Karjalaskevõistlus ja Lihavõtte lühirada 04.04 - 05.04.2015
Karjalaskevõistlus
4.04.2015 Linnamäe (Sixten Sild)
M10NR  M12  M14  M16  M18  M21A  M21B  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M70  M8NR 
N10NR  N12  N14  N16  N18  N21A  N21B  N35  N40  N45  N50  N55  N60  N65  N70  N8NR 

M10NR
1490m 6KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Timo Kudre                Peko            EST 00:09.59  00:09.59   
   2. Paul Piirimäe             Kobras          EST 00:12.30     +2:31   
   3. Chris Marcus Krahv        Otepää          EST 00:12.38     +2:39   
   4. Maanus Udam               JOKA            EST 00:12.53     +2:54   
   5. August Jakobson           Põlva Spordikoo EST 00:13.29     +3:30   
   6. Rasmus Saare              Kobras          EST 00:13.47     +3:48   
   7. Kaspar Karolin            Põlva Spordikoo EST 00:13.55     +3:56   
   8. Bert Joosep Panker        Ilves           EST 00:16.24     +6:25   
   9. Laur-Rogert Sulg          Otepää          EST 00:17.18     +7:19   
  10. Toomas Mattus             Põlva Spordikoo EST 00:17.19     +7:20   
  11. Otto Toomas Kibena        Võru/Võru spord EST 00:18.38     +8:39   
  12. Ranno Kannel              Rae             EST 00:21.42    +11:43   
  13. Markus Zimmermann         Kape            EST 00:24.56    +14:57   
M12
1870m 7KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Jürgen Joonas             Võru/Võru spord EST 00:16.08  00:16.08   
   2. Kristofer Kuusik          Põlva Spordikoo EST 00:16.58     +0:50   
   3. Samuel Kolsar             Kobras          EST 00:18.11     +2:03   
   4. Mattias Maidla            Kobras          EST 00:18.48     +2:40   
   5. Kerten Matto              Kobras          EST 00:21.24     +5:16   
   6. Olev Piirisild            Võru            EST 00:25.04     +8:56   
   7. Mihkel Liivago            Põlva Spordikoo EST 00:31.23    +15:15   
   8. Urmet Pihus               Võru/Võru spord EST 00:45.28    +29:20   
   9. Riko Mäesaar              Võru/Vastseliin EST 00:46.09    +30:01   
      Mehis Udam                JOKA            EST Puuduv KP            
      Tim Hendrik Kuusk         Võru            EST Puuduv KP            
      Andri Kepler              Kobras          EST Ei start             
      Kerdo Männilaan           JOKA            EST Ei start             
      Laur Joonas Järvpõld      Võru            EST Ei start             
      Erkki Pähn                Võru            EST Ei start             
M14
4900m 9KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Juuso Viskari             Hiidenkiertäjät FIN 00:30.40  00:30.40   
   2. Hando Allmann             Võru/Võru spord EST 00:40.32     +9:52   
   3. Dainis Männiste           Kobras          EST 00:46.48    +16:08   
   4. Markus Sulg               JOKA            EST 00:52.08    +21:28   
   5. Tõnis Jäädmaa             Võru/Võru spord EST 00:52.53    +22:13   
   6. Aleksander Piilmann       SRD             EST 00:54.29    +23:49   
   7. Atte Saastamoinen         Angelniemen Ank FIN 00:54.30    +23:50   
   8. Janar Saks                Võru/Võru spord EST 00:56.57    +26:17   
   9. Raiko Marrandi            JOKA            EST 01:01.49    +31:09   
  10. Hanno-Laur Kunnus         Võru/Võru spord EST 01:03.18    +32:38   
  11. Georg Paal                JOKA            EST 01:13.56    +43:16   
  12. Aleksander Kepler         Kobras          EST 01:20.59    +50:19   
      Eerik Aavik               JOKA            EST Puuduv KP            
      Joosep Ainjärv            JOKA            EST Ei start             
M16
6960m 16KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Kaarel Vesilind           SRD             EST 00:49.23  00:49.23   
   2. Karel-Sander Kljuzin      Peko            EST 00:57.25     +8:02   
   3. Andres Rõõm               Ilves/Tartu SUK EST 00:58.14     +8:51   
   4. Villu Serv                Kobras          EST 01:01.55    +12:32   
   5. Alex Treier               Võru/Võru spord EST 01:04.04    +14:41   
   6. Kevin Jaaska              Kobras          EST 01:05.47    +16:24   
   7. Timmo Tohus               Otepää          EST 01:12.11    +22:48   
   8. Martin Sults              Kobras          EST 01:13.02    +23:39   
   9. Kristo Sirk               Kobras          EST 01:17.33    +28:10   
  10. Siim Helmoja              Kobras          EST 01:20.28    +31:05   
  11. Kristofer Pähklepa        Kobras          EST 01:22.08    +32:45   
  12. Raido Kiss                Võru            EST 01:23.23    +34:00   
  13. Ekvard-Allan-Matis Joakit Tammed          EST 01:26.47    +37:24   
      Joonas Halapuu            Võru/Võru spord EST Puuduv KP            
      Andres Aruots             Peko            EST Puuduv KP            
M18
9620m 17KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Arttu Laaksonen           Angelniemen Ank FIN 01:04.44  01:04.44   
   2. Oliver Kütt               Ilves           EST 01:09.55     +5:11   
   3. Kaarel Hendrik Zernant    Ilves           EST 01:21.33    +16:49   
   4. Kevin Hallop              Peko            EST 01:22.52    +18:08   
   5. Jasper Ainjärv            JOKA            EST 01:31.50    +27:06   
M21A
13570m 23KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Mikko Sirén               Angelniemen Ank FIN 01:13.34  01:13.34   
   2. Konstantin Serebrianitski Kuzmolovo       RUS 01:15.01     +1:27   
   3. Markku Elo                Angelniemen Ank FIN 01:16.07     +2:33   
   4. Tuomo Mäkelä              Angelniemen Ank FIN 01:16.16     +2:42   
   5. Ats Sõnajalg              Harju KEK       EST 01:16.22     +2:48   
   6. Jonatan Karjus            Võru            EST 01:19.41     +6:07   
   7. Pekka Hyvönen             Angelniemen Ank FIN 01:20.21     +6:47   
   8. Ville Luoma               Hiidenkiertäjät FIN 01:20.28     +6:54   
   9. Kaur Kase                 Võru            EST 01:21.25     +7:51   
  10. Tomi Mattila              Angelniemen Ank FIN 01:23.01     +9:27   
  11. Sergei Rjabõshkin         SRD             EST 01:23.22     +9:48   
  12. Uku-Laur Tali             KEKRSK          EST 01:24.00    +10:26   
  13. Tõnis Laugesaar           Rakv            EST 01:26.08    +12:34   
  14. Tuomo Laine               Hiidenkiertäjät FIN 01:26.30    +12:56   
  15. Tomi Koskela              Angelniemen Ank FIN 01:29.21    +15:47   
  16. Tanel Papp                Võru/Võru spord EST 01:29.49    +16:15   
  17. Andres Saal               Otepää          EST 01:31.47    +18:13   
  18. Kaarel Kallas             JOKA            EST 01:37.38    +24:04   
  19. Marten Vunukainen         Kobras          EST 01:39.14    +25:40   
  20. Vallo Männiste            Kobras          EST 01:46.32    +32:58   
  21. Hannes Poolamets          Tabasalu Triatl EST 01:47.15    +33:41   
  22. Ragnar Kruusla            West            EST 01:48.18    +34:44   
  23. Sven Oras                 Ilves           EST 01:49.09    +35:35   
  24. Robert Rostov             Kuzmolovo       RUS 01:52.30    +38:56   
  25. Reigo Teervalt            Peko            EST 01:55.32    +41:58   
  26. Mauno Kapten              Peko            EST 01:55.33    +41:59   
  27. Rait Pallo                -               EST 02:01.59    +48:25   
      Aleksei Burago            Gulfstream      RUS Puuduv KP            
      Vesa Lahtinen             Hiidenkiertäjät FIN Ei start             
      Tuomas Kari               Angelniemen Ank FIN Ei start             
      Eemeli Suominen           Hiidenkiertäjät FIN Ei start             
      Marek Karm                Harju KEK       EST Ei start             
      Andreas Hall              Hiidenkiertäjät FIN Ei start             
      Olli-Pekka Koistinen      Hiidenkiertäjät FIN Ei start             
      Tomi Närvä                Hiidenkiertäjät FIN Ei start             
      Ilari Nummi               Angelniemen Ank FIN Ei start             
      Vesa Mäkinen              Angelniemen Ank FIN Ei start             
      Rimmo Rõõm                Ilves/Tartu SUK EST Ei start             
      Mati Tiit                 Ilves           EST Ei start             
      Janek Piirisild           Võru/Võru spord EST Ei start             
      Anti Sõukand              Võru/Võru spord EST Ei start             
      Ingmar Bert Sabre         Võru/Võru spord EST Ei start             
      Rain Eensaar              EKJ SK          EST Ei start             
      Miika Kirmula             Angelniemen Ank FIN Ei start             
      Benjamin Tulonen          Hiidenkiertäjät FIN Ei start             
M21B
6960m 16KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Alar Assor                Kobras          EST 00:50.04  00:50.04   
   2. Magnar Alev               -               EST 01:00.23    +10:19   
   3. Rain Jaaksoo              Tartu           EST 01:00.34    +10:30   
   4. Oleg Koshik               SRD             EST 01:11.15    +21:11   
   5. Vladislav Pahhomenkov     SRD             EST 01:12.05    +22:01   
   6. Ragnar Ilp                                EST 01:19.26    +29:22   
   7. Toomas Telgma             Voller          EST 01:21.15    +31:11   
   8. Martin Pettai                             EST 01:25.32    +35:28   
   9. Viljar Vainola            Mercury         EST 01:28.29    +38:25   
      Hans Mark Võsu            JOKA            EST Puuduv KP            
      Sander Poak               JOKA            EST Ei start             
      Rando Marrandi            JOKA            EST Ei start             
M35
9620m 17KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Heiti Hallikma            Võru            EST 01:02.13  01:02.13   
   2. Tanel Kannel              Rae             EST 01:03.27     +1:14   
   3. Ott Rakkaselg             HOK             EST 01:04.39     +2:26   
   4. Mati Korrol               Mercury         EST 01:06.24     +4:11   
   5. Dag Ainsoo                LUS             EST 01:08.46     +6:33   
   6. Marek Atonen              Lehola          EST 01:10.42     +8:29   
   7. Aleksandr Shein           Kuzmolovo       RUS 01:19.07    +16:54   
   8. Heno Ivanov                               EST 01:24.55    +22:42   
   9. Ivo Miller                Koop            EST 01:38.07    +35:54   
  10. Alar Alajaan                              EST 01:59.17    +57:04   
      Allan Terve               Võru            EST Ei start             
      Priit Narusk              Võru            EST Ei start             
M40
8450m 14KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Ilmar Udam                JOKA            EST 00:55.18  00:55.18   
   2. Randy Korb                Peko            EST 00:56.14     +0:56   
   3. Margus Klementsov         Mercury         EST 01:00.30     +5:12   
   4. Väino Ellamik             Suusahullud     EST 01:04.37     +9:19   
   5. Danilo Piht               Mercury         EST 01:07.58    +12:40   
   6. Andres Pae                Suusahullud     EST 01:09.44    +14:26   
   7. Indrek Viikmaa            West            EST 01:18.27    +23:09   
   8. Lauri Allmann                             EST 01:20.25    +25:07   
   9. Heinar Radin                              EST 01:42.08    +46:50   
  10. Raivo Mitt                                EST 01:53.28    +58:10   
M45
8450m 14KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Jukka Viskari             Hiidenkiertäjät FIN 00:57.12  00:57.12   
   2. Raul Kudre                Peko            EST 00:57.32     +0:20   
   3. Tarvo Avaste              Tammed          EST 00:58.12     +1:00   
   4. Priit Pääslane            Ilves           EST 00:59.23     +2:11   
   5. Taivo Tali                KEKRSK          EST 01:05.50     +8:38   
   6. Meelis Zimmermann         Kape            EST 01:05.57     +8:45   
   7. Rein Zaitsev              Peko            EST 01:07.50    +10:38   
   8. Allar Padari              HOK             EST 01:08.03    +10:51   
   9. Raul Kangur               Peko            EST 01:12.20    +15:08   
  10. Kristjan Leiger           Kape            EST 01:21.10    +23:58   
  11. Rein Rooni                Orvand          EST 01:25.38    +28:26   
      Ilmar Kink                Kape            EST Ei start             
M50
6320m 13KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Antti Roose               Kobras          EST 00:44.27  00:44.27   
   2. Tiit Tali                 Ilves           EST 00:46.23     +1:56   
   3. Teuvo Töyrylä             VeVe            FIN 00:47.02     +2:35   
   4. Eriks Udris               Valka           LAT 00:50.03     +5:36   
   5. Heikki Vestola            Rava            FIN 00:50.44     +6:17   
   6. Mati Preitof              KEKRSK          EST 00:50.53     +6:26   
   7. Toomas Tarve              Kobras          EST 01:01.02    +16:35   
   8. Eerik Lossmann                            EST 01:04.18    +19:51   
   9. Margus Jaanus             Koop            EST 01:13.58    +29:31   
M55
5830m 12KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Jaanus Reha               Koop            EST 00:44.17  00:44.17   
   2. Mart Külvik                               EST 00:44.44     +0:27   
   3. Kaljo Julge               Kape            EST 00:50.56     +6:39   
   4. Raul Laas                 JOKA            EST 00:52.35     +8:18   
   5. Aigar Pindmaa             Võru            EST 00:55.07    +10:50   
   6. Jaan Ainelo               Ilves           EST 01:03.41    +19:24   
   7. Tõnu Loog                 Kobras          EST 01:09.22    +25:05   
   8. Tauno Kure                Kape            EST 01:13.32    +29:15   
      Jaak Jaagus               Saku            EST Ei start             
M60
5400m 12KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Jüri Rokko                SK RT           EST 00:50.38  00:50.38   
   2. Anti Parik                Otepää SK       EST 00:56.32     +5:54   
   3. Koit Paasma               Lehola          EST 00:57.20     +6:42   
   4. Jüri Merirand             Tõrva           EST 00:57.35     +6:57   
   5. Kalju Vaikjärv            Vunder          EST 00:58.09     +7:31   
   6. Riho Männi                Lehola          EST 01:01.31    +10:53   
   7. Heini Tammik              Kape            EST 01:03.14    +12:36   
   8. Tiit Ploompuu             Jõhvikas        EST 01:10.06    +19:28   
      Udo Lüüs                  Ilves           EST Puuduv KP            
      Ahto Karu                 JOKA            EST Ei start             
M65
4900m 9KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Tiit Tatter               TON             EST 00:40.53  00:40.53   
   2. Peep Koppel               Koop            EST 00:48.08     +7:15   
   3. Rafael Gordon             Võru            EST 00:48.32     +7:39   
   4. Kalle Nelk                Tammed          EST 00:51.45    +10:52   
   5. Agu Koppa                 Jõhvikas        EST 01:07.10    +26:17   
   6. Rein Prank                Kape            EST 01:21.14    +40:21   
      Arvo Kivikas              Ilves           EST Ei start             
M70
3720m 7KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Ants Tamm                 TON             EST 00:41.58  00:41.58   
   2. Georg Sooberg             Võru            EST 00:44.30     +2:32   
   3. Martin Tõrra              Kobras          EST 00:45.04     +3:06   
   4. Enn Aedna                 West            EST 00:46.39     +4:41   
   5. Nikolai Kuha              Kape            EST 00:47.40     +5:42   
   6. Elmo Pärna                Lehola          EST 00:48.37     +6:39   
   7. Tiit Koppel               Orion           EST 00:49.01     +7:03   
      Aarne Mardiste            KEKRSK          EST Puuduv KP            
M8NR
1490m 6KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Villem Piirimäe           Kobras          EST 00:13.37  00:13.37   
   2. Anton Vonk                Otepää          EST 00:21.19     +7:42   
   3. Kaur Kannel               Rae             EST 00:24.07    +10:30   
   4. Rando Jaaksoo             Tartu           EST 00:25.37    +12:00   
N10NR
1490m 6KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Mia Mai Huik              Võru            EST 00:14.39  00:14.39   
   2. Angela Mõttus             Otepää          EST 00:14.44     +0:05   
   3. Karmen Tugedam            Võru            EST 00:16.45     +2:06   
   4. Helina Saega              Otepää          EST 00:16.50     +2:11   
   5. Anni Linnus               Peko            EST 00:18.09     +3:30   
   6. Liis Vesilind             SRD             EST 00:21.11     +6:32   
      Risanna Mooses            Otepää          EST Ei start             
N12
1870m 7KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Leana Jete Korb           Peko            EST 00:14.47  00:14.47   
   2. Brigitte Panker           Ilves           EST 00:16.44     +1:57   
   3. Birgit Rõõm               Ilves           EST 00:22.47     +8:00   
   4. Liis Musta                Võru            EST 01:03.09    +48:22   
N14
3720m 7KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Anastasija Pahhomenkova   SRD             EST 00:36.43  00:36.43   
   2. Lorely Kõrvel             Kobras          EST 00:38.25     +1:42   
   3. Johanna Laanoja           Kobras          EST 00:43.43     +7:00   
   4. Kristina Haug             Võru/Võru spord EST 00:44.21     +7:38   
   5. Kairiin Märtson           Kobras          EST 00:45.15     +8:32   
   6. Anita Laanejõe            Võru/Võru spord EST 00:46.39     +9:56   
   7. Mari Linnus               Peko            EST 00:51.50    +15:07   
   8. Maire Pärn                Ilves           EST 00:52.42    +15:59   
   9. Kristiin Kalle            Kobras          EST 00:57.02    +20:19   
  10. Hanna Lora Traagel        Kobras          EST 01:00.36    +23:53   
      Anete Saar                Kobras          EST Ei start             
N16
6320m 13KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Kristel Kõivo             Peko            EST 00:58.58  00:58.58   
   2. Roos Lisette Parmas       SRD             EST 01:00.40     +1:42   
   3. Teele Telgma              Tammed          EST 01:02.05     +3:07   
   4. Jenna Tulonen             Hiidenkiertäjät FIN 01:05.10     +6:12   
   5. Laura-Liis Kütt           Kobras          EST 01:06.59     +8:01   
   6. Kelli Nurm                Kobras          EST 01:16.14    +17:16   
   7. Birgit Russka             Kobras          EST 01:17.02    +18:04   
   8. Kaisa Kahre               Võru            EST 01:31.08    +32:10   
   9. Heleri Karmen Hõrrak      Võru            EST 01:37.10    +38:12   
  10. Signe Kallion             Võru/Võru spord EST 01:43.16    +44:18   
N18
6960m 16KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Kristel Sibul             Kobras          EST 00:57.17  00:57.17   
   2. Emily Raudkepp            Peko            EST 00:57.37     +0:20   
   3. Jonna Juva                Angelniemen Ank FIN 00:58.25     +1:08   
   4. Doris Kudre               Peko            EST 01:01.01     +3:44   
   5. Selja Kaartinen           Angelniemen Ank FIN 01:03.35     +6:18   
   6. Daria Svechikhina         Kuzmolovo       RUS 01:07.53    +10:36   
   7. Kristin Viikmaa           West/Pärnu Spor EST 01:09.59    +12:42   
   8. Kristiina Himma           Võru                01:17.08    +19:51   
   9. Nella Rontu               Angelniemen Ank FIN 01:22.49    +25:32   
  10. Tiina-Maria Tali          KEKRSK          EST 01:24.44    +27:27   
  11. Emilia Vuori              Angelniemen Ank FIN 01:25.01    +27:44   
      Getter Matto              Kobras          EST Ei start             
N21A
9250m 16KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Annika Rihma              Kobras              01:02.04  01:02.04   
   2. Sanni Kivelä              Angelniemen Ank FIN 01:02.35     +0:31   
   3. Sanna Kauppila            Angelniemen Ank FIN 01:05.55     +3:51   
   4. Marianne Haug             Võru/Võru spord EST 01:06.01     +3:57   
   5. Laura Joonas              Võru            EST 01:06.18     +4:14   
   6. Margret Zimmermann        Kape            EST 01:08.25     +6:21   
   7. Sonja Liukkonen           Hiidenkiertäjät FIN 01:16.44    +14:40   
   8. Sigrid Ruul               JOKA            EST 01:17.46    +15:42   
   9. Essi Kangasaho            Hiidenkiertäjät FIN 01:30.18    +28:14   
  10. Daisi Saetalu             Tammed          EST 01:34.48    +32:44   
  11. Liisa Puusepp             Võru            EST 01:39.04    +37:00   
  12. Marje Prank               Kape            EST 01:48.40    +46:36   
      Piret Värnomasing         Firn            EST Puuduv KP            
      Maiki Jäädmaa             Võru            EST Ei start             
N21B
5600m 10KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Siiri Mere                SRD             EST 00:44.01  00:44.01   
   2. Heleri Kirss              Koop            EST 01:03.06    +19:05   
   3. Ülle Hollo                Võru                01:08.33    +24:32   
   4. Ele Sisas                 TAOK            EST 01:11.34    +27:33   
   5. Piret Kaasik              Ilves           EST 01:13.58    +29:57   
   6. Marili Zimmermann         Kape            EST 01:16.51    +32:50   
   7. Kristina Vesilind         SRD             EST 01:37.35    +53:34   
      Lisette Tohus             Otepää          EST Ei start             
N35
6320m 13KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Edit Kannel               Norma           EST 00:51.48  00:51.48   
   2. Piia Avaste               Tammed          EST 00:57.08     +5:20   
   3. Ingrid Piht               Mercury         EST 00:57.51     +6:03   
   4. Külli Leiger              Kape            EST 01:04.43    +12:55   
   5. Pille Vinne               Kobras          EST 01:22.37    +30:49   
      Jana Kink                 Kape            EST Puuduv KP            
N40
5830m 12KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Kadri Parts               Võru            EST 01:00.32  01:00.32   
   2. Anne-Ly Viikmaa           West            EST 01:02.10     +1:38   
   3. Heli Haug                 Võru            EST 01:16.06    +15:34   
N45
5400m 12KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Airi Alnek                Võru            EST 00:49.01  00:49.01   
   2. Marika Jäädmaa            Võru            EST 00:54.59     +5:58   
   3. Ingrit Kala               Peko            EST 00:55.09     +6:08   
   4. Lea Leppik                TAOK            EST 00:58.38     +9:37   
   5. Merike Paapson            TON                 01:00.01    +11:00   
   6. Rutti Räbovoitra          Mercury         EST 01:02.06    +13:05   
   7. Epp Voitka                Võru            EST 01:05.14    +16:13   
      Minija Pääslane           Ilves           EST Puuduv KP            
N50
5600m 10KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Marje Viirmann            KEKRSK          EST 00:51.28  00:51.28   
   2. Tiina Oras                Ilves           EST 00:54.38     +3:10   
   3. Arja Vestola              Nate            FIN 00:58.50     +7:22   
   4. Virve Einpaul             Ilves           EST 01:00.19     +8:51   
   5. Marja Töyrylä             KYS             FIN 01:01.44    +10:16   
   6. Juta Ainelo               Ilves           EST 01:07.23    +15:55   
   7. Anda Lejasblusa           Aluksne         LAT 01:08.19    +16:51   
   8. Pille Illak               Otepää          EST 01:20.03    +28:35   
N55
4900m 9KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Tiina Talisoo             KEKRSK          EST 00:48.21  00:48.21   
   2. Marika Kirsspuu           TAOK            EST 00:51.54     +3:33   
   3. Reet Johanson             Kobras          EST 00:52.40     +4:19   
   4. Ülle Kadak                Lehola          EST 00:56.11     +7:50   
   5. Anne Vaikjärv                             EST 00:57.26     +9:05   
   6. Ülle Põldoja              Ilves           EST 01:02.46    +14:25   
   7. Ülle Raudsepp             Okas            EST 01:02.51    +14:30   
   8. Maire Kure                Kape            EST 01:12.02    +23:41   
      Aino Koser                Ilves           EST Puuduv KP            
      Helve Luht                KEKRSK          EST Ei start             
N60
3720m 7KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Anne Arold                Ilves           EST 00:40.12  00:40.12   
   2. Liivi Parik               Otepää SK       EST 00:42.14     +2:02   
   3. Tiiu Kaasik               Ilves           EST 00:48.32     +8:20   
   4. Vaike Tomann              Ilves           EST 00:50.34    +10:22   
   5. Kersti Mardiste           KEKRSK          EST 00:51.53    +11:41   
   6. Anu Pallon                JOKA            EST 00:59.18    +19:06   
N65
3080m 8KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
N70
3080m 8KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Ilse Uus                  TON             EST 00:48.36  00:48.36   
   2. Maie Abram                Ilves           EST 00:57.50     +9:14   
   3. Ilona Vanaveski           Ilves           EST 00:58.44    +10:08   
   4. Maimu Tornberg            Koop            EST 01:13.00    +24:24   
N8NR
1490m 6KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Annabel Mirtel Saskia Joa Tammed          EST 00:18.33  00:18.33   
   2. Mari Iher                                 EST 00:26.06     +7:33   
   3. Käti Kudre                Peko            EST 00:32.01    +13:28   
OK Võru
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2014, www.tak-soft.com 5.04.2015 12:44:16