EMV Pikk rada 8.09.2020 Osula (Sixten Sild) |
Koht Nimi Klubi Tulemus Viitaeg
1. Janek Piirisild Võru/Võru spordikool 01:37.45 01:37.45
2. Gregor Soodla Ilves/Tartu SUKL 01:37.50 +0:05
3. Vadim Shved SRD 01:40.54 +3:09
4. Martin Sulg JOKA 01:42.24 +4:39
5. Veiko Vinkel West 01:49.05 +11:20
6. Mauno Kapten Peko 01:49.10 +11:25
7. Rimmo Rõõm Ilves/Tartu SUKL 01:49.12 +11:27
8. Hans Mark Võsu JOKA 01:50.16 +12:31
9. Siim Helmoja Kobras/Põlva Spordik 01:54.21 +16:36
10. Lauri Pähn Võru/Võru spordikool 01:55.26 +17:41
11. Tomi-Andre Piirmets West 01:55.28 +17:43
12. Kaarel Vesilind SRD 01:55.54 +18:09
13. Oliver Kütt Ilves 02:00.02 +22:17
14. Villu Serv Kobras/Põlva Spordik 02:03.54 +26:09
15. Kristo Sirk Kobras/Põlva Spordik 02:03.55 +26:10
16. Andres Rõõm Ilves/Tartu SUKL 02:12.58 +35:13
17. Ingmar Bert Sabre Võru/Võru spordikool 02:22.06 +44:21
18. Tõnis Toom JOKA 02:22.08 +44:23
19. Mihkel Parts Võru 02:22.58 +45:13
20. Märten Henrik Pais West 02:23.27 +45:42
21. Jasper Ainjärv JOKA 02:30.55 +53:10
22. Edgar Toimetaja JOKA 02:30.56 +53:11
23. Rando Marrandi JOKA 02:31.48 +54:03
24. Kaarel Hendrik Zernant Ilves 02:34.00 +56:15
Karl Martin Alnek Ilves Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus Viitaeg
1. Tõnis Laugesaar Rakv 01:30.23 01:30.23
2. Oliver Jõgeva Kobras/Põlva Spordik 01:35.53 +5:30
3. Tanel Papp Võru/Võru spordikool 01:37.21 +6:58
4. Kevin Koskinen Võru/Võru spordikool 01:45.52 +15:29
5. Reimo Liiv Tammed 01:50.31 +20:08
6. Kristjan-Martin Kirjanen TAOK 01:51.06 +20:43
7. Andres Saal Otepää 02:00.56 +30:33
8. Mattias Blehner West 02:03.33 +33:10
9. Anti Sõukand Võru/Võru spordikool 02:05.47 +35:24
10. Sander Lembra Võru/Võru spordikool 02:07.04 +36:41
11. Joosep Hiielaan Võru 02:35.55 +65:32
Koht Nimi Klubi Tulemus Viitaeg
1. Rene Post Kobras 02:10.35 02:10.35
2. Uku-Laur Tali KEKRSK 02:11.02 +0:27
3. Aleksandr Shved SRD 02:17.04 +6:29
4. Jüri Joonas Võru 02:45.04 +34:29
5. Rasmus Sotnik Otepää 03:26.16 +75:41
Koht Nimi Klubi Tulemus Viitaeg
1. Tarmo Siimsaare Võru 01:38.21 01:38.21
2. Ott-Kaarel Kalm Ilves 01:46.43 +8:22
3. Märt Kivila Ilves 01:54.12 +15:51
4. Allan Roosimägi Jõhvikas 01:55.15 +16:54
5. Heiki Saal Otepää 02:00.57 +22:36
6. Mikk Tali KEKRSK 02:22.12 +43:51
7. Martin Pettai 03:18.08 +99:47
Koht Nimi Klubi Tulemus Viitaeg
1. Peeter Pihl Tammed 02:41.20 02:41.20
2. Timmo Tammemäe SK100 02:41.44 +0:24
3. Alar Abram Tammed 02:45.18 +3:58
4. Ats Sõnajalg KEKRSK 02:45.27 +4:07
5. Tauno Tiirats Ilves 02:53.22 +12:02
6. Jaagup Truusalu Võru 02:58.51 +17:31
7. Kaarel Kallas JOKA 02:59.13 +17:53
8. Daniel Vasser Kobras 03:29.21 +48:01
9. Kaido Hallik Ilves 03:41.28 +60:08
10. Alar Kume Võru 03:43.55 +62:35
11. Taivo Timmusk HOK 03:47.50 +66:30
12. Mati Mägi HOK 04:20.16 +98:56
Sven Oras Ilves Puuduv KP
Koht Nimi Klubi Tulemus Viitaeg
1. Ain Fjodorov Rae 01:58.15 01:58.15
2. Dmitri Shved SRD 01:58.40 +0:25
3. Ilmar Udam JOKA 01:58.42 +0:27
4. Margus Klementsov Mercury 01:58.52 +0:37
5. Margus Marrandi JOKA 02:03.41 +5:26
6. Allar Kivil LSF PT 02:06.57 +8:42
7. Erki Kriks LSF PT 02:09.32 +11:17
8. Mati Korrol Mercury 02:10.40 +12:25
9. Kaupo Järve LSF PT 02:12.57 +14:42
10. Martin Kaup Elioni SK 02:29.17 +31:02
11. Priit Narusk EKJ SK 02:42.52 +44:37
12. Paul Lumi 02:51.32 +53:17
13. Henn Antson Võru 04:28.33 +150:18
Koht Nimi Klubi Tulemus Viitaeg
1. Andrei Nikitin SRD 01:50.01 01:50.01
2. Aivar Leht Okas 02:05.46 +15:45
3. Väino Ellamik Suusahullud 02:05.52 +15:51
4. Paavo Rõigas Peko 02:05.59 +15:58
5. Enn Jõesaar 02:15.51 +25:50
6. Arthur Raichmann LSF PT 02:16.35 +26:34
7. Andres Hummal 02:20.12 +30:11
8. Sairos Hõrak Võru 02:23.21 +33:20
9. Meelis Zimmermann Kape 02:27.10 +37:09
10. Mart Ostra Nõmme 02:29.16 +39:15
11. Aivar Jõgiaas Tartu 02:39.39 +49:38
12. Sander Blehner West 03:04.45 +74:44
Koht Nimi Klubi Tulemus Viitaeg
1. Tenno Alamaa JOKA 01:31.41 01:31.41
2. Priit Pääslane Ilves 01:31.53 +0:12
3. Toomas Mast HOK 01:32.19 +0:38
4. Antti Roose Kobras 01:40.29 +8:48
5. Raivo Pellja JOKA 01:41.45 +10:04
6. Taivo Tali KEKRSK 01:42.54 +11:13
7. Urmas Sulaoja Jõhvikas 01:43.04 +11:23
8. Erik Keerberg SOK 01:50.49 +19:08
9. Andy Karjus Võru 01:54.58 +23:17
10. Vladimir Savinov SRD 01:59.05 +27:24
11. Tiit Riisalo EROK 02:01.38 +29:57
12. Priit Truusalu Kape 02:15.12 +43:31
13. Lauri Leppik TAOK 02:17.29 +45:48
Koht Nimi Klubi Tulemus Viitaeg
1. Tiit Tali Ilves 01:35.14 01:35.14
2. Jaanus Reha Koop 01:38.04 +2:50
3. Maido Kaljur KEKRSK 01:45.53 +10:39
4. Aleksander Pritsik Rakv 01:55.19 +20:05
5. Urmas Tammemäe Orvand 02:07.33 +32:19
Koht Nimi Klubi Tulemus Viitaeg
1. Rein Rooni Orvand 01:40.11 01:40.11
2. Andres Minn JOKA 01:41.21 +1:10
3. Kaljo Julge Kape 01:43.31 +3:20
4. Toivo Toomas Peko 01:43.50 +3:39
5. Udo Lüüs Ilves 01:49.43 +9:32
6. Jüri Rokko SK RT 01:56.14 +16:03
7. Sulev Kuiv TAOK 01:57.18 +17:07
8. Peep Eomois TAOK 01:57.32 +17:21
9. Riho Kokk Rakv 01:58.59 +18:48
10. Tauno Kure Kape 02:12.32 +32:21
11. Aigar Pindmaa Võru 02:15.49 +35:38
12. Anti Parik Otepää SK 02:21.24 +41:13
Koht Nimi Klubi Tulemus Viitaeg
1. Rein Unt TON 01:37.14 01:37.14
2. Riho Männi Lehola 01:39.57 +2:43
3. Tiit Tatter TON 01:40.07 +2:53
4. Lembit Nöps Ilves 01:40.10 +2:56
5. Väino Aul Jõhvikas 01:44.45 +7:31
6. Rein Kriks Rakv 01:46.31 +9:17
7. Arvo Kivikas Ilves 01:47.27 +10:13
8. Avo Veermäe Ilves 01:50.25 +13:11
9. Mati Külaase OK Võru 01:55.55 +18:41
10. Rein Hanstein Okas 02:02.58 +25:44
11. Kalle Nelk Tammed 02:08.53 +31:39
12. Rein Prank Kape 02:09.18 +32:04
Koht Nimi Klubi Tulemus Viitaeg
1. Rafael Gordon West 01:52.30 01:52.30
2. Heikki Kyyrönen TON 02:03.48 +11:18
3. Ants Tamm TON 02:04.07 +11:37
4. Enn Aedna West 02:11.46 +19:16
5. Elmo Pärna Lehola 02:20.40 +28:10
Agu Koppa Ei start
Heino Allikberg Tammed Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus Viitaeg
1. Rein Küttim Orion 01:37.33 01:37.33
2. Rudolf Mürk Võru 01:38.00 +0:27
3. Jaan Orav TON 01:39.21 +1:48
4. Nikolai Kuha Kape 01:45.07 +7:34
5. Georg Sooberg Võru 01:45.26 +7:53
6. Martin Tõrra Kobras 01:46.17 +8:44
7. Tõnu Raid Tammed 01:53.52 +16:19
8. Valter Ploom Tartu 01:59.48 +22:15
9. Mati Tõnus Orion 02:03.52 +26:19
10. Riho Kilp Tammed 02:15.38 +38:05
11. Vello Loorits Orion 02:29.37 +52:04
William Lambert West Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus Viitaeg
1. Endel Remmet Kape 01:33.56 01:33.56
2. Heino Mardiste Kape 01:34.14 +0:18
3. Heino Peeterson West 01:34.55 +0:59
4. Ilmar Kask Ilves 01:53.31 +19:35
5. Edgar Tammik Orion 02:05.58 +32:02
6. Heino Heinloo Tammed 02:06.06 +32:10
7. Feliks Kipper Orion 02:54.54 +80:58
Koht Nimi Klubi Tulemus Viitaeg
1. Marianne Haug Võru/Võru spordikool 01:12.25 01:12.25
2. Kristiina Himma Võru 01:14.55 +2:30
3. Kristel Sibul Kobras/Põlva Spordik 01:15.35 +3:10
4. Kristel Kõivo Peko 01:19.28 +7:03
5. Silvia Luup Võru 01:21.27 +9:02
6. Emily Raudkepp Peko 01:25.10 +12:45
7. Doris Kudre Peko 01:32.59 +20:34
8. Marie Anna Blehner West 01:34.25 +22:00
9. Liina Vesilind SRD 01:36.53 +24:28
10. Liis Toomas Peko 01:43.35 +31:10
11. Kristin Viikmaa West 01:45.36 +33:11
12. Getter Matto Kobras/Põlva Spordik 01:48.16 +35:51
Koht Nimi Klubi Tulemus Viitaeg
1. Laura Joonas Võru/Võru spordikool 01:32.46 01:32.46
2. Kristiine Aluvee Kobras 01:33.33 +0:47
3. Margret Zimmermann Kape 01:39.46 +7:00
4. Madli-Johanna Maidla Kobras/Põlva Spordik 01:39.52 +7:06
5. Triinu Rooni Orvand 01:40.06 +7:20
6. Sirli Aia Kobras/Põlva Spordik 02:23.06 +50:20
Koht Nimi Klubi Tulemus Viitaeg
1. Kerstin Uiboupin Võru 01:38.19 01:38.19
2. Evely Kaasiku JOKA 01:40.25 +2:06
3. Marili Zimmermann Kape 01:49.44 +11:25
4. Kaisa Raudkepp Peko 01:59.53 +21:34
5. Siiri Rist West 02:12.14 +33:55
Koht Nimi Klubi Tulemus Viitaeg
1. Katrin Vinkel West 01:24.41 01:24.41
2. Erika Raudsepp Okas 01:28.01 +3:20
3. Maiki Jäädmaa Võru 01:28.34 +3:53
4. Kadri Siimsaare Võru 01:32.07 +7:26
5. Marge Sargma Tammed 01:59.44 +35:03
Koht Nimi Klubi Tulemus Viitaeg
1. Liis Johanson Kobras 02:15.17 02:15.17
2. Merike Vanjuk Kape 02:21.36 +6:19
3. Mirja Virve Kobras 02:22.05 +6:48
4. Eleri Hirv Võru 02:22.31 +7:14
5. Maret Vaher Kobras 02:24.37 +9:20
6. Elo Saue Ilves 02:38.13 +22:56
7. Marika Kustavus Lehola 02:40.13 +24:56
8. Daisi Saetalu Tammed 02:49.36 +34:19
9. Kadi-Liis Minn JOKA 02:54.16 +38:59
10. Sigrid Ruul JOKA 02:54.41 +39:24
11. Pilvi-Heli Vettik JOKA 02:55.24 +40:07
12. Piibe Tammemäe SK100 03:10.27 +55:10
13. Adele Puusalu Kobras 03:10.28 +55:11
14. Anita Karnit SRD 03:19.31 +64:14
Koht Nimi Klubi Tulemus Viitaeg
1. Heidi Sild West 02:06.35 02:06.35
2. Kadri Parts Võru 02:08.06 +1:31
3. Heli Haug Võru 02:21.55 +15:20
4. Kersti Kristjuhan HOK 02:44.55 +38:20
Koht Nimi Klubi Tulemus Viitaeg
1. Jana Kink Kape 01:45.45 01:45.45
2. Margit Blehner West 01:49.44 +3:59
3. Marika Jäädmaa Võru 02:11.34 +25:49
4. Anne-Ly Viikmaa West 02:15.56 +30:11
Koht Nimi Klubi Tulemus Viitaeg
1. Merike Paapson TON 01:32.06 01:32.06
2. Airi Alnek Võru 01:32.12 +0:06
3. Lea Leppik TAOK 01:32.32 +0:26
4. Maris Roosipuu Orion 01:32.45 +0:39
5. Ellen Lembra Kape 02:04.16 +32:10
6. Inger Jalakas KEKRSK 02:10.17 +38:11
7. Epp Voitka Võru 02:23.32 +51:26
Koht Nimi Klubi Tulemus Viitaeg
1. Saima Värton Kobras 01:46.32 01:46.32
2. Tiina Oras Ilves 01:49.09 +2:37
3. Pille Illak Otepää 02:26.47 +40:15
4. Maire Kure Kape 02:26.52 +40:20
5. Ülle Raudsepp Okas 02:29.37 +43:05
Anu Malts TON Puuduv KP
Koht Nimi Klubi Tulemus Viitaeg
1. Marje Tobreluts Kobras 01:28.01 01:28.01
2. Siiri Poopuu JOKA 01:28.02 +0:01
3. Mare Niitsoo TON 01:37.50 +9:49
4. Anne Arold Ilves 01:48.20 +20:19
Koht Nimi Klubi Tulemus Viitaeg
1. Leili Prans Ilves 01:33.28 01:33.28
2. Kersti Mardiste KEKRSK 01:36.21 +2:53
3. Tiiu Kaasik Ilves 01:41.23 +7:55
4. Riina Kivikas Ilves 01:45.23 +11:55
5. Eha Kriks Rakv 01:45.50 +12:22
6. Kersti Ploom Tartu 01:47.56 +14:28
7. Epp Kroon Ilves 01:48.49 +15:21
8. Liivi Parik Otepää SK 02:00.35 +27:07
9. Anu Saue HOK 02:05.37 +32:09
10. Mare Aibast KEKRSK 02:38.55 +65:27
Niina Karnit SRD Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus Viitaeg
1. Virve Orav Tammed 01:29.19 01:29.19
2. Liis Lille KEKRSK 01:35.20 +6:01
3. Anne Jundas Jõhvikas 01:37.40 +8:21
4. Ilona Vanaveski Ilves 01:38.13 +8:54
5. Maire Raid Tammed 01:38.42 +9:23
6. Kaie Kivila Ilves 01:38.46 +9:27
7. Ilse Uus TON 01:46.45 +17:26
8. Maie Abram Ilves 01:48.31 +19:12
Helle Mürk Võru Ei start
OK Võru