Karjalaskevõistlus ja Lihavõtte lühirada 03-04.04.2010
1. 3.04.2010 Karjalaskevõistlus
Osula (Markus Puusepp)
2. 4.04.2010 Lihavõtte lühirada
Osula (Markus Puusepp)
M10NR  M12  M14  M16  M18  M21A  M21B  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M70  M8NR 
N10NR  N12  N14  N16  N18  N21A  N21B  N35  N40  N45  N50  N55  N60  N65  N70  N8NR 

M10NR
2120m 7KP {Start nr:3 , starti:850m}
1560m 7KP {Start nr:2 , starti:950m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
    1 1 Reserv                                                     13:12    10:12    
    2 Henri Konsap                                        1008471  13:14    -        

M12
2280m 8KP {Start nr:3 , starti:850m}
1680m 8KP {Start nr:2 , starti:950m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
    3 1 Reserv                                                     13:01    10:01    
    4 Karel-Sander Kljuzin           Peko                 255757   13:03    10:03    
    5 Mihkel Parts                   Haanja SK            4501800  13:05    10:05    
    6 Sander Haas                    Otepää               419969   13:07    10:11    
    7 Kaarel Vesilind                SRD                  505564   13:09    10:09    
    8 Timmo Tohus                    Otepää               428594   13:11    10:07    

M14
3450m 9KP {Start nr:1 , starti:1600m}
2860m 13KP {Start nr:1 , starti:1600m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
    9 1 Reserv                                                     13:52    10:42    
   10 Keven Mekk                     Võru                 352364   13:54    10:50    
   11 Karl Edgar Raudsep             Võru                 305670   13:56    10:46    
   12 Mauno Kapten                   Peko                 2006423  13:58    10:56    
   13 Margus Isaak                   Võru                 305015   14:00    10:58    
   14 Jaspar Jõesalu                 Peko                 2006422  14:02    10:52    
   15 Maikel Konsap                  Võru                 305692   14:04    10:54    
   16 Vadim Shved                    SRD                  2007520  14:06    10:48    
   17 Janek Piirisild                Võru                 305662   14:08    10:44    

M16
6180m 18KP {Start nr:1 , starti:1600m}
3610m 15KP {Start nr:1 , starti:1600m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
   18 Matis Kalm                     Ilves                305722   13:02    10:02    
   19 Markus Konsap                  Võru                 305811   13:04    10:32    
   20 Priit Võsupärg                 Kobras/Põlva SK      842668   13:06    10:10    
   21 Georg Kõlli                    Võru                 350007   13:08    10:24    
   22 Kristjan-Martin Kirjanen       TAOK                 1008457  13:10    10:22    
   23 Joosep Hiielaan                Võru                 305683   13:12    10:28    
   24 Tõnis Laugesaar                Rakv                 940307   13:14    10:06    
   25 Rait Ernits                    Võru                 350010   13:16    10:12    
   26 Deniss Shved                   SRD                  305589   13:18    10:14    
   27 Kevin Koskinen                 Võru                 2014927  13:20    10:20    
   28 Rauno Põldsepp                 Otepää SK            1601614  13:22    10:26    
   29 Sander Lembra                  Võru                 305715   13:24    10:08    
   30 Oliver Jõgeva                  Kobras/Põlva SK      842670   13:26    10:18    
   31 Anti Sõukand                   Võru                 305684   13:28    10:16    
   32 Reigo Teervalt                 Peko                 2012879  13:30    10:30    
   33 Tanel Papp                     Võru                 354087   13:32    10:04    

M18
8980m 19KP {Start nr:1 , starti:1600m}
4990m 19KP {Start nr:1 , starti:1600m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
   34 1 Reserv                                                     13:01    10:01    
   35 Rene Post                      Kobras/Põlva SK      999076   13:03    10:05    
   36 Jüri Joonas                    Võru                 1008484  13:05    10:15    
   37 Rasmus Sotnik                  Otepää               2009199  13:07    10:13    
   38 Kaspar Karjus                  Võru                 305913   13:09    10:19    
   39 Sergei Rjabõshkin              SRD                  218377   13:11    10:07    
   40 Taavi Kalle Kiisler            KEKRSK               1114695  13:13    10:09    
   41 Aleksandr Shved                SRD                  920324   13:15    10:17    
   42 Uku-Laur Tali                  KEKRSK               222879   -        10:03    
   43 Henri Oru                      Võru                 1008490  -        10:11    

M21A
12670m 34KP {Start nr:2 , starti:850m}
6080m 22KP {Start nr:1 , starti:1600m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
   44 Peeter Pihl                    Tammed               506007   13:15    10:19    
   45 Tanel Kannel                   Rae                  998992   13:15    10:29    
   46 Kaur Kase                      Võru                 500067   13:15    10:41    
   47 Marek Karm                     KEKRSK               500764   13:15    10:11    
   48 Mattias Rennel                 KEKRSK               1303031  13:15    10:35    
   49 Ats Sõnajalg                   KEKRSK               500061   13:15    10:15    
   50 Mikk Tali                      KEKRSK               500063   13:15    10:23    
   51 Kenny Kivikas                  Ilves                503327   13:15    10:43    
   52 Karli Lambot                   Orion                1009507  13:15    10:05    
   53 Jaagup Truusalu                Võru                 501037   13:15    10:37    
   54 Kristo Heinmann                Ilves                890913   13:15    10:27    
   55 Jürgen Einpaul                 Tammed               506006   13:15    10:39    
   56 Timmo Tammemäe                 Orvand               500584   13:15    -        
   57 Jonatan Karjus                 Võru                 998990   13:15    10:33    
   58 Alar Kume                      Võru                 1008480  13:15    10:21    
   59 Raul Reiljan                   Võru                 1008485  13:15    10:45    
   60 Lauri Sild                     Võru                 504037   13:15    10:17    
   61 Ott-Kaarel Kalm                Ilves                500080   13:15    10:31    
   62 Martti Mikk                    seiklusporr          895353   13:15    -        
   63 1 Reserv                                                     13:15    10:03    
   64 2 Reserv                                                     13:15    10:01    
   65 Raido Mitt                     Kobras/Põlva SK      501247   -        10:25    
   66 Artur Nevinski                 Võru                 1008497  -        10:07    
   67 Ott Rakkaselg                  HOK                  2007527  -        10:13    
   68 Jaan Tarmak                    JOKA                 850629   -        10:09    

M21B
6390m 14KP {Start nr:1 , starti:1600m}
3910m 17KP {Start nr:1 , starti:1600m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
   69 Tarvo Klaasimäe                Ilves                503332   13:23    10:21    
   70 Ott Rakkaselg                  HOK                  2007527  13:25    -        
   71 Ragnar Ilp                                          218380   13:27    10:23    
   72 Anton Roolaid                  TAOK                 771013   13:29    10:35    
   73 Toomas Telgma                  Voller               1602778  13:31    10:39    
   74 Marek Atonen                   Lehola               345796   13:33    10:49    
   75 Henry Olde                     West                 218895   13:35    10:45    
   76 Tõnis Piirisild                Võru                 1006470  13:37    10:43    
   77 Kristjan Pahk                  West                 218900   13:39    10:25    
   78 Siim Vollmer                   21.CC                418197   13:41    10:31    
   79 Daniel Vasser                                       428160   13:43    10:51    
   80 Silver Rebenits                Kape                 1237123  13:45    -        
   81 Jürjo Lokk                                          352375   13:47    10:29    
   82 Taavi Pae                                           418133   13:49    -        
   83 Matis Karu                     Kape                 1006287  13:51    -        
   84 Indrek Mahla                   Peko                 1602002  13:53    10:41    
   85 Enno Lepvalts                  -                    710813   13:55    10:27    
   86 Margus Pulver                  MARU                 501036   13:57    10:33    
   87 Johannes Pärtel Truusalu       Kape                 305814   13:59    10:47    
   88 Jaan Tarmak                    JOKA                 850629   14:01    -        
   89 Rauno Kaiv                     Võru                 305076   14:03    10:53    
   90 Tarmo Klaar                    Ilves                654321   14:05    10:55    
   91 Oleg Koshik                    SRD                  335681   14:07    10:57    
   92 Hendri Parrol                  West                 218899   14:09    10:37    

M35
8980m 19KP {Start nr:1 , starti:1600m}
4990m 19KP {Start nr:1 , starti:1600m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
   93 1 Reserv                                                     13:17    10:21    
   94 Ilmar Kink                     Kape                 897394   13:19    -        
   95 Ain-Meelis Hannus              Võru                 1008496  13:21    10:23    
   96 Eero Kivikas                                        305050   13:23    10:29    
   97 Rünno Sulg                     LSF PT               1303002  13:25    10:47    
   98 Randy Korb                     Peko                 504934   13:27    10:35    
   99 Martti Kuldma                                       895349   13:29    10:25    
  100 Danilo Piht                    Mercury              720420   13:31    10:31    
  101 Arthur Raichmann               LSF PT               305536   13:33    10:39    
  102 Ain Fjodorov                   Otepää               1303006  13:35    10:41    
  103 Rait Lille                     KEKRSK               227537   13:37    10:33    
  104 Inno Ling                      Lehola               351660   13:39    -        
  105 Arvo Laanemets                 TAOK                 1008451  13:41    10:45    
  106 Andres Koppel                  Ilves                500069   13:43    10:37    
  107 Mati Korrol                    Mercury              406045   13:45    10:27    
  108 Peep Otstavel                  LSF PT               500433   13:47    10:43    

M40
6390m 14KP {Start nr:1 , starti:1600m}
3910m 17KP {Start nr:1 , starti:1600m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  109 1 Reserv                                                     13:01    10:01    
  110 Kristjan Leiger                Kape                 351666   13:03    -        
  111 Margus Andresson               LSF PT               211470   13:05    10:15    
  112 Taivo Tali                     KEKRSK               16712073 13:07    10:05    
  113 Andy Karjus                    Võru                 305921   13:09    10:09    
  114 Jaan Olvet                     Rakv                 991970   13:11    -        
  115 Meelis Zimmermann              Kape                 503330   13:13    10:13    
  116 Aivar Jõgiaas                  seiklusporr          218303   13:15    10:03    
  117 Paavo Rõigas                   Peko                 1602776  13:17    10:07    
  118 Raul Hindov                    TON                  501241   13:19    10:19    
  119 Rein Zaitsev                   Peko                 1602774  13:21    10:11    
  120 Peeter Lind                    Kape                 305265   -        10:17    

M45
6180m 18KP {Start nr:1 , starti:1600m}
3610m 15KP {Start nr:1 , starti:1600m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  121 1 Reserv                                                     13:34    10:34    
  122 Toomas Teekel                  West                 1603785  13:36    -        
  123 Antti Roose                                         354099   13:38    10:42    
  124 Hillar Nikkari                 SK RT                305117   13:40    10:40    
  125 Lauri Leppik                   TAOK                 641211   13:42    10:38    
  126 Priit Truusalu                 Kape                 929402   13:44    10:46    
  127 Aleksander Pritsik             Rakv                 227517   13:46    10:44    
  128 Einar Raudkepp                 Peko                 305350   13:48    10:36    

M50
5390m 14KP {Start nr:1 , starti:1600m}
3350m 17KP {Start nr:1 , starti:1600m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  129 1 Reserv                                                     13:02    10:02    
  130 Urmas Tammemäe                 Orvand               227577   13:04    10:14    
  131 Raul Olesk                     Kobras               1000004  13:06    -        
  132 Andrus Rämmann                                      504931   13:08    10:06    
  133 Rein Rooni                     Orvand               998985   13:10    10:10    
  134 Tõnu Loog                      Kobras               1000005  13:12    10:12    
  135 Andres Minn                    JOKA                 1303035  13:14    10:20    
  136 Jaanus Reha                    Koop                 502564   13:16    10:04    
  137 Tiit Tali                      Ilves                886244   13:18    10:08    
  138 Raul Laas                      JOKA                 218361   13:20    10:16    
  139 Jaan Ainelo                    Ilves                255642   13:22    10:18    

M55
5170m 15KP {Start nr:1 , starti:1600m}
3290m 16KP {Start nr:1 , starti:1600m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  140 1 Reserv                                                     13:02    10:02    
  141 Jüri Rokko                     SK RT                255770   13:04    10:06    
  142 Ahto Karu                      JOKA                 255869   13:06    -        
  143 Anti Parik                     Otepää SK            1303011  13:08    10:08    
  144 Udo Lüüs                       Ilves                305205   13:10    10:04    

M60
3980m 12KP {Start nr:1 , starti:1600m}
3020m 14KP {Start nr:1 , starti:1600m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  145 1 Reserv                                                     13:02    10:02    
  146 Peep Koppel                    Koop                 302852   13:04    10:08    
  147 Rein Prank                     Kape                 305276   13:06    10:12    
  148 Kalle Nelk                     Tammed               1601620  13:08    10:14    
  149 Arvo Kivikas                   Ilves                505076   13:10    10:10    
  150 Agu Koppa                                           255887   13:12    10:06    
  151 Jüri Tarmak                    TON                  218369   -        10:04    

M65
3450m 9KP {Start nr:1 , starti:1600m}
2860m 13KP {Start nr:1 , starti:1600m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  152 1 Reserv                                                     13:36    10:28    
  153 Enn Aedna                      West                 305636   13:38    -        
  154 Ants Tamm                                           305123   13:40    10:32    
  155 Elmo Pärna                     Lehola               255745   13:42    -        
  156 Mati Poom                      TON                  510444   13:44    10:30    
  157 Mihkel Mälter                  KEKRSK               305293   13:46    10:40    
  158 Tiit Koppel                    Orion                302851   13:48    10:38    
  159 Aarne Mardiste                 KEKRSK               218363   13:50    10:36    
  160 Lembit Vassil                  Ilves                305460   -        10:34    

M70
3420m 9KP {Start nr:1 , starti:1600m}
2610m 12KP {Start nr:1 , starti:1600m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  161 1 Reserv                                                     13:23    10:25    
  162 Endel Remmet                   Kape                 255639   13:25    10:27    
  163 Valju Tali                     KEKRSK               305300   13:27    10:29    

M8NR
2120m 7KP {Start nr:3 , starti:850m}
1560m 7KP {Start nr:2 , starti:950m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  164 1 Reserv                                                     13:02    10:02    

N10NR
2120m 7KP {Start nr:3 , starti:850m}
1560m 7KP {Start nr:2 , starti:950m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  165 Kristina Haug                  Võru                 418155   13:16    10:14    
  166 Marianne Hannus                Võru                 305741   13:18    10:18    
  167 Teele Telgma                   Tammed               255789   13:20    10:16    

N12
2280m 8KP {Start nr:3 , starti:850m}
1680m 8KP {Start nr:2 , starti:950m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  168 1 Reserv                                                     13:13    10:13    
  169 Liina Vesilind                 SRD                  505561   13:15    10:25    
  170 Helle Leis                     Kobras/Põlva SK      2012340  13:17    -        
  171 Kairi Hein                     Haanja SK            4501869  13:19    10:19    
  172 Anna-Liisa Hannus              Võru                 305660   13:21    10:27    
  173 Ksenija Shved                  SRD                  2007519  13:23    10:15    
  174 Birgit Bõstrova                Otepää               363872   13:25    10:17    
  175 Kelly Mattus                   Kobras/Põlva SK      2012342  13:27    10:23    
  176 Johanna Maria Karjus           Võru                 305926   13:29    10:31    
  177 Kristiina Himma                Haanja SK            4501594  13:31    10:29    
  178 Carmen Saega                   Otepää               363871   13:33    10:21    

N14
3420m 9KP {Start nr:1 , starti:1600m}
2610m 12KP {Start nr:1 , starti:1600m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  179 1 Reserv                                                     13:07    10:07    
  180 Kadrian Possul                 Otepää               2009628  13:09    10:13    
  181 Aleksandra Leesment            SRD                  361467   13:11    10:11    
  182 Marianne Haug                  Võru                 1008492  13:13    10:15    
  183 Marie Tammemäe                 Orvand               355376   13:15    10:17    
  184 Alina Kramarenko               SRD                  335845   13:17    10:19    
  185 Eneli Maranik                  Kape                 361405   -        10:09    

N16
5390m 14KP {Start nr:1 , starti:1600m}
3350m 17KP {Start nr:1 , starti:1600m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  186 1 Reserv                                                     13:24    10:22    
  187 Jaana Olvet                    Rakv                 305534   13:26    -        
  188 Grethe-Johanna Ploompuu        KEKRSK               350025   13:28    10:38    
  189 Laura Joonas                   Võru                 1603788  13:30    10:34    
  190 Maret Lind                     Kape                 227590   13:32    10:30    
  191 Triine Viirmann                KEKRSK               363863   13:34    10:28    
  192 Margret Zimmermann             Kape                 505565   13:36    10:24    
  193 Helen Parik                    Otepää SK            305055   13:38    10:40    
  194 Silja Olesk                    Kobras               222880   13:40    -        
  195 Maarja Maranik                 Otepää SK            305475   13:42    10:32    
  196 Madli-Johanna Maidla           Kobras/Põlva SK      255878   13:44    10:26    
  197 Kristiine Aluvee               Otepää SK            305474   13:46    10:36    

N18
6180m 18KP {Start nr:1 , starti:1600m}
3610m 15KP {Start nr:1 , starti:1600m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  198 1 Reserv                                                     13:50    10:48    
  199 Siiri Rist                     West                 1006382  13:52    10:54    
  200 Kerstin Uiboupin               Võru                 1008467  13:54    -        
  201 Kaia Kivikas                   Ilves                354085   13:56    10:52    
  202 Marili Zimmermann              Kape                 1602001  13:58    10:50    
  203 Kaisa Raudkepp                 Peko                 305351   14:00    10:56    
  204 Marta Olvet                    Rakv                 361462   14:02    -        

N21A
7390m 21KP {Start nr:2 , starti:850m}
4480m 19KP {Start nr:1 , starti:1600m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  205 Maret Vaher                    Kobras               505506   13:15    10:07    
  206 Edit Kannel                    Rae                  352395   13:15    10:19    
  207 Piibe Tammemäe                 Orvand               890517   13:15    -        
  208 Triin Aedmäe                   Kobras               999080   13:15    10:11    
  209 Annika Rihma                   Kobras               840614   13:15    10:21    
  210 Liina Palu                     Koop                 218327   13:15    10:17    
  211 Merike Vanjuk                  Kape                 760603   13:15    -        
  212 Kadi-Liis Minn                 JOKA                 1303034  13:15    10:09    
  213 Sigrid Ruul                    JOKA                 997982   13:15    10:15    
  214 Eleri Hirv                     Võru                 504034   13:15    10:23    
  215 Kirti Rebane                   Tammed               506009   13:15    -        
  216 Agnes Vask                     Ilves                1008432  13:15    -        
  217 Viivi-Anne Soots               Tammed               506001   13:15    10:05    
  218 1 Reserv                                                     13:15    10:01    
  219 2 Reserv                                                     13:15    10:03    
  220 Adele Puusalu                  Kobras               991783   -        10:25    
  221 Kristi Vassil                  Ilves                1006500  -        10:13    

N21B
4330m 13KP {Start nr:1 , starti:1600m}
3030m 13KP {Start nr:1 , starti:1600m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  222 Raili Raudsepp                 Võru                 305794   13:28    10:30    
  223 Annika Toit                    Juku-Peedu           886249   13:30    10:36    
  224 Karmen Alnek                   Võru                 1008475  13:32    10:40    
  225 Ingrid Vehlmann                Mercury              227557   13:34    10:34    
  226 Heli Haug                      Võru                 1008473  13:36    10:32    
  227 Marge Sargma                   -                    500070   13:38    10:46    
  228 Lilyon Vaiksalu                Tammed               345788   13:40    10:44    
  229 Triin Jõeveer                                       223635   13:42    10:38    
  230 Edith Madalik                  Tammed               350019   13:44    10:48    
  231 Ly Trei                        Kobras               999077   -        10:42    

N35
5390m 14KP {Start nr:1 , starti:1600m}
3350m 17KP {Start nr:1 , starti:1600m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  232 1 Reserv                                                     13:48    10:42    
  233 Kadri Parts                    Haanja SK            500068   13:50    10:44    
  234 Jana Kink                      Kape                 500732   13:52    -        

N40
5170m 15KP {Start nr:1 , starti:1600m}
3290m 16KP {Start nr:1 , starti:1600m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  235 1 Reserv                                                     13:12    10:10    
  236 Maris Roosipuu                 Orion                418166   13:14    10:12    
  237 Rita Ojala                     JOKA                 302858   13:16    -        
  238 Merike Paapson                 TON                  660309   13:18    10:24    
  239 Evelin Koppel                  Ilves                500071   13:20    10:14    
  240 Marje Viirmann                 KEKRSK               1602766  13:22    10:20    
  241 Triin Vask                     Ilves                305226   13:24    -        
  242 Pilvi-Heli Vettik              Rae                  997983   13:26    10:26    
  243 Ella Shved                     SRD                  2007515  13:28    10:16    
  244 Lea Leppik                     TAOK                 305616   13:30    10:22    
  245 Kaie Konsap                                         1008487  13:32    -        
  246 Anneli Rämmann                                      225355   13:34    10:18    

N45
3980m 12KP {Start nr:1 , starti:1600m}
3020m 14KP {Start nr:1 , starti:1600m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  247 1 Reserv                                                     13:14    10:16    
  248 Siiri Sotnik                   Otepää               305476   13:16    10:18    

N50
4330m 13KP {Start nr:1 , starti:1600m}
3030m 13KP {Start nr:1 , starti:1600m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  249 1 Reserv                                                     13:18    10:20    
  250 Gea Rennel                     KEKRSK               1007292  13:20    10:28    
  251 Tiina Talisoo                  KEKRSK               218329   13:22    10:24    
  252 Saima Värton                   Kobras               305344   13:24    10:26    
  253 Helve Luht                     KEKRSK               305290   13:26    10:22    

N55
3450m 9KP {Start nr:1 , starti:1600m}
2860m 13KP {Start nr:1 , starti:1600m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  254 1 Reserv                                                     14:10    11:00    
  255 Anu Pallon                     JOKA                 255894   14:12    11:08    
  256 Epp Kroon                      Ilves                227548   14:14    11:02    
  257 Anne Arold                     OKH                  305155   14:16    11:10    
  258 Liivi Parik                    Otepää SK            1000006  14:18    11:14    
  259 Vaike Tomann                   Ilves                1006200  14:20    11:12    
  260 Niina Karnit                   SRD                  305576   14:22    11:04    
  261 Kersti Mardiste                KEKRSK               305292   14:24    11:06    
  262 Leili Prans                    Ilves                218304   14:26    11:16    

N60
3420m 9KP {Start nr:1 , starti:1600m}
2610m 12KP {Start nr:1 , starti:1600m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  263 1 Reserv                                                     13:19    10:21    
  264 Liis Lille                     KEKRSK               305287   13:21    10:23    

N65
2990m 8KP {Start nr:1 , starti:1600m}
2270m 10KP {Start nr:1 , starti:1600m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  265 1 Reserv                                                     13:01    10:01    

N70
2990m 8KP {Start nr:1 , starti:1600m}
2270m 10KP {Start nr:1 , starti:1600m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  266 1 Reserv                                                     13:03    10:03    
  267 Karin Laine                    Võru                 305929   13:05    10:05    

N8NR
2120m 7KP {Start nr:3 , starti:850m}
1560m 7KP {Start nr:2 , starti:950m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  268 1 Reserv                                                     13:04    10:04    
  269 2 Reserv                                                     13:06    10:08    
  270 Lauriin Possul                 Otepää               222114   13:08    10:10    
  271 Leana Jete Korb                Tammed               500073   13:10    10:06    

OK Võru Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2009, www.tak-soft.com