzāle   01:07:37
  2.    0 Ardis Tukišs              Alūksne     01:14:37
  3.    0 Mārtiņš Mārcis Leimanis   Azimuts     01:26:44
M45 Rada (2): 13 KP 6,60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Vilnis Veļķeris           Alūksne     01:02:25
  2. 6043 Andy Karjus               Võru        01:02:44
  3.    0 Guntars Puntulis          Smiltene    01:07:34
  4.    0 Guntars Cīrulis           Smiltene    01:14:27
  5.    0 Arvis Rubenis             Individuāl  01:20:10
  6.    0 Viesturs Dandens          Gaujiena    01:23:06
  7. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        01:28:22
  8.    0 Uldis Bertuks             Strautiņi   01:28:51
M50 Rada (2): 13 KP 6,60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Māris Lapiņš              Azimuts     01:10:44
  2.    0 Aldis Lapiņš              Azimuts     01:11:51
  3.    0 Gatis Jansons             Palsmane    01:21:33
N18 Rada (2): 13 KP 6,60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5025 Marianne Haug             Võru        01:07:12
N21A Rada (2): 13 KP 6,60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3717 Laura Joonas              Võru        01:10:50
  2.    0 Vita Cīrule               Smiltene    01:14:35
  3.    0 Inese Žīgure              Ilzene      01:15:35
  4.    0 Sanita  Vilciņa           Alūksne     01:16:06
  5.    0 Daiga Krēsliņa            Lejasciems  01:16:43
MB Rada (2): 13 KP 6,60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Reinis Bukss              Valka       01:02:53
  2.    0 Armands Lūkins            Lejasciems  01:18:37
  3.    0 Guntis Podnieks           Alūksne     01:30:21
  4.    0 Viesturs Zaķis            Jaunalūksn  01:35:14
  5.    0 Jānis Kuprišs             Grundzāl    01:39:57
RADA3 Rada (3): 11 KP 4,80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5009 Liina Palu                Koop        01:05:19
  2. 5813 Erik Saarts               Võru        01:29:35
  2.16955 Erki Saarts               Võru        01:29:35
M14 Rada (3): 11 KP 4,80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Matīss Slikšjānis         Grundzāle   01:03:02
  2.    0 Ilgvars Caune             Grundzāle   01:25:15
  3.    0 Jānis Veļķeris            Alūksne     01:26:34
  4.    0 Rihards Lūkins            Zaļais      01:26:59
  5.10198 Mihkel Parts              Võru        02:01:40
  6.16963 Priit Lüüs                Võru        02:01:43
M60 Rada (3): 11 KP 4,80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1064 Rudolf Mürk               Võru        01:01:06
  2. 3685 Mati Külaase              Võru        01:03:01
  3. 3803 Ats Virumäe               Võru        01:04:50
  4.    0 Anatolijs Steinmilles     Latvija     01:17:09
M65 Rada (3): 11 KP 4,80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Atis Anže                 OK Pūznis   01:17:21
  2.    0 Juris Zaķis               Lejasciems  01:21:05
N16 Rada (3): 11 KP 4,80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.15715 Eliise Kass               Võru        01:28:57
N40 Rada (3): 11 KP 4,80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Aiva Skopāne              Birzuļi     01:09:17
N45 Rada (3): 11 KP 4,80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2008 Ellen Lembra              Kape        01:10:49
  2.    0 Videga Gaigala            Smiltene    01:14:32
  3.    0 Ārija Bertuka             Strautiņi   01:21:13
  4.    0 Ineta Riepniece           Gaujiena    01:25:51
  5. 4531 Meeli Kass                Võru        01:28:54
  6.    0 Astrīda Grīnberga         Lattelecom  01:29:42
  7.    0 Ilze Dāve                 Gaujiena    01:29:47
  8.    0 Gunta Dudele              Smiltene    01:34:59
  9.    0 Anda Lejasblusa           ind.        01:36:00
NB Rada (3): 11 KP 4,80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Iveta Veļķere             Alūksne     01:00:59
  2.    0 Ilze Vaļģe                Kalnpierbe  01:02:41
  3.    0 Sintija Kalēja            Gaujiena    01:25:17
  4.    0 Līga Lupkina              Balvi       01:26:16
  5.    0 Evita Zeile               EET Vidzem  01:29:42
RADA4 Rada (4): 9 KP 2,70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16233 Lauri Allmann             Kuperjanov  00:54:15
  2.10195 Vampula Oper              Võru        01:02:25
  3.15393 Krista Kõlli              Võru        01:16:53
M12 Rada (4): 9 KP 2,70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Arturs Vaids              Valmiera    00:30:02
  2.    0 Reinis Putraks            Läti        00:30:54
  3.15698 Taavi Perv                Võru        00:33:14
  4.    0 Druvis Čakārnis           SCV         00:34:29
  5.16666 Lauri Pähn                Võru        00:51:22
  6.16234 Hando Allmann             Võru        00:54:07
  7.15707 Karel Kuragin             Võru        00:56:49
N12 Rada (4): 9 KP 2,70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Agnija Caune              Grundzāle   00:38:37
  2.    0 Elīna Skopāne             Birzuļi     00:51:19
  3.    0 Zanda Stabiņa             Grundzāle   00:53:35
  4.    0 Madara Vaļģe              Kalnpiebre  01:10:37
N14 Rada (4): 9 KP 2,70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Anete Čama                Grundzāle   00:35:33
N55 Rada (4): 9 KP 2,70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Vēsma Selga               Valka       00:36:14
N60 Rada (4): 9 KP 2,70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5021 Talvi Trell               Võru        00:43:06
  2.    0 Nellija Balaine           Latvija     00:59:41
  3.10196 Maria Oper                Võru        01:02:19
  4.    0 Mirdza Pukste             Smiltene    01:32:34
  5.    0 Ilze Dudele               ind         01:34:44
MH Rada (4): 9 KP 2,70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Gatis Ķevans              OVGV        00:27:08
  2.    0 Mārtiņš Grigors           AVĢ         00:27:26
  3.    0 Andris Baikovs            Balvi       00:30:29
  4.    0 Gints Teterovskis         Aluksne     00:30:37
  5.    0 Aldis Sebris              Latvija     00:34:20
  6.    0 Arnolds Tukiss            Alūksne     01:01:32
NH Rada (4): 9 KP 2,70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Alla Jaunzema             Strautiņi   00:31:48
MC Rada (4): 9 KP 2,70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Aivis Klaips              Valka       00:22:09
  2.    0 Alvis Bukšs               Valka       00:22:13
  3.    0 Gunārs Mašins             Grundzāle   00:33:23
  4.    0 Didzis Čakārnis           Smiltene    00:34:29
NC Rada (4): 9 KP 2,70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Maija Gudēna              Kalnpierbe  00:42:27
  2.    0 Inga Kalniņa              Smiltene    00:42:50
  3.    0 Inga Kārkliņa             Valka       00:50:03
RADA5 Rada (5): 5 KP 2,30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.15695 Märt Perv                 Võru        00:27:14
M10 Rada (5): 5 KP 2,30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Jekabs Kalninsh           Latvija     00:23:47
  2.    0 Austris Kalninsh          Latvija     00:24:05
  3.    0 Rudolfs Eberhards         Blome       00:24:11
  4.    0 Renārs Eberhads           Blome       00:24:12
N10 Rada (5): 5 KP 2,30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Karina Harkina            Gauijena    00:21:55
  2.    0 Dārta Cīrule              Smiltene    00:24:21
  3.    0 Annija Slikšjāne          Grundzāle   00:26:04
  4.16669 Annemarii Bendi           Võru        00:27:10
  5.    0 Karmena Augule            Latvija     00:37:38
  6.13655 Mariann Zernant           lasteaed T  00:57:08
  7. 5043 Kristina Haug             Võru        00:57:51
VABA ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.15320 Aivar Halapuu             Kreutzwald  01:26:22 12p
  2. 3714 Heli Haug                 Võru        01:26:23 12p
  3. 5041 Markus Konsap             Võru        01:05:52 11p
  4.    0 Ilgvars Caune             Grundzāle   01:25:15 11p
  5. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       00:41:57 9p
  6. 5156 Tarmo Zernant             Ilves       00:42:13 9p
  7.    0 Vents Lupkins             Smiltene    01:12:45 9p
  8.16670 Ingmar Bert Sabre         Võru        01:17:30 9p
  9.15318 Ralf Sannikov             Võru        01:22:39 9p
 10.10194 Kadri Parts               Võru        01:45:03 9p
 11.15275 Ülle Hollo                Haanja SK   01:45:08 9p
 12.15316 Kadri Paulus              Kreutzwald  01:56:16 7p
 13.    0 Estere Rožkalne           Gaujiena    00:21:55 5p
 14.    0 Kārlis Vaļģis             Kalnpierbe  01:09:29 4p
#1 Rada (RADA1,M18,M21A,M35): 15 KP 8,20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3466 Timo Sild                 Võru        00:50:43
  2.    0 Otārs Putrālis            Smiltene    01:01:33
  3.    0 Edgars Spirido            Birzuļi     01:08:24
  3.    0 Edgars Spirido            Birzuļi     01:08:24
  5.    0 Ilmārs Ķauķītis           DreamTeam   01:11:15
  6.102507 Artūrs Gulbis             Grundzāle   01:13:19
  7.    0 Ēriks Ūdris               Valka       01:13:41
  8.    0 Māris Vabulnieks          Ape         01:14:53
  9. 6403 Ain Fjodorov              Otepää      01:19:11
 10.    0 Jurģis Eberhards          Blome       01:19:45
 11. 5038 Kevin Koskinen            Võru        01:20:07
 12. 9765 Daniel Vasser             Põlva       01:20:25
 13.    0 Jānis Nulle               Blome       01:21:28
 14.    0 Guntis Zīvers             Smiltene    01:22:56
 15. 5037 Janek Piirisild           Võru        01:25:29
 16.    0 Māris Stabiņš             Grundzāle   01:25:47
 17.    0 Ģirts Jaunzems            NBS KS      01:27:28
 18. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        01:28:36
 19.    0 Raivis Kalniņš            Gaujiena    01:29:23
 20.10214 Tõnis Piirisild           Võru        01:33:53
 21.    0 Valdemārs Nulle           Blome       01:34:33
 22.    0 Jānis Nulle               Blome       01:36:25
 23. 7706 Sairos Hõrak              Võru        01:38:45
 24.  483 Aare Huik                 Võru        01:46:46
 25. 5034 Ainar Raju                Võru        02:08:17
 26. 2220 Indrek Kuusk              Võru        02:37:04
#2 Rada (RADA2,M16,M45,M50,N18,N21A,N35,MB): 13 KP 6,60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Vilnis Veļķeris           Alūksne     01:02:25
  2. 6043 Andy Karjus               Võru        01:02:44
  3.    0 Reinis Bukss              Valka       01:02:53
  4. 1625 Magnar Alev               Pühajärve   01:06:49
  5. 5025 Marianne Haug             Võru        01:07:12
  6.    0 Guntars Puntulis          Smiltene    01:07:34
  7.    0 Kristaps Zālītis          Grundzāle   01:07:37
  8.    0 Māris Lapiņš              Azimuts     01:10:44
  9. 3717 Laura Joonas              Võru        01:10:50
 10.    0 Aldis Lapiņš              Azimuts     01:11:51
 11.    0 Guntars Cīrulis           Smiltene    01:14:27
 12.    0 Vita Cīrule               Smiltene    01:14:35
 13.    0 Ardis Tukišs              Alūksne     01:14:37
 14.    0 Inese Žīgure              Ilzene      01:15:35
 15.    0 Sanita  Vilciņa           Alūksne     01:16:06
 16. 5279 Henri Oru                 Võru        01:16:31
 17.    0 Daiga Krēsliņa            Lejasciems  01:16:43
 18.    0 Armands Lūkins            Lejasciems  01:18:37
 19.    0 Arvis Rubenis             Individuāl  01:20:10
 20.    0 Gatis Jansons             Palsmane    01:21:33
 21.    0 Viesturs Dandens          Gaujiena    01:23:06
 22.    0 Mārtiņš Mārcis Leimanis   Azimuts     01:26:44
 23. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        01:28:22
 24.    0 Uldis Bertuks             Strautiņi   01:28:51
 25.    0 Guntis Podnieks           Alūksne     01:30:21
 26.    0 Viesturs Zaķis            Jaunalūksn  01:35:14
 27.    0 Jānis Kuprišs             Grundzāl    01:39:57
#3 Rada (RADA3,M14,M60,M65,M55,N16,N40,N45,NB): 11 KP 4,80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Iveta Veļķere             Alūksne     01:00:59
  2. 1064 Rudolf Mürk               Võru        01:01:06
  3.    0 Ilze Vaļģe                Kalnpierbe  01:02:41
  4. 3685 Mati Külaase              Võru        01:03:01
  5.    0 Matīss Slikšjānis         Grundzāle   01:03:02
  6. 3803 Ats Virumäe               Võru        01:04:50
  7. 5009 Liina Palu                Koop        01:05:19
  8.    0 Aiva Skopāne              Birzuļi     01:09:17
  9. 2008 Ellen Lembra              Kape        01:10:49
 10.    0 Videga Gaigala            Smiltene    01:14:32
 11.    0 Anatolijs Steinmilles     Latvija     01:17:09
 12.    0 Atis Anže                 OK Pūznis   01:17:21
 13.    0 Juris Zaķis               Lejasciems  01:21:05
 14.    0 Ārija Bertuka             Strautiņi   01:21:13
 15.    0 Ilgvars Caune             Grundzāle   01:25:15
 16.    0 Sintija Kalēja            Gaujiena    01:25:17
 17.    0 Ineta Riepniece           Gaujiena    01:25:51
 18.    0 Līga Lupkina              Balvi       01:26:16
 19.    0 Jānis Veļķeris            Alūksne     01:26:34
 20.    0 Rihards Lūkins            Zaļais      01:26:59
 21. 4531 Meeli Kass                Võru        01:28:54
 22.15715 Eliise Kass               Võru        01:28:57
 23. 5813 Erik Saarts               Võru        01:29:35
 23.16955 Erki Saarts               Võru        01:29:35
 25.    0 Astrīda Grīnberga         Lattelecom  01:29:42
 25.    0 Evita Zeile               EET Vidzem  01:29:42
 27.    0 Ilze Dāve                 Gaujiena    01:29:47
 28.    0 Gunta Dudele              Smiltene    01:34:59
 29.    0 Anda Lejasblusa           ind.        01:36:00
 30.10198 Mihkel Parts              Võru        02:01:40
 31.16963 Priit Lüüs                Võru        02:01:43
#4 Rada (RADA4,M12,N12,N14,N55,N60, N65,MH,NH,MC,NC): 9 KP 2,70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Aivis Klaips              Valka       00:22:09
  2.    0 Alvis Bukšs               Valka       00:22:13
  3.    0 Gatis Ķevans              OVGV        00:27:08
  4.    0 Mārtiņš Grigors           AVĢ         00:27:26
  5.    0 Arturs Vaids              Valmiera    00:30:02
  6.    0 Andris Baikovs            Balvi       00:30:29
  7.    0 Gints Teterovskis         Aluksne     00:30:37
  8.    0 Reinis Putraks            Läti        00:30:54
  9.    0 Alla Jaunzema             Strautiņi   00:31:48
 10.15698 Taavi Perv                Võru        00:33:14
 11.    0 Gunārs Mašins             Grundzāle   00:33:23
 12.    0 Aldis Sebris              Latvija     00:34:20
 13.    0 Druvis Čakārnis           SCV         00:34:29
 13.    0 Didzis Čakārnis           Smiltene    00:34:29
 15.    0 Anete Čama                Grundzāle   00:35:33
 16.    0 Vēsma Selga               Valka       00:36:14
 17.    0 Agnija Caune              Grundzāle   00:38:37
 18.    0 Maija Gudēna              Kalnpierbe  00:42:27
 19.    0 Inga Kalniņa              Smiltene    00:42:50
 20. 5021 Talvi Trell               Võru        00:43:06
 21.    0 Inga Kārkliņa             Valka       00:50:03
 22.    0 Elīna Skopāne             Birzuļi     00:51:19
 23.16666 Lauri Pähn                Võru        00:51:22
 24.    0 Zanda Stabiņa             Grundzāle   00:53:35
 25.16234 Hando Allmann             Võru        00:54:07
 26.16233 Lauri Allmann             Kuperjanov  00:54:15
 27.15707 Karel Kuragin             Võru        00:56:49
 28.    0 Nellija Balaine           Latvija     00:59:41
 29.    0 Arnolds Tukiss            Alūksne     01:01:32
 30.10196 Maria Oper                Võru        01:02:19
 31.10195 Vampula Oper              Võru        01:02:25
 32.    0 Madara Vaļģe              Kalnpiebre  01:10:37
 33.15393 Krista Kõlli              Võru        01:16:53
 34.    0 Mirdza Pukste             Smiltene    01:32:34
 35.    0 Ilze Dudele               ind         01:34:44
#5 Rada (RADA5,M10,N10): 5 KP 2,30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Karina Harkina            Gauijena    00:21:55
  2.    0 Jekabs Kalninsh           Latvija     00:23:47
  3.    0 Austris Kalninsh          Latvija     00:24:05
  4.    0 Rudolfs Eberhards         Blome       00:24:11
  5.    0 Renārs Eberhads           Blome       00:24:12
  6.    0 Dārta Cīrule              Smiltene    00:24:21
  7.    0 Annija Slikšjāne          Grundzāle   00:26:04
  8.16669 Annemarii Bendi           Võru        00:27:10
  9.15695 Märt Perv                 Võru        00:27:14
 10.    0 Karmena Augule            Latvija     00:37:38
 11.13655 Mariann Zernant           lasteaed T  00:57:08
 12. 5043 Kristina Haug             Võru        00:57:51

© Tak-Soft 2001-2008 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.0 [2008.410] @ 12.05.2011 11:41:36 OK Võru