XXIX Jooks ümber Tamula järve 7.05.2010 Võru () |
Koht Nr Nimi Klubi Klass Tulemus Viitaeg Koht klassis
1. 19 Lauri Soolo VAK Staier M21 00:23.30 00:23.30 1.
2. 39 Margus Koor KJK Lõunalõvi M30 00:23.36 +0:06 1.
3. 55 Timo Kilp Audentese SK M21 00:24.08 +0:38 2.
4. 42 Ivar Ivanov KJK Lõunalõvi M21 00:24.49 +1:19 3.
5. 92 Priit Talves Sparta M21 00:25.12 +1:42 4.
6. 87 Priit Narusk EKJ SPKL M30 00:25.40 +2:10 2.
7. 86 Kauri Kõiv Elva M21 00:25.42 +2:12 5.
8. 43 Olav Paris Staier M30 00:26.27 +2:57 3.
9. 50 Anti Saarepuu Võru Suusaklubi M21 00:27.23 +3:53 6.
10. 22 Rene Zahkna Võru Suusasklubi M16 00:27.41 +4:11 1.
11. 82 Mikk Laur TTÜ M21 00:27.45 +4:15 7.
12. 56 Marko Kilp Nõmme SK M18 00:28.14 +4:44 1.
13. 34 Alar Reiska Haanja Rattaklubi M40 00:28.15 +4:45 1.
14. 94 Indrek Ivask Võru M21 00:28.16 +4:46 8.
15. 25 Kermo Sikk Vastseliina spordikl M18 00:28.17 +4:47 2.
16. 13 Ero Lukk Haanja SUKL M21 00:28.26 +4:56 9.
17. 70 Märt Kuus VKG M30 00:28.33 +5:03 4.
18. 15 Ego Lukk Haanja SUKL M18 00:28.46 +5:16 3.
19. 24 Maario Pajumäe M21 00:28.56 +5:26 10.
20. 63 Tarmo Tammesoo Võru Politsei M30 00:29.03 +5:33 5.
21. 11 Sulev Koemets Tartu KHK M18 00:29.34 +6:04 4.
22. 46 Tauno Mölder Haanja SUKL M21 00:29.45 +6:15 11.
23. 3 Allan Terve Osula M30 00:30.32 +7:02 6.
24. 81 Erkki Keel M40 00:30.38 +7:08 2.
25. 68 Mari-Liis Mõttus Võru Suusasklubi N14 00:30.51 +7:21 1.
26. 67 Tarmo Mõttus Haanja Rattaklubi M30 00:30.52 +7:22 7.
27. 96 Silja Suija N30 00:30.56 +7:26 1.
28. 106 Tõnu Hendrikson Ekstreempark M30 00:30.57 +7:27 8.
29. 66 Günter-Duncan Mandli Võru Spordikool M14 00:31.09 +7:39 1.
30. 28 Kalev Kajaste Põlvamaa M50 00:31.14 +7:44 1.
31. 85 Tarvi Mändik Vastseliina M40 00:31.15 +7:45 3.
32. 47 Silver Koit KJK Lõunalõvi M30 00:31.28 +7:58 9.
33. 99 Martin Roots Võru Harrastajad M21 00:31.34 +8:04 12.
34. 8 Arlet Raha M14 00:31.36 +8:06 2.
35. 74 Margus Mõttus Võru M21 00:31.41 +8:11 13.
35. 80 Jaan Kesküla SK Raudmees M50 00:31.41 +8:11 2.
37. 29 Mart Usin VKG M30 00:31.42 +8:12 10.
38. 18 Romand Kiisk Võru Biathlon M30 00:31.52 +8:22 11.
39. 110 Taavi Johanson VKG M12 00:31.53 +8:23 1.
40. 12 Lauri Kärg AS ABB M21 00:31.55 +8:25 14.
41. 113 Urmas Johanson Võru M40 00:31.58 +8:28 4.
42. 88 Andy Karjus OK Võru M40 00:32.05 +8:35 5.
43. 10 Sven Kivioja VKG M18 00:32.15 +8:45 5.
44. 89 Tanel Mõttus OK Võru M21 00:32.16 +8:46 15.
45. 109 Eliise Johanson VKG N14 00:32.24 +8:54 2.
46. 77 Kalle Metsoja M30 00:32.26 +8:56 12.
47. 114 Rene Tarend Antsla M30 00:32.35 +9:05 13.
48. 57 Sten Saarnits Kalevi jalgrattakool M18 00:32.41 +9:11 6.
49. 59 Aigar Saarnits Põlva Serviti M40 00:32.42 +9:12 6.
50. 107 Keven Mekk OK Võru M14 00:32.43 +9:13 3.
51. 36 Kristo Sirk OK Kobras M12 00:32.46 +9:16 2.
52. 35 Taimar Tilgre OK Kobras M40 00:33.00 +9:30 7.
53. 14 Eno Lukk Haanja SUKL M16 00:33.20 +9:50 2.
54. 20 Kevin Lumi Võru Suusaklubi M16 00:33.28 +9:58 3.
55. 61 Madis Perli Haanja Suusaklubi M14 00:33.31 +10:01 4.
56. 6 Vampula Oper M50 00:33.34 +10:04 3.
57. 73 Anne Välimets Võru Suusasklubi N16 00:33.55 +10:25 1.
58. 9 Andres Pilt VKG M18 00:33.58 +10:28 7.
59. 16 Aili Sarik Haanja SUKL N40 00:34.11 +10:41 1.
60. 44 Reiko Gregor Ruuda VKG M14 00:35.05 +11:35 5.
61. 64 Klaus Mark Kolpakov Võru Spordikool M12 00:35.29 +11:59 3.
62. 103 Tanel Tähe Würth M21 00:35.44 +12:14 16.
63. 95 Madis Ivanov Võru I PK M14 00:35.57 +12:27 6.
63. 111 Kert Laksberg Kääpa kool M12 00:35.57 +12:27 4.
65. 48 Kady Sarik Haanja SUKL N16 00:36.05 +12:35 2.
66. 38 Andres Heliste Võru Maadlus M40 00:36.18 +12:48 8.
67. 27 Avely Allas Võru Biathlon N18 00:36.31 +13:01 1.
68. 79 Kerti Kesküla SK Raudmees N18 00:36.43 +13:13 2.
69. 91 Anna-Liisa Padosepp VSKL N16 00:36.49 +13:19 3.
70. 112 Aivar Halapuu VKG M40 00:36.50 +13:20 9.
71. 4 Lauri Pähn Puiga Põhikool M12 00:36.52 +13:22 5.
72. 97 Jakob Udras Võru M12 00:36.53 +13:23 6.
73. 30 Pille Hinn Parksepa KK N21 00:36.59 +13:29 1.
74. 71 Timo Kuus Võru Spordikool M14 00:37.17 +13:47 7.
75. 75 Tarmo Timmi Navi Külaselts M30 00:37.20 +13:50 14.
76. 5 Andre Ojala Puiga Põhikool M12 00:37.22 +13:52 7.
77. 7 Hendrik Teaste M18 00:37.23 +13:53 8.
78. 32 Viia Kalda Valga Naiskodukaitse N40 00:37.36 +14:06 2.
79. 93 Raido Raudsepp JK Würth M40 00:37.40 +14:10 10.
80. 60 Ants Kaaristo M60 00:37.43 +14:13 1.
81. 1 Rasmus Rohumets M12 00:37.49 +14:19 8.
82. 108 Ott Raa Kesklinna gümnaasium M14 00:38.15 +14:45 8.
83. 62 Sandra Kase Tartu Kalev KJK N21 00:38.34 +15:04 2.
84. 76 Karel Käos Navi külaselts M14 00:39.34 +16:04 9.
85. 78 Vahur Solovjov Navi Külaselts M14 00:39.35 +16:05 10.
86. 65 Eike Laidver Antsla N21 00:39.48 +16:18 3.
87. 54 Kristiina Himma Haanja SUKL N12 00:39.56 +16:26 1.
88. 101 Joel Listak Võru harrastajad M30 00:40.04 +16:34 15.
89. 21 Romert Rehe M12 00:40.07 +16:37 9.
90. 37 Taavi Perv Osula PK M12 00:40.08 +16:38 10.
90. 53 Kairi Hein Haanja SUKL N12 00:40.08 +16:38 2.
92. 33 Annika Pang Võru SVK N40 00:40.27 +16:57 3.
93. 31 Hannela Teaste Tallinna Pedagoogili N21 00:41.04 +17:34 4.
93. 49 Kadri Parts Haanja SUKL N30 00:41.04 +17:34 2.
95. 69 Leili Teeväli Tartu N60 00:41.35 +18:05 1.
96. 98 Priit Plakk Võru Harrastajad M21 00:42.12 +18:42 17.
97. 51 Mihkel Parts Haanja SUKL M12 00:42.22 +18:52 11.
98. 23 Kalmer Kruus Kuperjanovi JVP M30 00:42.31 +19:01 16.
99. 72 Anett Välimets VKG N14 00:42.33 +19:03 3.
100. 104 Raimond Vink Võru M12 00:43.30 +20:00 12.
100. 105 Ahto Vink Võru M40 00:43.30 +20:00 11.
102. 17 Karl Sebastian Dremljuga VKG M12 00:44.04 +20:34 13.
103. 83 Keril Kahr VKLG N14 00:44.55 +21:25 4.
104. 84 Merliin Irves VKLG N14 00:44.56 +21:26 5.
105. 52 Ülle Hollo Haanja SK N21 00:45.04 +21:34 5.
106. 102 Erli Jürioja Võru harrastajad N21 00:46.15 +22:45 6.
107. 45 Kerli Rakver KJK Lõunalõvi N21 00:46.32 +23:02 7.
108. 41 Siim Meeliste SK Panzerschreck M21 00:46.42 +23:12 18.
109. 2 Triinu Piirisild N30 00:47.39 +24:09 3.
110. 40 Mart Raudmäe SK Panzerschreck M21 00:47.57 +24:27 19.
111. 100 Raul Sõmer Võru harrastajad M21 00:48.20 +24:50 20.
112. 26 Alar Veri M50 00:49.28 +25:58 4.
113. 90 Einike Mõttus Võru N21 00:49.39 +26:09 8.
114. 58 Jaan Kivipõld Võru vald M60 01:03.03 +39:33 2.
OK Võru